JO17-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
28 apr 14:30 UD W. JO17-1 Quick '20 JO17-4 Kok, WG (Björn) Te spelen
12 mei 15:00 Fleringen JO17-1 UD W. JO17-1 Te spelen
19 mei 14:30 UD W. JO17-1 Oranje Nassau JO17-6 Kemna, GH (Gerard) Te spelen
26 mei 12:30 De Esch JO17-1 UD W. JO17-1 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
21 apr UD W. JO17-1 Tubantia JO17-2 0 - 3
14 apr Achilles '12 JO17-2 UD W. JO17-1 1 - 6
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Oranje Nassau JO17-4 9 7 1 1 22 30 12 18 0
2 ATC '65 JO17-3 9 6 2 1 20 53 11 42 0
3 Tubantia JO17-2 8 6 1 1 19 20 10 10 0
4 UDI JO17-1G 10 6 0 4 18 33 27 6 0
5 UD W. JO17-1 10 6 0 4 18 25 24 1 0
6 De Esch JO17-1 9 5 0 4 15 19 18 1 0
7 Quick '20 JO17-4 8 4 1 3 13 23 21 2 0
8 Reutum JO17-1 10 3 0 7 9 14 26 -12 0
9 Bon Boys JO17-2 6 2 1 3 7 13 16 -3 0
10 DTC '07 JO17-1 6 2 0 4 6 6 13 -7 0
11 TVC '28 JO17-2 8 1 0 7 3 15 44 -29 0
12 SDC '12 JO17-2 9 0 0 9 0 11 40 -29 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Quick '20 JO17-3 3 3 0 0 9 15 4 11 0
2 UD W. JO17-1 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 Rigtersbleek JO17-2 3 1 0 2 3 10 10 0 0
4 SDC '12 JO17-2 3 0 0 3 0 1 14 -13 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Almelo JO17-1 7 6 1 0 19 32 10 22 0
2 GFC JO17-1 6 5 0 1 15 13 3 10 0
3 Fleringen JO17-1 6 4 1 1 13 31 12 19 0
4 Tubantia JO17-2 7 4 0 3 12 20 15 5 0
5 FC Berghuizen JO17-1 6 3 1 2 10 15 16 -1 0
6 De Esch JO17-1 5 3 0 2 9 8 8 0 0
7 UD W. JO17-1 6 3 0 3 9 16 21 -5 0
8 Achilles '12 JO17-2 5 2 2 1 8 18 15 3 0
9 Quick '20 JO17-4 6 1 1 4 4 16 19 -3 0
10 Reutum JO17-1 6 1 1 4 4 11 16 -5 0
11 Saasveldia JO17-1 7 1 1 5 4 13 29 -16 0
12 Oranje Nassau JO17-6 7 0 0 7 0 6 35 -29 0

Teamindeling

Spelers
Chris Arninkhof
Martijn Arninkhof
Ties Blokhuis
Philip Borggreve
Tady Bossink
Amber Broenink
Jander Lansink
Luuk Masselink
Tijmen Nijland
Noe Smeing
Nando Snijders
Begeleiding
Stijn Brouwers Trainer/coach
Bart Banierink Traniner
Evert Welman Trainer
Robert Spijker Leider
Stef Assen Leider
Marten Beernink Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-