JO15-3

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
5 mrt 18:30 UD W. JO15-3G RSC JO15-2 Mulder, G.H. (Gerard) Te spelen
10 mrt 13:15 BWO JO15-5 UD W. JO15-3G Te spelen
17 mrt 12:30 UD W. JO15-3G ATC '65 JO15-6 Melis, H. (Hilco) Te spelen
24 mrt 08:45 AJC '96 JO15-2 UD W. JO15-3G Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. JO15-3G 11 10 0 1 30 80 10 70 0
2 VMC JO15-2G 10 8 2 0 26 54 12 42 0
3 PH JO15-4G 11 7 2 2 23 53 27 26 0
4 MVV '29 JO15-4 10 6 1 3 19 30 21 9 0
5 ATC '65 JO15-8 9 5 0 4 15 29 23 6 0
6 Heracles avc JO15-4G 11 4 2 5 14 32 38 -6 0
7 Oranje Nassau JO15-6 10 4 1 5 13 20 40 -20 0
8 NEO JO15-5 10 4 0 6 12 35 54 -19 0
9 SDC '12 JO15-4 8 3 0 5 9 29 30 -1 0
10 Stevo JO15-4G 9 3 0 6 9 11 29 -18 0
11 De Tukkers JO15-3 9 1 0 8 3 9 47 -38 0
12 TVC '28 JO15-4 10 0 0 10 0 7 58 -51 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 't Peeske JO15-2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 Excelsior '31 JO15-8 1 1 0 0 3 7 2 5 0
3 ST: Gendringen/Etten JO15-3 1 1 0 0 3 6 1 5 0
4 AJC '96 JO15-2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
5 Excelsior '31 JO15-7 1 1 0 0 3 4 2 2 0
6 Doetinchem JO15-2G 1 1 0 0 3 3 1 2 0
7 Achilles '12 JO15-6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
8 FC Winterswijk JO15-6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
9 ST: EMOS/Achilles E. JO15-2 1 1 0 0 3 3 3 0 0
10 RSC JO15-2 1 1 0 0 3 1 1 0 0
11 GFC JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Haaksbergen JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Rood Zwart JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 FC Winterswijk JO15-7 1 0 0 1 0 3 3 0 0
15 Avanti W. JO15-5 1 0 0 1 0 1 1 0 0
16 AZSV JO15-5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
17 SP Lochem JO15-5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
18 Tubantia JO15-4 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
19 VMC JO15-2G 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
20 Eefde SP JO15-3G 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
21 UD W. JO15-3G 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
22 DZC '68 JO15-9G 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
23 VVG '25 JO15-2 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. JO15-3G 2 2 0 0 6 8 5 3 0
2 Vogido JO15-5 2 1 0 1 3 10 6 4 0
3 Quick '20 JO15-10 2 0 0 2 0 2 9 -7 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 AJC '96 JO15-2 1 1 0 0 3 11 1 10 0
2 Hengelo JO15-2 1 0 1 0 1 1 1 0 0
3 Quick '20 JO15-9 1 0 1 0 1 1 1 0 0
4 ATC '65 JO15-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BWO JO15-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Losser JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RSC JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Saasveldia JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SDC '12 JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UD W. JO15-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 De Esch JO15-3 1 0 0 1 0 1 11 -10 0

Teamindeling

Spelers
Rik Bijen
Rens Bolk
Luka Evelo
Pim Hams
Duncan Harink
Joost Jonker
Jesper Kleijsen
Maddy Kok
Petter Meenderink
Cas Moleman
Bram Peddemors
Hidde Schotman
Leon van Schoot
Luuk te Nijenhuis
Daniel van Eeuwijk
Begeleiding
Ewald Meenderink Trainer/coach
Eddie van Eeuwijk Leider
Melvin Oude Munnink Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-