JO11-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
10 mrt 10:50 Vogido JO11-1 UD W. JO11-1 Te spelen
17 mrt 10:00 UD W. JO11-1 Losser JO11-1 Te spelen
24 mrt 09:30 NEO JO11-1 UD W. JO11-1 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
17 feb UD W. JO11-1 BWO JO11-1 3 - 5
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 BWO JO11-1 9 9 0 0 27 54 15 39 0
2 Sparta E. JO11-2 9 7 0 2 21 52 22 30 0
3 UD W. JO11-1 8 5 1 2 16 37 29 8 0
4 Rood Zwart JO11-1 9 5 1 3 16 33 19 14 0
5 SDC '12 JO11-1 9 5 0 4 15 39 29 10 0
6 De Esch JO11-1 9 4 2 3 14 22 28 -6 0
7 ATC '65 JO11-2 9 4 1 4 13 34 24 10 0
8 Borne JO11-1 9 3 0 6 9 36 44 -8 0
9 Quick '20 JO11-2 8 2 2 4 8 19 39 -20 0
10 Tubantia JO11-1 9 1 1 7 4 23 57 -34 0
11 Wilhelminaschool JO11-1 10 0 0 10 0 13 56 -43 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Stevo JO11-1G 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 Sparta E. JO11-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
3 BWO JO11-1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
4 Vogido JO11-1 1 1 0 0 3 5 4 1 0
5 NEO JO11-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 Losser JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Quick '20 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SDC '12 JO11-1 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
9 ATC '65 JO11-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
10 UD W. JO11-1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
11 De Esch JO11-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
12 PH JO11-1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 SC Genemuiden JO11-1 1 1 0 0 3 11 0 11 0
2 ATC '65 JO11-1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
3 VVO JO11-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
4 DETO JO11-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
5 DIO '30 JO11-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
6 Unicum JO11-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
7 De Tubanters 1897 JO11-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
8 BWO JO11-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
9 De Zweef JO11-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
10 DZC '68 JO11-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
11 AZSV JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zwart Wit '63 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SP Lochem JO11-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
14 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
15 FC Eibergen JO11-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
16 NEO JO11-2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
17 Heeten JO11-1G 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
18 Spero JO11-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
19 SVI JO11-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
20 Groen Wit '62 JO11-1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
21 UD W. JO11-1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
22 SEH JO11-1 1 0 0 1 0 0 11 -11 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 DZC '68 JO11-1 1 1 0 0 3 11 0 11 0
2 De Tubanters 1897 JO11-1 1 1 0 0 3 11 2 9 0
3 AZSV JO11-1 1 1 0 0 3 11 3 8 0
4 BWO JO11-1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
5 Unicum JO11-1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
6 ATC '65 JO11-1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
7 Zwart Wit '63 JO11-1 1 1 0 0 3 7 2 5 0
8 Groen Wit '62 JO11-1 1 1 0 0 3 8 4 4 0
9 DETO JO11-1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
10 SC Genemuiden JO11-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
11 SEH JO11-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
12 FC Eibergen JO11-1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
13 UD W. JO11-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
14 VVO JO11-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
15 Juliana '31 JO11-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
16 De Zweef JO11-1 1 1 0 0 3 11 10 1 0
17 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
18 SVI JO11-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
19 Heeten JO11-1G 1 1 0 0 3 2 1 1 0
20 SDC Putten JO11-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
21 DIO '30 JO11-1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
22 SP Lochem JO11-1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
23 NEO JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 SCE JO11-1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
25 Schalkhaar JO11-1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
26 Excelsior '31 JO11-1 1 0 0 1 0 10 11 -1 0
27 Nieuwleusen SV JO11-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
28 Redichem JO11-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
29 WVF JO11-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
30 Epe JO11-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
31 Schalkhaar JO11-2 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
32 DVC '26 JO11-1G 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
33 Losser JO11-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
34 Spero JO11-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
35 HTC JO11-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
36 Hattem JO11-1 1 0 0 1 0 4 8 -4 0
37 JVC Dedemsvaart JO11-1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
38 Urk JO11-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
39 Sparta Nijkerk JO11-1 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
40 NEO JO11-1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
41 't Harde JO11-1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
42 AZC JO11-1 1 0 0 1 0 3 11 -8 0
43 Oranje Nassau JO11-1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
44 Sparta E. JO11-2 1 0 0 1 0 2 11 -9 0
45 Longa '30 JO11-1 1 0 0 1 0 0 11 -11 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. JO11-1 3 3 0 0 9 25 6 19 0
2 Stevo JO11-1G 3 2 0 1 6 24 9 15 0
3 MVV '29 JO11-1 3 1 0 2 3 10 25 -15 0
4 TVC '28 JO11-1 3 0 0 3 0 8 27 -19 0

Teamindeling

Spelers
Job Bijen
Diete Groot Koerkamp
Niels Huisstede
Maikel Lucas
Ferry Oude Lashof
Luc Ter Braak
Ruben Zwiers
Thom Zwiers
Begeleiding
Wouter Plegt Trainer/coach
Tom Veldhuis Trainer
Tim Zwiers Leider
Ronald oude Lashof Leider
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-