UD 4

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
15 dec. 09:00 UD W. 4 RSC 4 G (Gerard) Oosterik Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
8 dec. UD W. 4 Enter 7 3 - 2
7 dec. KOSC JO11-3 UD W. JO11-2
1 dec. Manderveen 2 UD W. 4 3 - 3
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Hector 3 1 1 0 0 3 12 1 11 0
2 SVV '91 3 1 1 0 0 3 8 0 8 0
3 VVG '25 4 1 1 0 0 3 8 1 7 0
4 Enter 5 1 1 0 0 3 7 1 6 0
5 EFC PW 1885 3 1 1 0 0 3 7 1 6 0
6 FC Dinxperlo 3 1 1 0 0 3 6 0 6 0
7 MVV '29 6 1 1 0 0 3 5 0 5 0
8 NEO 7 1 1 0 0 3 5 0 5 0
9 FC Winterswijk 9 1 1 0 0 3 5 0 5 0
10 Grol 8 1 1 0 0 3 6 2 4 0
11 UD W. 4 1 1 0 0 3 6 3 3 0
12 Haaksbergen 2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
13 ST: Losser/AJC '96 7 1 1 0 0 3 4 1 3 0
14 FC Suryoye-Mediterraneo 5 1 1 0 0 3 3 0 3 0
15 Hengelo 3 1 1 0 0 3 6 4 2 0
16 Pax 7 1 1 0 0 3 5 3 2 0
17 KOSC 7 1 1 0 0 3 4 2 2 0
18 PH 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
19 RSC 4 1 1 0 0 3 4 2 2 0
20 FC Zutphen 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
21 Doetinchem 4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
22 Longa '30 9 1 1 0 0 3 3 1 2 0
23 SP Lochem 7 1 1 0 0 3 2 0 2 0
24 MVV '29 5 1 1 0 0 3 2 0 2 0
25 VIOS B. 5 1 1 0 0 3 2 0 2 0
26 Sp. Neede 5 1 1 0 0 3 6 5 1 0
27 Diepenheim 3 1 1 0 0 3 4 3 1 0
28 Pax 6 1 1 0 0 3 4 3 1 0
29 Silvolde 3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
30 Ruurlo 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
31 Ulftse Boys 3 1 1 0 0 3 1 0 1 0
32 FC Winterswijk 8 1 1 0 0 3 3 3 0 0
33 s.v. Rijssen 2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
34 RSC 7 1 1 0 0 3 1 1 0 0
35 GVV Eilermark 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Markelo 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Keijenburgse Boys 4 1 0 0 1 0 3 3 0 0
38 RSC 6 1 0 0 1 0 2 2 0 0
39 Rietmolen 3 1 0 0 1 0 1 1 0 0
40 sv Loil 4 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
41 Bredevoort 2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
42 Longa '30 11 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
43 Ulftse Boys 4 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
44 VIOD 6 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
45 AZC 4 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
46 HSC '21 6 1 0 0 1 0 4 6 -2 0
47 Kilder 3 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
48 Grol 9 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
49 Luctor Et Emergo 5 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
50 NEO 8 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
51 TVO 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
52 EGVV 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
53 FC Eibergen 5 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
54 Delden 3 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
55 sv Loil 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
56 Pax 5 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
57 v.v. Twenthe 4 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
58 DSVD 4 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
59 RSC 8 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
60 Stevo 6 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
61 FC Bergh 5 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
62 LSV 4 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
63 Manderveen 2 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
64 TVC '28 9 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
65 Buurse 4 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
66 Epse 3 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
67 Epse VE1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
68 Rood Zwart 6 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
69 Luctor Et Emergo 8 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
70 EFC PW 1885 4 1 0 0 1 0 1 12 -11 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Doetinchem 4 1 1 0 0 3 6 4 2 0
2 Diepenheim 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Dinxperlo 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Enter 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Grol 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Haaksbergen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hector 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hengelo 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 KOSC 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SP Lochem 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Longa '30 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ST: Losser/AJC '96 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Markelo 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 MVV '29 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 MVV '29 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Sp. Neede 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 NEO 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Pax 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Pax 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 PH 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 EFC PW 1885 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 s.v. Rijssen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 RSC 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 RSC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Ruurlo 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Silvolde 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 FC Suryoye-Mediterraneo 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 SVV '91 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 UD W. 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Ulftse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 VIOS B. 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 VVG '25 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 FC Winterswijk 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 FC Winterswijk 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 FC Zutphen 2 1 0 0 1 0 4 6 -2 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 DSVD 4 10 8 1 1 25 51 20 31 0
2 Stevo 6 10 7 1 2 22 32 20 12 0
3 De Tukkers 4 9 6 2 1 20 32 12 20 0
4 TVC '28 8 10 6 1 3 19 32 16 16 0
5 UD W. 4 10 5 3 2 18 38 32 6 0
6 MVV '29 5 7 3 3 1 12 27 15 12 0
7 Luctor Et Emergo 6 10 3 1 6 10 29 45 -16 0
8 Enter 7 10 3 0 7 9 31 35 -4 0
9 Manderveen 2 10 2 2 6 8 16 36 -20 0
10 Langeveen 2 8 2 1 5 7 19 29 -10 0
11 RKSV Bornerbroek 3 9 2 1 6 7 21 35 -14 0
12 Almelo 3 9 1 0 8 3 14 47 -33 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 4 3 2 0 1 6 25 8 17 0
2 Saasveldia 5 3 2 0 1 6 8 5 3 0
3 Reutum VE1 3 2 0 1 6 10 14 -4 0
4 Fleringen 3 3 0 0 3 0 2 18 -16 0

Teamindeling

Spelers
Roy Carbaat
Rob Veldscholten
Mart de Vos
Stefan Nijland
Niek Haarman
Gerald Vreeswijk
Lars Banierink
Peter Vreeswijk
Renzo Bolk
Mark Banierink
Paul Weiden
Mark Roesthuis
Jan-Willem Ensink
Tom van Schoot
Jipp Janne
Steven Kleysen
Begeleiding
Theo Carbaat Leider
Andre Jogems Leider
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-