UD 1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
10 mrt. 14:00 UD W. 1 Delden 1 Te spelen
17 mrt. 14:00 KOSC 1 UD W. 1 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
17 feb. S.V. Vasse 1 UD W. 1 3 - 0
10 feb. UD W. 1 Juventa '12 1 1 - 2
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 KOSC 1 14 7 3 4 24 29 16 13 0
2 Borne 1 12 7 2 3 23 35 23 12 0
3 Delden 1 13 7 2 4 23 31 28 3 0
4 Almelo 1 13 6 4 3 22 33 25 8 0
5 RSC 1 12 6 3 3 21 23 17 6 0
6 Juventa '12 1 14 6 3 5 21 25 26 -1 0
7 Sportlust Vroomshoop 1 13 6 2 5 20 34 28 6 0
8 Oldenzaal 1 14 6 2 6 20 20 27 -7 0
9 UD W. 1 14 4 3 7 15 21 25 -4 0
10 Rood Zwart 1 12 4 1 7 13 19 20 -1 0
11 Hengelo 1 10 3 3 4 12 24 26 -2 0
12 S.V. Vasse 1 13 3 3 7 12 17 28 -11 0
13 Zenderen Vooruit 1 14 3 1 10 10 19 41 -22 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 1 3 2 1 0 7 9 5 4 0
2 LSV 1 3 2 0 1 6 6 3 3 0
3 FC Berghuizen 1 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
4 De Tubanters 1897 1 3 0 1 2 1 5 8 -3 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 BWO 1 1 1 0 0 3 10 2 8 0
2 AZSV 1 1 0 0 3 8 1 7 0
3 TVC '28 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
4 HSC '21 2 1 1 0 0 3 7 1 6 0
5 AZSV 2 1 1 0 0 3 5 0 5 0
6 WVV '34 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
7 SDOUC 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
8 DZC '68 1 1 0 0 3 4 1 3 0
9 Barbaros 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
10 AD '69 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
11 GVV Eilermark 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
12 KOSC 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
13 Rigtersbleek 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
14 ATC '65 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
15 Quick '20 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
16 Silvolde 1 1 0 0 3 3 2 1 0
17 Tubantia 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
18 Longa '30 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
19 PH 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
20 FC Trias 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
21 Vogido 1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
22 DSVD 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
23 Reunie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 RKZVC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 UD W. 1 1 0 0 1 0 4 4 0 0
26 Hengelo 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
27 AJC '96 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
28 Sportlust Glanerbrug 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
29 VVG '25 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
30 Zenderen Vooruit 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
31 ASV '57 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
32 GWVV 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
33 HC '03 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
34 Longa '30 2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
35 Losser 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
36 De Esch 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
37 S.V. Vasse 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
38 Pax 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
39 Rood Zwart 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
40 Ruurlo 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
41 Grol 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
42 Rietmolen 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
43 FC Suryoye-Mediterraneo 1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
44 Dinxperlo 1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
45 Borne 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
46 Almelo 1 1 0 0 1 0 2 10 -8 0

Teamindeling

Spelers
Stef Assen
Bart Banierink
Peter Banierink
Stijn Brouwers
Jelle Ensink
Dries Hofhuis
Hans Imming
Rens Lubben
Florian Mecklenkamp
Gijs Muller
Wouter Plegt
Jasper Snijders
Evert Welman
Rick Zwiers
Jordi Snijders
Max Oogink
Bas Knikhuis
Tom Spitshuis
Begeleiding
Frank Bruins Trainer
Jos Vreeswijk Hersteltrainer
Coen Kamphuis Verzorger
Gerard Lubben Leider
Hans Beernink Leider
Robert Spijker Vlagger
Marten Beernink Vlagger
Leo Bekhuis Keeperstrainer
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
Selectie 1 en 2. Zodra de indeling bekend is worden deze ook hier gescheiden.