Uitslagen

Woensdag 17 okt

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
17 okt Diepenheim VR25+1 UD W. VR25+2 3 - 1

Maandag 15 okt

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
15 okt UD W. 1 EBZV '85 6 5 - 7

Zondag 14 okt

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
14 okt UD W. 1 Rood Zwart 1 2 - 0
14 okt SV De Lutte 2 UD W. 2 1 - 0
14 okt UD W. 3 La Première 2 3 - 1
14 okt UD W. 4 SDC '12 4 1 - 4
14 okt MVV '29 5 UD W. 5 5 - 1
14 okt Langeveen 2 UD W. 6 1 - 0
14 okt SDC '12 5 UD W. 7 4 - 0
14 okt UD W. 8 RSC 7 5 - 1
14 okt Borne VR1 UD W. VR1 5 - 0

Zaterdag 13 okt

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
13 okt ATC '65 JO19-2 UD W. JO19-1 4 - 0
13 okt Quick '20 JO17-8 UD W. JO17-2G 3 - 1
13 okt Luctor Et Emergo JO15-1 UD W. JO15-1 5 - 2
13 okt De Esch JO15-2 UD W. JO15-2G 8 - 0
13 okt UD W. JO15-3G Achilles '12 JO15-2 0 - 19
13 okt UD W. JO13-1G Rigtersbleek JO13-1 3 - 2
13 okt Sportclub Overdinkel JO13-2 UD W. JO13-2G 2 - 4
13 okt UD W. JO11-1 Tubantia JO11-1 1 - 6
13 okt SVZW JO11-1G UD W. JO11-2G 6 - 0
13 okt UD W. MO11-1 ST: SVV'56/Kloosterhaar MO11-1 3 - 4

Woensdag 10 okt

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
10 okt UD W. VR25+1 SVO Twickel VR25+2 5 - 5

Maandag 8 okt

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
8 okt KOSC 2 UD W. 1 6 - 3

Zondag 7 okt

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
7 okt RSC 1 UD W. 1 3 - 1
7 okt UD W. 2 KOSC 3 4 - 2
7 okt Almelo 2 UD W. 3 5 - 1
7 okt Saasveldia 5 UD W. 4 6 - 4
7 okt UD W. 5 Almelo 4 9 - 0
7 okt UD W. 6 RSC 4 2 - 2
7 okt UD W. 7 RSC 6 5 - 2
7 okt Saasveldia 7 UD W. 8 3 - 5
7 okt UD W. 45+1 RSC 45+1 2 - 3
7 okt UD W. VR1 Manderveen VR1 0 - 4

Zaterdag 6 okt

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
6 okt UD W. JO19-1 Enter Vooruit JO19-1 3 - 0
6 okt De Tubanters 1897 JO17-1 UD W. JO17-1 6 - 1
6 okt UD W. JO17-2G Losser JO17-5 9 - 3
6 okt UD W. JO15-1 Victoria '28 JO15-2G 4 - 2
6 okt UD W. JO15-2G SDC '12 JO15-3 0 - 4
6 okt Quick '20 JO15-7 UD W. JO15-3G 25 - 0
6 okt Wilhelminaschool JO13-1 UD W. JO13-1G 4 - 2
6 okt UD W. JO13-2G SV De Lutte JO13-2 0 - 5
6 okt MVV '29 JO11-1 UD W. JO11-1 3 - 5
6 okt UD W. JO11-2G Sparta E. JO11-4 2 - 7