JO17-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
4 mei 12:45 Sportlust Glanerbrug JO17-1 UD W. JO17-1 F. (Fikret) Ucuncu Te spelen
11 mei 13:00 UD W. JO17-1 Avanti W. JO17-1 GH (Gerard) Kemna Te spelen
18 mei 15:00 SV De Lutte JO17-1 UD W. JO17-1 Te spelen
25 mei 14:30 UD W. JO17-1 Quick '20 JO17-2 H. (Herman) Kok Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
13 apr. UD W. JO17-1 RSC JO17-1 1 - 1
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 De Esch JO17-1 10 9 1 0 28 32 13 19 0
2 Vogido JO17-1 10 8 1 1 25 44 9 35 0
3 LSV JO17-1 10 6 0 4 18 28 27 1 0
4 De Tubanters 1897 JO17-1 10 5 1 4 16 25 22 3 0
5 Quick '20 JO17-2 10 4 2 4 14 25 23 2 0
6 Avanti W. JO17-1 10 4 1 5 13 27 25 2 0
7 Sportlust Glanerbrug JO17-1 10 4 1 5 13 20 25 -5 0
8 Losser JO17-2 10 3 3 4 12 18 24 -6 0
9 RSC JO17-1 10 3 0 7 9 20 32 -12 0
10 UD W. JO17-1 10 2 0 8 6 18 44 -26 0
11 SV De Lutte JO17-1 10 1 2 7 5 24 37 -13 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 SV De Lutte JO17-1 3 3 0 0 9 10 5 5 0
2 UD W. JO17-1 3 1 0 2 3 6 6 0 0
3 Quick '20 JO17-2 3 1 0 2 3 9 10 -1 0
4 Losser JO17-2 3 1 0 2 3 6 10 -4 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Fleringen JO17-1 7 5 0 2 15 29 12 17 0
2 De Tubanters 1897 JO17-1 7 5 2 0 13 25 8 17 4
3 Achilles '12 JO17-1 7 4 1 2 13 19 18 1 0
4 SV De Lutte JO17-1 7 4 0 3 12 24 14 10 0
5 Quick '20 JO17-2 7 3 2 2 11 16 12 4 0
6 RSC JO17-1 7 3 2 2 11 8 11 -3 0
7 Losser JO17-2 7 3 1 3 10 12 22 -10 0
8 UD W. JO17-1 7 2 3 2 9 19 18 1 0
9 Sportlust Glanerbrug JO17-1 7 2 2 3 8 13 19 -6 0
10 ATC '65 JO17-2 7 1 2 4 5 12 18 -6 0
11 Tubantia JO17-2 7 0 3 4 3 9 18 -9 0
12 Avanti W. JO17-1 7 0 2 5 2 7 23 -16 0

Teamindeling

Spelers
Ties Blokhuis
Tady Bossink
Noe Smeing
Jord Arninkhof
Bas Bekhuis
Bram Bijen
Mart Bijen
Sem Bijen
Pim Broenink
Daan Hermeling
Jim Oude Lashof
Ross Oude Lashof
Rick oude Egberink
Begeleiding
Renzo Bolk Trainer/coach
Wout Lubben Trainer/coach
Sebastian Meckelenkamp Leider
Martijn Veldhuis Leider
Douwe Hofhuis Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
Eerste training: 13-8-2018