JO15-2

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
4 mei 11:15 Quick '20 JO15-6 UD W. JO15-2G Te spelen
11 mei 12:30 UD W. JO15-2G Sparta E. JO15-7 H. (Herman) Kok Te spelen
18 mei 11:15 ST: HSC'21/Buurse JO15-4G UD W. JO15-2G Te spelen
25 mei 12:30 UD W. JO15-2G Hengelo JO15-2 G.H. (Gerard) Mulder Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
13 apr. UD W. JO15-2G De Esch JO15-3 3 - 2
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 TVC'28 JO15-3G 3 3 0 0 9 7 0 7 0
2 UD W. JO15-2G 3 1 0 2 3 3 3 0 0
3 Gramsbergen JO15-3G 3 1 0 2 3 2 5 -3 0
4 Quick '20 JO15-6 3 1 0 2 3 4 8 -4 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 De Esch JO15-2 10 8 1 1 25 48 24 24 0
2 BWO JO15-4 10 8 0 2 24 64 24 40 0
3 ATC '65 JO15-4 10 8 0 2 24 49 15 34 0
4 Quick '20 JO15-5 10 7 0 3 21 52 13 39 0
5 NEO JO15-5 10 5 1 4 16 22 23 -1 0
6 SDC '12 JO15-3 10 5 0 5 15 24 29 -5 0
7 De Tukkers JO15-2 10 4 1 5 13 19 26 -7 0
8 Reutum JO15-1 10 3 0 7 9 30 47 -17 0
9 Wilhelminaschool JO15-3G 10 2 1 7 7 22 52 -30 0
10 Victoria '28 JO15-5G 10 2 0 8 6 26 61 -35 0
11 UD W. JO15-2G 10 1 0 9 3 9 51 -42 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 ST: Achilles E/EMOS JO15-3 7 6 1 0 19 49 11 38 0
2 Sparta E. JO15-7 7 6 0 1 18 39 13 26 0
3 Hengelo JO15-2 7 5 1 1 16 35 12 23 0
4 Quick '20 JO15-6 7 5 1 1 16 29 9 20 0
5 Tubantia JO15-4 6 4 0 2 12 28 10 18 0
6 Avanti W. JO15-5 7 4 0 3 12 23 21 2 0
7 De Tubanters 1897 JO15-3 7 3 0 4 9 42 21 21 0
8 FC Berghuizen JO15-2 7 2 2 3 8 20 26 -6 0
9 UD W. JO15-2G 6 2 1 3 7 19 22 -3 0
10 Quick '20 JO15-8 7 1 0 6 3 9 66 -57 0
11 ST: HSC'21/Buurse JO15-4G 7 0 0 7 0 6 43 -37 0
12 De Esch JO15-3 7 0 0 7 0 8 53 -45 0

Teamindeling

Spelers
Sil Dierking
Kira Kok
Mart Gervink
Duncan Harink
Petter Meenderink
Cas Moleman
Bram Peddemors
Kian Zandvliet
Siem Brookhuis
Mick Haarman
Silke Letteboer
Thomas van Eeuwijk
Sterre van der Kooi
Begeleiding
Ewald Meenderink Trainer/coach
Marloes Letteboer Leider
Eddy van Eeuwijk Leider
Roeland Hamsink Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
Eerste training: 20-8-2018