JO11-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
16 dec 10:00 UD W. JO11-1 ATC '65 JO11-1 Te spelen
16 dec 10:00 Quick '20 JO11-2 UD W. JO11-1 Afgelast
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
2 dec UD W. JO11-1 Tubantia JO11-1 6 - 3
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 BWO JO11-1 9 9 0 0 27 54 15 39 0
2 Sparta E. JO11-2 8 6 0 2 18 46 22 24 0
3 UD W. JO11-1 8 5 1 2 16 37 29 8 0
4 Rood Zwart JO11-1 9 5 1 3 16 33 19 14 0
5 SDC '12 JO11-1 9 5 0 4 15 39 29 10 0
6 De Esch JO11-1 8 4 1 3 13 22 28 -6 0
7 ATC '65 JO11-2 9 4 1 4 13 34 24 10 0
8 Borne JO11-1 9 3 0 6 9 36 44 -8 0
9 Quick '20 JO11-2 7 2 1 4 7 19 39 -20 0
10 Tubantia JO11-1 9 1 1 7 4 23 57 -34 0
11 Wilhelminaschool JO11-1 9 0 0 9 0 13 50 -37 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ATC '65 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 AZSV JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BWO JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 De Tubanters 1897 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 De Zweef JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DETO JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DIO '30 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DZC '68 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Eibergen JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Groen Wit '62 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Heeten JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 NEO JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SC Genemuiden JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SEH JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SP Lochem JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 SVI JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 UD W. JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Unicum JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 VVO JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Zwart Wit '63 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 DZC '68 JO11-1 1 1 0 0 3 11 0 11 0
2 De Tubanters 1897 JO11-1 1 1 0 0 3 11 2 9 0
3 AZSV JO11-1 1 1 0 0 3 11 3 8 0
4 BWO JO11-1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
5 Unicum JO11-1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
6 ATC '65 JO11-1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
7 Zwart Wit '63 JO11-1 1 1 0 0 3 7 2 5 0
8 Groen Wit '62 JO11-1 1 1 0 0 3 8 4 4 0
9 DETO JO11-1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
10 SC Genemuiden JO11-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
11 SEH JO11-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
12 FC Eibergen JO11-1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
13 UD W. JO11-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
14 VVO JO11-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
15 De Zweef JO11-1 1 1 0 0 3 11 10 1 0
16 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
17 SVI JO11-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
18 Heeten JO11-1G 1 1 0 0 3 2 1 1 0
19 DIO '30 JO11-1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
20 SP Lochem JO11-1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
21 Epe JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Juliana '31 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 NEO JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 SDC Putten JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Spero JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 SCE JO11-1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
27 Schalkhaar JO11-1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
28 Excelsior '31 JO11-1 1 0 0 1 0 10 11 -1 0
29 Nieuwleusen SV JO11-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
30 Redichem JO11-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
31 WVF JO11-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
32 Schalkhaar JO11-2 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
33 DVC '26 JO11-1G 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
34 Losser JO11-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
35 HTC JO11-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
36 Hattem JO11-1G 1 0 0 1 0 4 8 -4 0
37 JVC Dedemsvaart JO11-1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
38 Urk JO11-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
39 Sparta Nijkerk JO11-1 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
40 NEO JO11-1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
41 't Harde JO11-1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
42 AZC JO11-1 1 0 0 1 0 3 11 -8 0
43 Oranje Nassau JO11-1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
44 Sparta E. JO11-2 1 0 0 1 0 2 11 -9 0
45 Longa '30 JO11-1 1 0 0 1 0 0 11 -11 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. JO11-1 3 3 0 0 9 25 6 19 0
2 Stevo JO11-1G 3 2 0 1 6 24 9 15 0
3 MVV '29 JO11-1 3 1 0 2 3 10 25 -15 0
4 TVC '28 JO11-1 3 0 0 3 0 8 27 -19 0

Teamindeling

Spelers
Job Bijen
Diete Groot Koerkamp
Niels Huisstede
Maikel Lucas
Ferry Oude Lashof
Luc Ter Braak
Ruben Zwiers
Thom Zwiers
Begeleiding
Wouter Plegt Trainer/coach
Tom Veldhuis Trainer
Tim Zwiers Leider
Ronald oude Lashof Leider
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-