MO13-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
11 feb. 11:15 Vogido MO13-2 (9-tal) UD W. MO13-1 (9-tal) Te spelen
4 mrt. 10:00 UD W. MO13-1 (9-tal) Sparta E. MO13-2 (9-tal) Te spelen
11 mrt. 10:00 FC Berghuizen MO13-1 (9-tal) UD W. MO13-1 (9-tal) Te spelen
18 mrt. 11:15 Luctor Et Emergo MO13-1 (9-tal) UD W. MO13-1 (9-tal) Te spelen
25 mrt. 10:00 UD W. MO13-1 (9-tal) DOS '37 MO13-1 (9-tal) Te spelen
15 apr. 11:00 Sparta E. MO13-2 (9-tal) UD W. MO13-1 (9-tal) Te spelen
22 apr. 10:00 UD W. MO13-1 (9-tal) Vogido MO13-2 (9-tal) Te spelen
13 mei 10:00 UD W. MO13-1 (9-tal) FC Berghuizen MO13-1 (9-tal) Te spelen
20 mei 09:30 DOS '37 MO13-1 (9-tal) UD W. MO13-1 (9-tal) Te spelen
27 mei 10:00 UD W. MO13-1 (9-tal) SVO Twickel MO13-1 (9-tal) Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
4 feb. UD W. MO13-1 (9-tal) Luctor Et Emergo MO13-1 (9-tal) 0 - 9
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 KOSC MO13-1 6 6 0 0 18 56 5 51 0
2 GVV Eilermark MO13-1 6 4 1 1 13 28 9 19 0
3 S.V. Losser MO13-1 6 4 0 2 12 27 19 8 0
4 Vogido MO13-2 (9-tal) 6 3 1 2 10 34 26 8 0
5 Quick '20 MO13-1 (9-tal) 6 3 0 3 9 22 18 4 0
6 UD W. MO13-1 (9-tal) 6 1 1 4 4 13 34 -21 0
7 FC Berghuizen MO13-1 (9-tal) 6 1 0 5 3 11 52 -41 0
8 Sparta E. MO13-2 (9-tal) 6 0 1 5 1 13 41 -28 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 DOS '37 MO13-1 (9-tal) 7 7 0 0 21 45 10 35 0
2 SVO Twickel MO13-1 (9-tal) 7 6 0 1 18 46 21 25 0
3 Vogido MO13-2 (9-tal) 7 4 0 3 12 49 23 26 0
4 UD W. MO13-1 (9-tal) 7 4 0 3 12 23 38 -15 0
5 Luctor Et Emergo MO13-1 (9-tal) 6 2 0 4 6 17 25 -8 0
6 PH MO13-1 6 2 0 4 6 15 23 -8 0
7 Sparta E. MO13-2 (9-tal) 6 0 1 5 1 9 33 -24 0
8 FC Berghuizen MO13-1 (9-tal) 6 0 1 5 1 7 38 -31 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Luctor Et Emergo MO13-1 (9-tal) 3 2 1 0 7 21 4 17 0
2 SVO Twickel MO13-1 (9-tal) 2 2 0 0 6 26 1 25 0
3 DOS '37 MO13-1 (9-tal) 2 1 1 0 4 3 1 2 0
4 Vogido MO13-2 (9-tal) 2 1 0 1 3 6 4 2 0
5 Sparta E. MO13-2 (9-tal) 2 1 0 1 3 10 19 -9 0
6 UD W. MO13-1 (9-tal) 2 0 0 2 0 1 16 -15 0
7 FC Berghuizen MO13-1 (9-tal) 3 0 0 3 0 5 27 -22 0

Teamindeling

Spelers
Lynn Kotte
Lily Hasselerharm
Olivia Vreeswijk
Mirte Essink
Wiep Buil
Cato Asbreuk
Lize Stevelink
Dycke Peddemors
Jordin Hammelder
(leeg)
Maud van Olffen
Sophie Broeck
Fleur Broeck
Begeleiding
Roy Hasselerharm Leider
Hanneke Klein Wiecherink Leider
Dana Snijders Trainer
Heidy van Olffen Trainer
Vacature Trainer
Training Veld Kleedkamer
Woensdag 18:15 - 19:30
Opmerkingen
Eerste training 31 augustus