JO15-3

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
12 mei 11:00 De Esch JO15-3 UD W. JO15-3G Te spelen
19 mei 12:30 UD W. JO15-3G Quick '20 JO15-9 Vreeswijk, P. (Peter) Te spelen
26 mei 14:00 Saasveldia JO15-2 UD W. JO15-3G Hesselink, R.L. (Rutger) Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
21 apr UD W. JO15-3G Hengelo JO15-2 8 - 3
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. JO15-3G 11 10 0 1 30 80 10 70 0
2 VMC JO15-2G 10 8 2 0 26 54 12 42 0
3 PH JO15-4G 11 7 2 2 23 53 27 26 0
4 MVV '29 JO15-4 10 6 1 3 19 30 21 9 0
5 ATC '65 JO15-8 9 5 0 4 15 29 23 6 0
6 Heracles avc JO15-4G 11 4 2 5 14 32 38 -6 0
7 Oranje Nassau JO15-6 10 4 1 5 13 20 40 -20 0
8 NEO JO15-5 10 4 0 6 12 35 54 -19 0
9 SDC '12 JO15-4 8 3 0 5 9 29 30 -1 0
10 Stevo JO15-4G 9 3 0 6 9 11 29 -18 0
11 De Tukkers JO15-3 9 1 0 8 3 9 47 -38 0
12 TVC '28 JO15-4 10 0 0 10 0 7 58 -51 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Haaksbergen JO15-2 1 1 0 0 3 13 1 12 0
2 't Peeske JO15-2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
3 Excelsior '31 JO15-8 1 1 0 0 3 7 2 5 0
4 ST: Gendringen/Etten JO15-3 1 1 0 0 3 6 1 5 0
5 AJC '96 JO15-2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
6 Excelsior '31 JO15-7 1 1 0 0 3 4 2 2 0
7 Doetinchem JO15-2G 1 1 0 0 3 3 1 2 0
8 Achilles '12 JO15-6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
9 FC Winterswijk JO15-6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
10 ST: EMOS/Achilles E. JO15-2 1 1 0 0 3 3 3 0 0
11 RSC JO15-2 1 1 0 0 3 1 1 0 0
12 GFC JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 FC Winterswijk JO15-7 1 0 0 1 0 3 3 0 0
14 Avanti W. JO15-5 1 0 0 1 0 1 1 0 0
15 AZSV JO15-5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
16 SP Lochem JO15-5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
17 Tubantia JO15-4 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
18 VMC JO15-2G 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
19 Eefde SP JO15-3G 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
20 UD W. JO15-3G 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
21 DZC '68 JO15-9G 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
22 VVG '25 JO15-2 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
23 Rood Zwart JO15-4 1 0 0 1 0 1 13 -12 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. JO15-3G 2 2 0 0 6 8 5 3 0
2 Vogido JO15-5 2 1 0 1 3 10 6 4 0
3 Quick '20 JO15-10 2 0 0 2 0 2 9 -7 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 ATC '65 JO15-6 6 6 0 0 18 24 5 19 0
2 BWO JO15-5 6 5 0 1 15 34 13 21 0
3 AJC '96 JO15-2 6 4 0 2 12 35 12 23 0
4 RSC JO15-2 6 3 1 2 10 15 9 6 0
5 UD W. JO15-3G 7 3 0 4 9 26 21 5 0
6 SDC '12 JO15-3 5 2 1 2 7 14 14 0 0
7 Hengelo JO15-2 6 2 1 3 7 21 19 2 0
8 Saasveldia JO15-2 4 2 0 2 6 10 18 -8 0
9 Quick '20 JO15-9 6 1 1 4 4 8 22 -14 0
10 Losser JO15-4 5 1 0 4 3 7 35 -28 0
11 De Esch JO15-3 7 1 0 6 3 14 40 -26 0

Teamindeling

Spelers
Rik Bijen
Rens Bolk
Luka Evelo
Pim Hams
Duncan Harink
Joost Jonker
Jesper Kleijsen
Maddy Kok
Petter Meenderink
Cas Moleman
Bram Peddemors
Hidde Schotman
Leon van Schoot
Luuk te Nijenhuis
Daniel van Eeuwijk
Begeleiding
Ewald Meenderink Trainer/coach
Eddie van Eeuwijk Leider
Melvin Oude Munnink Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-