JO13-3

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
28 apr 11:00 UD W. JO13-3G SDC '12 JO13-4 Nijenhuis, L.A (Luuk) te Te spelen
5 mei 10:30 DSVD JO13-2 UD W. JO13-3G Te spelen
12 mei 11:00 Oldenzaal JO13-1G UD W. JO13-3G Te spelen
19 mei 11:00 UD W. JO13-3G RSC JO13-3G Nijenhuis, L.A (Luuk) te Te spelen
26 mei 11:15 BWO JO13-6 UD W. JO13-3G Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
21 apr UD W. JO13-3G Sparta E. JO13-7 4 - 0
14 apr FC Berghuizen JO13-4 UD W. JO13-3G 0 - 6
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 SDC '12 JO13-5 10 9 0 1 27 72 17 55 0
2 MVV '29 JO13-3 9 8 0 1 24 57 15 42 0
3 VMC JO13-2G 10 8 0 2 24 45 8 37 0
4 De Tukkers JO13-3 10 7 1 2 22 47 13 34 0
5 SDC '12 JO13-4 9 7 0 2 21 39 13 26 0
6 UD W. JO13-3G 10 6 1 3 19 41 20 21 0
7 TVC '28 JO13-3 10 4 0 6 12 30 38 -8 0
8 Avanti W. JO13-5 9 3 0 6 9 26 33 -7 0
9 KOSC JO13-3 9 2 0 7 6 19 30 -11 0
10 Stevo JO13-3 10 1 0 9 3 6 57 -51 0
11 Avanti W. JO13-6 10 1 0 9 3 12 74 -62 0
12 MVV '29 J013-4G 10 1 0 9 3 9 85 -76 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 SDC '12 JO13-4 3 2 1 0 7 9 2 7 0
2 KOSC JO13-3 3 1 1 1 4 2 2 0 0
3 VMC JO13-2G 3 1 0 2 3 8 7 1 0
4 UD W. JO13-3G 3 1 0 2 3 4 12 -8 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. JO13-3G 6 6 0 0 18 33 4 29 0
2 DSVD JO13-2 7 6 0 1 18 30 17 13 0
3 BWO JO13-6 6 5 0 1 15 26 7 19 0
4 RSC JO13-3G 5 4 0 1 12 23 15 8 0
5 FC Berghuizen JO13-4 6 3 1 2 10 26 22 4 0
6 Oldenzaal JO13-1G 7 3 0 4 9 15 14 1 0
7 De Esch JO13-3G 7 3 0 4 9 26 31 -5 0
8 SDC '12 JO13-4 5 2 1 2 7 16 13 3 0
9 Quick '20 JO13-10G 7 2 1 4 7 24 23 1 0
10 Sparta E. JO13-7 6 1 1 4 4 8 19 -11 0
11 De Tubanters 1897 JO13-5 6 0 0 6 0 13 42 -29 0
12 Tubantia JO13-5 6 0 0 6 0 7 40 -33 0

Teamindeling

Spelers
Tess Bijen
Dirk De Haan
Tijn Hams
Luuk Jonker
Anne Kroeze
Douwe Kuipers
Kirsten Letteboer
Lena Oude Lashof
Patrick Paus
Benthe Spanjer
Ward van der Kooi
Guusje ter Haar
Begeleiding
Richard Paus Trainer
Marloes Letteboer Trainer/leider
Brend Scheurink Leider
Roeland Hamzink Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-