Volledig programma

Vrijdag 26 apr.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
26 apr. 19:30 AJC '96 VR30+1 UD W. VR30+1 Te spelen
26 apr. 20:00 UD W. VR30+1 Plegt Marketing Tubantia VR30+1 Plus Tijhuis Te spelen
26 apr. 20:30 UD W. VR30+1 Plegt Marketing Losser VR30+1 Cafe de Troll Te spelen

Donderdag 2 mei

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
2 mei 19:00 KOSC 4 - UD W. 4 - A.G. (Louis) Brunninkhuis Te spelen
2 mei 19:00 UD W. 7 Bolink Milieutechniek SDC '12 7 Les is More HJ (Erik) Assen Te spelen

Vrijdag 3 mei

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
3 mei 20:00 UD W. VR25+1 SKO SVO Twickel VR25+2 Bolink Milieutechniek W. (Wouter) Plegt Te spelen

Zaterdag 4 mei

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
4 mei 09:00 mini's 4 tegen 4 bij RSC Te spelen
4 mei 14:45 avc Heracles JO19-1 kleedkamer 3 UD W. JO19-1 kleedkamer 5 R. (Raul) Luna Madueño Te spelen
4 mei 12:45 Sportlust Glanerbrug JO17-1 UD W. JO17-1 F. (Fikret) Ucuncu Te spelen
4 mei 14:30 UD W. JO17-2G - MVV '29 JO17-2 - WG (Björn) Kok Te spelen
4 mei 10:30 UD W. JO15-1 - NEO JO15-2 - M.H. (Maarten) Theussing Te spelen
4 mei 11:15 Quick '20 JO15-6 UD W. JO15-2G Te spelen
4 mei 12:30 UD W. JO15-3G - KOSC JO15-3 - H. (Herman) Kok Te spelen
4 mei 10:00 ST: Achilles E/EMOS JO13-1 UD W. JO13-1G Te spelen
4 mei 11:00 UD W. JO13-2G - BZSV de Blauwwitters JO13-1G - L.A (Luuk) te Nijenhuis Te spelen
4 mei 09:00 UD W. JO11-1 - Rigtersbleek JO11-1 - N. (Nick) Meijerink Te spelen
4 mei 08:30 BWO JO10-6 UD W. JO10-1G Te spelen
4 mei 08:30 Quick '20 JO9-5 UD W. JO9-1 Te spelen
4 mei 09:00 UD W. JO9-2 - SDC '12 JO9-5 - Te spelen
4 mei 09:00 UD W. JO9-3M - KOSC JO9-3M - Te spelen
4 mei 09:00 VMC JO8-2 UD W. JO8-1 Te spelen
4 mei 08:30 Sp. Neede MO11-1 UD W. MO11-1 Te spelen

Zondag 5 mei

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
5 mei 14:00 Hengelo 1 UD W. 1 D.J. (Dave) Hoffmann Te spelen
5 mei 11:15 UD W. 2 Oldenzaal 3 S. (Servet) Tuluk Te spelen
5 mei 10:00 PH 2 UD W. 3 Te spelen
5 mei 09:00 UD W. 4 Manderveen 2 HJ (Erik) Assen Te spelen
5 mei 09:00 De Tukkers 5 UD W. 5 Te spelen
5 mei 10:45 UD W. 6 DTC '07 3 G (Gerard) Oosterik Te spelen
5 mei 09:00 UD W. 7 S.V. Vasse 3 GH (Gerard) Kemna Te spelen
5 mei 11:00 UD W. 8 KOSC 8 G.H. (Gerard) Mulder Te spelen
5 mei 09:30 UD W. 45+1 SDC '12 45+2 Te spelen
5 mei 11:00 Saasveldia VR1 - UD W. VR1 - R.L. (Rutger) Hesselink Te spelen

Vrijdag 10 mei

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
10 mei 19:30 UD W. 35+1 Quick '20 35+2 Te spelen
10 mei 20:00 UD W. 35+1 KOSC 35+1 Te spelen
10 mei 20:30 SDC '12 35+1 UD W. 35+1 Te spelen
10 mei 19:30 UD W. VR30+1 Losser VR30+1 Te spelen
10 mei 20:00 UD W. VR30+1 Tubantia VR30+1 Te spelen
10 mei 20:30 AJC '96 VR30+1 UD W. VR30+1 Te spelen

