Volledig programma

Zondag 20 jan.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
20 jan. 14:00 Almelo 1 UD W. 1 J.S. (Joy Sunilkoemar) Mahadewsing Te spelen
20 jan. 11:15 UD W. 2 Bolk Assurantien EMOS 2 Plegt Marketing Te spelen

Maandag 21 jan.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
21 jan. 21:15 UD W. 1 (Zaal) DSVD 3 (Zaal) J. (Jan) Zagers Te spelen

Zaterdag 26 jan.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
26 jan. 08:30 Wilhelminaschool JO9-1 UD W. JO9-1 Te spelen
26 jan. 08:45 De Zweef JO11-2 UD W. JO11-2 Te spelen
26 jan. 10:00 SC Barbaros JO8-1 UD W. JO8-1 Te spelen
26 jan. 11:00 vv Twenthe Goor JO15-3 UD W. JO15-2 Te spelen
26 jan. 12:30 GVV Eilermark JO14-1 UD W. JO15-3 Te spelen
26 jan. 13:00 BWO JO17-2 UD W. JO17-1 Te spelen
26 jan. 13:00 SV De Lutte JO15-1 UD W. JO15-1 Te spelen
26 jan. 14:30 LSV Lonneker JO19-1 UD W. JO19-1 Te spelen
26 jan. 08:45 UD W. MO11-1 Quick'20 MO11-1 Te spelen
26 jan. 10:00 UD W. JO13-2 - SV De Lutte JO13-2 - Nijenhuis, L.A (Luuk) te Te spelen
26 jan. 12:00 UD W. JO13-1 - SV De Lutte JO13-1 - Mulder, G.H. (Gerard) Te spelen

Zondag 27 jan.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
27 jan. 14:00 UD W. 1 Borne 1 S. (Sikri Dani) Cimen Te spelen
27 jan. 09:00 RSC 4 UD W. 4 Te spelen
27 jan. 09:00 UD W. 5 - Quick '20 4 - G (Gerard) Oosterik Te spelen
27 jan. 11:00 Saasveldia 5 - UD W. 6 - J (Jos) Oosterik Te spelen
27 jan. 10:00 Fleringen 3 UD W. 7 Te spelen
27 jan. 11:45 UD W. 2 DSVD 2 Te spelen

Maandag 28 jan.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
28 jan. 21:00 DZVV 5 (Zaal) UD W. 1 (Zaal) K. (Kabriƫl) Lahdo Te spelen

Zaterdag 2 feb.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
2 feb. 08:30 Quick'20 JO10-9 UD W. JO10-1 Te spelen
2 feb. 10:00 TVC'28 JO13-1 UD W. JO13-1 Te spelen
2 feb. 11:15 Quick'20 JO15-6 UD W. JO15-2 Te spelen
2 feb. 12:00 De Lutte JO15-2 UD W. JO15-3 Te spelen
2 feb. 12:45 Luctor Et Emergo JO17-1 UD W. JO17-1 Te spelen
2 feb. 08:45 UD W. JO9-3m TVC'28 JO9-4m Te spelen
2 feb. 09:45 UD W. JO11-1 DOS'37 JO11-1 Te spelen
2 feb. 11:00 UD W. JO13-2 SDC'12 MO13-1 Te spelen
2 feb. 15:00 UD W. JO19-1 - De Tukkers JO19-1 - Kok, H. (Herman) Te spelen

Zondag 3 feb.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
3 feb. 14:00 Hengelo 1 UD W. 1 Te spelen
3 feb. 10:00 Stevo 4 UD W. 3 Te spelen
3 feb. 10:45 UD W 3 TVC'28 6 Te spelen

Zondag 10 feb.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
10 feb. 14:00 UD W. 1 Juventa '12 1 Te spelen
10 feb. 11:00 Quick '20 2 UD W. 2 Te spelen
10 feb. 10:45 UD W. 3 - Zenderen Vooruit 2 - G.H. (Gerard) Mulder Te spelen
10 feb. 09:00 UD W. 4 - Stevo 7 - G (Gerard) Oosterik Te spelen
10 feb. 11:00 Zenderen Vooruit 3 UD W. 5 Te spelen
10 feb. 09:00 KOSC 4 UD W. 6 Te spelen
10 feb. 10:45 MVV '29 9 UD W. 7 Te spelen
10 feb. 12:30 SDC '12 6 UD W. 8 Te spelen
10 feb. 09:30 AJC '96 45+1 UD W. 45+1 Te spelen
10 feb. 11:00 UD W. VR1 - SDC '12 VR1 - H. (Hilco) Melis Te spelen

Vrijdag 15 feb.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
15 feb. 19:00 EBZV '85 6 (Zaal) UD W. 1 (Zaal) Te spelen

Zondag 17 feb.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
17 feb. 14:00 Vasse 1 UD W. 1 Te spelen
17 feb. 11:15 UD W. 2 De Tubanters 1897 2 Te spelen
17 feb. 09:30 Reutum 2 UD W. 3 Te spelen
17 feb. 09:30 DTC '07 3 UD W. 4 Te spelen
17 feb. 09:00 UD W. 5 Saasveldia 6 G.H. (Gerard) Mulder Te spelen
17 feb. 10:45 UD W. 6 SDC '12 4 H.M. (Henk) Campmans Te spelen
17 feb. 09:00 UD W. 7 SDC '12 7 M. (Mark) Bijen Te spelen
17 feb. 11:00 UD W. 8 Sportlust Vroomshoop 2 GH (Gerard) Kemna Te spelen
17 feb. 09:30 UD W. 45+1 RSC 45+2 Te spelen
17 feb. 11:15 BWO VR2 UD W. VR1 Te spelen