UD 3

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
Geen programma beschikbaar
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
9 dec. Stevo 4 UD W. 3 -
2 dec. UD W. 3 RKSV Bornerbroek 2 2 - 3
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Phenix 2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 Grol 6 1 1 0 0 3 4 1 3 0
3 KSV 2 1 1 0 0 3 3 0 3 0
4 Hoeve Vooruit 2 1 1 0 0 3 5 3 2 0
5 FC Suryoye-Mediterraneo 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
6 FC Berghuizen 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
7 La Première 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
8 UD W. 3 1 1 0 0 3 3 1 2 0
9 FC Winterswijk 7 1 1 0 0 3 2 0 2 0
10 Rietmolen 2 1 1 0 0 3 8 7 1 0
11 Almelo 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
12 Grol 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
13 Kilder 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
14 Sp. Neede 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
15 BWO 3 1 1 0 0 3 1 1 0 0
16 HSC '21 4 1 1 0 0 3 0 0 0 0
17 Stevo 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Vosta 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Bentelo 4 1 0 0 1 0 1 1 0 0
20 Losser 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0
21 Victoria '28 3 1 0 0 1 0 7 8 -1 0
22 ATC '65 4 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
23 KSH 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
24 VIOS B. 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
25 VVG '25 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
26 GFC 2 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
27 Markelo 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
28 Borne 3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
29 Borne 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
30 Hengelo 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
31 GWVV 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
32 FC Winterswijk 6 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
33 VIOD 4 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
34 PH 2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 3 3 3 0 0 9 11 2 9 0
2 Tubantia 3 3 2 0 1 6 6 6 0 0
3 Saasveldia 4 3 1 0 2 3 4 7 -3 0
4 ATC '65 3 3 0 0 3 0 5 11 -6 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Reutum 2 10 7 3 0 24 28 9 19 0
2 PH 2 8 6 1 1 19 32 19 13 0
3 RKSV Bornerbroek 2 10 5 3 2 18 26 22 4 0
4 Vasse 2 10 5 3 2 18 21 17 4 0
5 Stevo 4 8 5 2 1 17 30 13 17 0
6 Almelo 2 10 5 1 4 16 30 27 3 0
7 UD W. 3 9 3 3 3 12 18 20 -2 0
8 TVC '28 4 10 3 0 7 9 24 25 -1 0
9 La Première 2 9 2 0 7 6 13 33 -20 0
10 Zenderen Vooruit 2 9 1 0 8 3 14 28 -14 0
11 Saasveldia 3 9 0 2 7 2 10 33 -23 0

Teamindeling

Spelers
Thijs Banierink
Art Meulenbroek
Koen van Tebberen
Max Analbers
Stefan Banierink
Erik Bekhuis
Joren Bijen
Tom Essink
Nick Nieuwe Weme
Remco van Ollfen
Martijn Scholten
Kay Veldhuis
Rob Veldscholten
Mart de Vos
Nick Wolt
Joris Harperink
Begeleiding
Jos Vreeswijk Trainer
Ruud Haarman Leider
Robin Scholten Leider/Vlagger
Erik Bekhuis Trainer dinsdag 1/3
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-