JO17-2

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
29 jan. 12:45 Quick '20 JO17-3 UD W. JO17-2JM Te spelen
5 feb. 14:00 Saasveldia JO17-1 UD W. JO17-2JM Te spelen
12 feb. 14:30 UD W. JO17-2JM Tubantia JO17-3 P. (Peter) Vreeswijk Te spelen
5 mrt. 17:00 Fleringen JO17-1 UD W. JO17-2JM Te spelen
12 mrt. 14:30 UD W. JO17-2JM KOSC JO17-2 H. (Herman) Kok Te spelen
19 mrt. 12:15 ATC '65 JO17-3 UD W. JO17-2JM Te spelen
2 apr. 14:30 UD W. JO17-2JM BWO JO17-4 G (Gerard) Oosterik Te spelen
9 apr. 14:30 SDC '12 JO17-2 UD W. JO17-2JM Te spelen
23 apr. 14:30 UD W. JO17-2JM Luctor Et Emergo JO17-2 WG (Björn) Kok Te spelen
14 mei 14:30 RSC JO17-1JM UD W. JO17-2JM Te spelen
21 mei 14:30 UD W. JO17-2JM Reutum JO17-1 H. (Herman) Kok Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 ATC '65 JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BWO JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Fleringen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KOSC JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Luctor Et Emergo JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Quick '20 JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Reutum JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RSC JO17-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Saasveldia JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SDC '12 JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tubantia JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 UD W. JO17-2JM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 SDC '12 JO17-3 10 8 2 0 26 68 19 49 0
2 UD W. JO17-2JM 9 7 1 1 22 38 22 16 0
3 Quick '20 JO17-7 10 7 0 3 21 54 24 30 0
4 TVC '28 JO17-3 10 6 2 2 20 43 22 21 0
5 Wilhelminaschool JO17-2 9 4 1 4 13 41 29 12 0
6 ATC '65 JO17-4 9 4 1 4 13 29 28 1 0
7 De Tukkers JO17-2 9 3 2 4 11 18 30 -12 0
8 Borne JO17-3 8 3 1 4 10 17 25 -8 0
9 De Esch JO17-3 8 2 0 6 6 20 38 -18 0
10 BWO JO17-5 10 1 0 9 3 18 57 -39 0
11 KOSC JO17-3 10 1 0 9 3 10 62 -52 0

Teamindeling

Spelers
Luuk Jonker
Ward van der Kooi
Stan Ten Voorde
Kirsten Letteboer
Tess Bijen
Bernard Wevers
Wout Morsink
Mark Bijen
Elke Broenink
Lena Oude Lashof
Begeleiding
Marloes Letteboer Leider
Jan Wevers Leider
Hans Morsink Leider
Stefan Broenink Trainer
Training Veld Kleedkamer
Woensdag 19:30 - 20:30
Maandag 19:30 - 20:30
Opmerkingen
Eerste training 23-08-2021