UD 6

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
Geen programma beschikbaar
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Epse 3 1 1 0 0 3 14 1 13 0
2 Markelo 6 1 1 0 0 3 6 0 6 0
3 VIOD 6 1 1 0 0 3 6 0 6 0
4 Varsseveld 7 1 1 0 0 3 7 2 5 0
5 La Première 3 1 1 0 0 3 6 2 4 0
6 TVC '28 7 1 1 0 0 3 6 2 4 0
7 TVV 4 1 1 0 0 3 4 0 4 0
8 Grol 8 1 1 0 0 3 5 2 3 0
9 Ruurlo 3 1 1 0 0 3 4 1 3 0
10 TVO 4 1 1 0 0 3 4 1 3 0
11 Concordia-W 7 1 1 0 0 3 3 0 3 0
12 VVG '25 4 1 1 0 0 3 6 4 2 0
13 Achilles '12 5 1 1 0 0 3 4 2 2 0
14 ST: Losser/AJC '96 7 1 1 0 0 3 4 2 2 0
15 v.v. Twenthe 3 1 1 0 0 3 4 2 2 0
16 Markelo 8 1 1 0 0 3 3 1 2 0
17 TVC '28 8 1 1 0 0 3 3 1 2 0
18 DSVD 4 1 1 0 0 3 2 0 2 0
19 Lochuizen 2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
20 NEO 8 1 1 0 0 3 5 4 1 0
21 EFC PW 1885 6 1 1 0 0 3 4 3 1 0
22 Bon Boys 6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
23 KOSC 4 1 1 0 0 3 3 2 1 0
24 SVV '91 4 1 1 0 0 3 3 2 1 0
25 Varsseveld 8 1 1 0 0 3 3 2 1 0
26 Pax 6 1 1 0 0 3 2 1 1 0
27 Ruurlo 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
28 Sprinkhanen 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
29 Ulftse Boys 3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
30 MVV '29 7 1 1 0 0 3 1 0 1 0
31 Pax 5 1 1 0 0 3 4 4 0 0
32 Zelhem 4 1 1 0 0 3 2 2 0 0
33 HSC'21 5 1 1 0 0 3 0 0 0 0
34 Zelhem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Sp. Neede 4 1 0 0 1 0 4 4 0 0
36 AD '69 3 1 0 0 1 0 2 2 0 0
37 UD W. 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0
38 SP Rekken 5 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
39 Markelo 4 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
40 BSC Unisson 3 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
41 RSC 6 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
42 De Tukkers 5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
43 FC Winterswijk 8 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
44 Concordia-W 8 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
45 Longa '30 9 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
46 Reunie 4 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
47 VVL 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
48 UD W. 6 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
49 FC Winterswijk 9 1 0 0 1 0 4 6 -2 0
50 RKSV Bornerbroek 4 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
51 EFC PW 1885 5 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
52 RSC 5 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
53 Langeveen 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
54 EFC PW 1885 4 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
55 Rood Zwart 6 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
56 Zenderen Vooruit 3 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
57 GFC 3 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
58 Tubantia 5 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
59 VIOD 7 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
60 Concordia-W 6 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
61 Almelo 4 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
62 Luctor Et Emergo 4 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
63 Rigtersbleek 5 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
64 Pax 9 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
65 Hoeve Vooruit 3 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
66 Silvolde 4 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
67 SP Lochem 5 1 0 0 1 0 1 14 -13 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 6 2 1 1 0 4 4 2 2 0
2 KOSC 5 2 1 1 0 4 3 2 1 0
3 RSC 7 2 0 0 2 0 0 3 -3 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 KOSC 4 22 17 3 2 54 99 26 73 0
2 RSC 4 22 15 3 4 48 86 35 51 0
3 De Tukkers 4 22 13 3 6 42 49 34 15 0
4 Langeveen 2 22 12 5 5 41 60 40 20 0
5 SDC '12 4 22 11 2 9 35 52 55 -3 0
6 TVC '28 9 22 10 4 8 34 56 56 0 0
7 Manderveen 2 22 10 3 9 33 56 43 13 0
8 UD W. 4 22 8 3 11 27 55 92 -37 0
9 DTC '07 3 22 7 3 12 24 38 43 -5 0
10 Stevo 7 22 5 1 16 16 41 70 -29 0
11 UD W. 6 22 2 7 13 13 30 59 -29 0
12 Saasveldia 5 22 2 3 17 9 28 97 -69 0

Teamindeling

Spelers
Rob Wesselink
Pascal Vennegoor
Maarten Ensink
Laurens Rikkink
Robin Scholten
Luc Snijders
Arjan Asbreuk
Ron Asbreuk
Frans Bekke
Ruud Braakhuis
Stefan Broenink
Chris Dood
Roy Dood
Jan Hein Droste
Michel Hofste
Ruben Knikhuis
Patrick Kok
Stefan Krabbe
Dennis Oude Luttikhuis
Chris Zum Grotenhof
Maarten Ganzeboom
Daan Oude Luttikhuis
Bo Rouwen
Begeleiding
Wim Essink Leider
Pascal Lokotte Vlagger
Peter Roelofs Vlagger
Koen Zum Grotenhof Lid
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-