Zaterdag 11 mei

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
11 mei 09:00 mini's 4 tegen 4 bij DSVD Te spelen
11 mei 15:00 UD W. JO19-1 KOSC JO19-1 WG (Björn) Kok Te spelen
11 mei 13:00 UD W. JO17-1 Avanti W. JO17-1 GH (Gerard) Kemna Te spelen
11 mei 14:30 De Tukkers JO17-2 UD W. JO17-2G Te spelen
11 mei 11:15 UD W. JO15-1 Juventa '12 JO15-1 P. (Peter) Vreeswijk Te spelen
11 mei 12:30 UD W. JO15-2G Sparta E. JO15-7 H. (Herman) Kok Te spelen
11 mei 12:30 SDC '12 JO15-4 UD W. JO15-3G Te spelen
11 mei 09:45 UD W. JO13-1G SV De Lutte JO13-1 WG (Björn) Kok Te spelen
11 mei 11:15 Stevo JO13-3 UD W. JO13-2G Te spelen
11 mei 09:40 Wilhelminaschool JO11-1 UD W. JO11-1 Te spelen
11 mei 10:00 RSC JO11-2 UD W. JO11-2G Te spelen
11 mei 08:30 avc Heracles JO10-6 UD W. JO10-1G Te spelen
11 mei 08:45 UD W. JO9-1 - Rigtersbleek JO9-5 - Te spelen
11 mei 09:00 VMC JO9-2G UD W. JO9-2 Te spelen
11 mei 08:45 UD W. JO9-3M - ATC '65 JO9-8M - Te spelen
11 mei 08:45 UD W. JO8-1 Zenderen Vooruit JO8-1 Te spelen
11 mei 09:45 UD W. MO11-1 - Avanti W. MO11-1 - R (Ron) Asbreuk Te spelen

Zondag 12 mei

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
12 mei 14:00 UD W. 1 Oldenzaal 1 Te spelen
12 mei 10:00 Sportclub Overdinkel 2 UD W. 2 Te spelen
12 mei 10:45 UD W. 3 - TVC '28 4 - H.M. (Henk) Campmans Te spelen
12 mei 11:00 De Tukkers 4 UD W. 4 Te spelen
12 mei 09:00 UD W. 5 La Première 3 G (Gerard) Oosterik Te spelen
12 mei 09:00 Stevo 7 UD W. 6 Te spelen
12 mei 11:00 De Tukkers 6 UD W. 7 Te spelen
12 mei 10:00 DSVD 4 UD W. 8 Te spelen
12 mei 09:30 Losser 45+1 UD W. 45+1 Te spelen

Dinsdag 14 mei

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
14 mei 19:30 Fleringen JO17-2 UD W. JO17-2G Te spelen

Vrijdag 17 mei

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
17 mei 20:30 GVV Eilermark VR25+1 UD W. VR25+1 Te spelen

Zaterdag 18 mei

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
18 mei 09:00 mini's 4 tegen 4 bij Reutum Te spelen
18 mei 14:30 De Tubanters 1897 JO19-1 UD W. JO19-1 Te spelen
18 mei 15:00 SV De Lutte JO17-1 UD W. JO17-1 Te spelen
18 mei 14:00 Rigtersbleek JO17-3 UD W. JO17-2G Te spelen
18 mei 13:45 Langeveen JO15-1 UD W. JO15-1 Te spelen
18 mei 11:15 ST: HSC'21/Buurse JO15-4G UD W. JO15-2G Te spelen
18 mei 12:30 UD W. JO15-3G Losser JO15-4 H. (Hilco) Melis Te spelen
18 mei 11:00 UD W. JO13-1G Sparta E. JO13-2 L.A (Luuk) te Nijenhuis Te spelen
18 mei 11:00 Saasveldia JO13-2G - UD W. JO13-2G - R.L. (Rutger) Hesselink Te spelen
18 mei 09:45 UD W. JO11-1 Victoria '28 JO11-1 Te spelen
18 mei 09:45 UD W. JO11-2G Quick '20 JO11-6 Te spelen
18 mei 09:45 UD W. JO10-1G Achilles '12 JO10-3 Te spelen
18 mei 08:30 Sparta E. JO9-3 UD W. JO9-1 Te spelen
18 mei 08:45 UD W. JO9-2 KOSC JO9-2 Te spelen
18 mei 08:30 ATC'65 JO9-7M UD W. JO9-3M Te spelen
18 mei 08:30 NEO JO8-6 UD W. JO8-1 Te spelen
18 mei 08:30 ST: Emos/Achilles E. MO11-1 UD W. MO11-1 Te spelen

Zondag 19 mei

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
19 mei 14:00 UD W. 1 RSC 1 Te spelen
19 mei 11:00 KOSC 3 UD W. 2 Te spelen
19 mei 10:45 UD W. 3 Almelo 2 G (Gerard) Oosterik Te spelen
19 mei 09:00 UD W. 4 Saasveldia 5 G.H. (Gerard) Mulder Te spelen
19 mei 11:00 Almelo 4 UD W. 5 Te spelen
19 mei 09:00 RSC 4 UD W. 6 Te spelen
19 mei 12:30 RSC 6 UD W. 7 Te spelen
19 mei 11:00 UD W. 8 - Saasveldia 7 - GH (Gerard) Kemna Te spelen
19 mei 09:30 RSC 45+1 UD W. 45+1 Te spelen
19 mei 13:00 Manderveen VR1 UD W. VR1 Te spelen

Vrijdag 24 mei

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
24 mei 21:00 EBZV '85 8 (Zaal) UD W. 1 (Zaal) Te spelen
24 mei 19:30 Reutum 3 UD W. 7 Te spelen
24 mei 19:30 UD W. 35+1 SDC '12 35+1 Te spelen
24 mei 20:00 UD W. 35+1 Quick '20 35+2 Te spelen
24 mei 20:30 KOSC 35+1 UD W. 35+1 Te spelen
24 mei 19:30 UD W. VR30+1 AJC '96 VR30+1 Te spelen
24 mei 20:00 UD W. VR30+1 Losser VR30+1 Te spelen