UD 4

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
17 dec 10:45 Losser 5 UD W. 4 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 4 9 7 0 2 21 45 22 23 0
2 NEO 5 7 6 0 1 18 27 5 22 0
3 Losser 5 7 5 0 2 15 32 14 18 0
4 Barbaros 5 9 5 0 4 15 27 28 -1 0
5 Quick '20 7 8 4 1 3 13 25 23 2 0
6 FC Suryoye-Mediterraneo 6 8 3 1 4 10 18 22 -4 0
7 FC Berghuizen 4 6 3 0 3 9 17 23 -6 0
8 TVO 3 8 3 0 5 9 16 24 -8 0
9 Achilles '12 6 7 2 0 5 6 12 29 -17 0
10 Achilles '12 5 5 1 0 4 3 7 18 -11 0
11 TVV 3 8 1 0 7 3 16 34 -18 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Concordia-W 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Concordia-W 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Tukkers 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSVD 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EFC PW 1885 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EFC PW 1885 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Enter 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Winterswijk 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Winterswijk 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 HSC'21 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 KOSC 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 KOSC 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 La Première 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Longa '30 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Losser 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Manderveen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Markelo 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Markelo 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 MVV '29 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 NEO 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Pax 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 PH 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Rietmolen 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 RKZVC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Rood Zwart 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Tubantia 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 TVC '28 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 UD W. 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 UD W. 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 VIOD 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 VIOD 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Zelhem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Losser 5 1 1 0 0 3 9 0 9 0
2 Markelo 4 1 1 0 0 3 9 0 9 0
3 Tubantia 6 1 1 0 0 3 10 3 7 0
4 UD W. 4 1 1 0 0 3 9 2 7 0
5 DSVD 4 1 1 0 0 3 8 2 6 0
6 VIOD 8 1 1 0 0 3 6 0 6 0
7 UD W. 5 1 1 0 0 3 8 4 4 0
8 Enter 11 1 1 0 0 3 6 2 4 0
9 FC Winterswijk 8 1 1 0 0 3 4 1 3 0
10 FC Winterswijk 9 1 1 0 0 3 4 1 3 0
11 Rood Zwart 5 1 1 0 0 3 4 1 3 0
12 RKZVC 4 1 1 0 0 3 9 7 2 0
13 KOSC 5 1 1 0 0 3 5 3 2 0
14 Concordia-W 7 1 1 0 0 3 4 2 2 0
15 EFC PW 1885 2 1 1 0 0 3 6 5 1 0
16 VIOD 9 1 1 0 0 3 6 5 1 0
17 KOSC 7 1 1 0 0 3 4 3 1 0
18 Pax 7 1 1 0 0 3 4 3 1 0
19 PH 3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
20 Rietmolen 6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
21 Concordia-W 6 1 1 0 0 3 2 1 1 0
22 De Tukkers 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
23 NEO 5 1 1 0 0 3 2 1 1 0
24 TVC '28 7 1 1 0 0 3 2 1 1 0
25 Zelhem 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
26 HSC'21 5 1 1 0 0 3 1 0 1 0
27 EFC PW 1885 5 1 1 0 0 3 2 2 0 0
28 Longa '30 11 1 1 0 0 3 2 2 0 0
29 Manderveen 2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
30 Markelo 6 1 1 0 0 3 2 2 0 0
31 MVV '29 5 1 1 0 0 3 2 2 0 0
32 La Première 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 TVC '28 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Dinxperlo 3 1 0 0 1 0 2 2 0 0
35 Enter 5 1 0 0 1 0 2 2 0 0
36 RKSV VE1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
37 v.v. Twenthe 3 1 0 0 1 0 2 2 0 0
38 Zenderen Vooruit 3 1 0 0 1 0 2 2 0 0
39 Sportclub Overdinkel 4 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
40 VIOS B. 4 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
41 Grol 8 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
42 TVV 3 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
43 HSC '21 7 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
44 La Première 5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
45 Concordia-W 9 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
46 KSV 3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
47 Langeveen 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
48 Luctor Et Emergo 3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
49 RSC 7 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
50 Almelo 3 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
51 VVL 3 1 0 0 1 0 7 9 -2 0
52 ST: Losser/AJC '96 7 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
53 Gendringen 4 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
54 Bon Boys 9 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
55 GWVV 4 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
56 Silvolde 4 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
57 BWO 5 1 0 0 1 0 4 8 -4 0
58 Bon Boys 6 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
59 TVO 4 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
60 Zelhem 4 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
61 Rood Zwart 6 1 0 0 1 0 3 10 -7 0
62 Zuid Eschmarke 2 1 0 0 1 0 2 9 -7 0
63 BSC Unisson 5 1 0 0 1 0 0 9 -9 0
64 Noordijk 2 1 0 0 1 0 0 9 -9 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 4 2 2 0 0 6 14 3 11 0
2 Avanti W. 4 2 1 0 1 3 8 8 0 0
3 GVV Eilermark 4 2 0 0 2 0 3 14 -11 0

Teamindeling

Spelers
Julian Baalhuis
Marc Schotten
Marco Bijen
Maarten Ensink
Andre Jogems
Stefan Nijland
Marcel Oogink
Martijn Oude Luttikhuis
Alfons Oude Luttikhuis
Laurens Rikkink
Paul Weiden
Rob Weusthof
Rene Bekhuis
Gerald Vreeswijk
Ruud Haarman
Peter Vreeswijk
Brian Lansink
Renzo Bolk
Mark Banierink
Begeleiding
Marco Kok Leider
Alex Assen Leider
Raymond Bijen Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-