UD 5

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
4 mrt 10:45 MVV '29 4 UD W. 5 Te spelen
11 mrt 10:45 SDC '12 4 UD W. 5 Te spelen
18 mrt 09:00 UD W. 5 Saasveldia 5 Bijen, M. (Mark) Te spelen
25 mrt 11:00 RKSV Bornerbroek 4 UD W. 5 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
25 feb UD W. 5 NEO 6 -
18 feb UD W. 5 RSC 4 1 - 3
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 MVV '29 4 8 8 0 0 24 46 6 40 0
2 SDC '12 4 7 7 0 0 21 25 9 16 0
3 NEO 6 9 7 0 2 21 36 21 15 0
4 UD W. 5 8 4 0 4 12 16 17 -1 0
5 DSVD 4 6 3 1 2 10 20 19 1 0
6 RSC 4 7 2 0 5 6 11 17 -6 0
7 Quick '20 6 7 2 0 5 6 17 24 -7 0
8 Saasveldia 5 8 2 0 6 6 21 32 -11 0
9 TVC '28 9 9 2 0 7 6 17 49 -32 0
10 RKSV Bornerbroek 4 7 0 1 6 1 13 28 -15 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 PH 3 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 Tubantia 6 1 1 0 0 3 8 3 5 0
3 MVV '29 5 1 1 0 0 3 5 1 4 0
4 KOSC 5 1 1 0 0 3 5 2 3 0
5 Markelo 6 1 1 0 0 3 5 2 3 0
6 RKZVC 4 1 1 0 0 3 4 1 3 0
7 Pax 7 1 1 0 0 3 3 0 3 0
8 Concordia-W 6 1 1 0 0 3 2 0 2 0
9 Manderveen 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
10 FC Winterswijk 8 1 1 0 0 3 2 1 1 0
11 HSC'21 5 1 1 0 0 3 2 1 1 0
12 La Première 3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
13 Longa '30 11 1 1 0 0 3 2 1 1 0
14 VIOD 8 1 1 0 0 3 3 3 0 0
15 De Tukkers 4 1 1 0 0 3 1 1 0 0
16 Losser 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 UD W. 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 FC Winterswijk 9 1 0 0 1 0 3 3 0 0
19 TVC '28 7 1 0 0 1 0 1 1 0 0
20 Rood Zwart 5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
21 Concordia-W 7 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
22 EFC PW 1885 5 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
23 Enter 11 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
24 Markelo 4 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
25 Zelhem 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
26 DSVD 4 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
27 NEO 5 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
28 VIOD 9 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
29 Rietmolen 6 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
30 KOSC 7 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
31 UD W. 5 1 0 0 1 0 3 8 -5 0
32 EFC PW 1885 2 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Losser 5 1 1 0 0 3 9 0 9 0
2 Markelo 4 1 1 0 0 3 9 0 9 0
3 Tubantia 6 1 1 0 0 3 10 3 7 0
4 UD W. 4 1 1 0 0 3 9 2 7 0
5 DSVD 4 1 1 0 0 3 8 2 6 0
6 VIOD 8 1 1 0 0 3 6 0 6 0
7 UD W. 5 1 1 0 0 3 8 4 4 0
8 Enter 11 1 1 0 0 3 6 2 4 0
9 FC Winterswijk 8 1 1 0 0 3 4 1 3 0
10 FC Winterswijk 9 1 1 0 0 3 4 1 3 0
11 Rood Zwart 5 1 1 0 0 3 4 1 3 0
12 RKZVC 4 1 1 0 0 3 9 7 2 0
13 KOSC 5 1 1 0 0 3 5 3 2 0
14 Concordia-W 7 1 1 0 0 3 4 2 2 0
15 EFC PW 1885 2 1 1 0 0 3 6 5 1 0
16 VIOD 9 1 1 0 0 3 6 5 1 0
17 KOSC 7 1 1 0 0 3 4 3 1 0
18 Pax 7 1 1 0 0 3 4 3 1 0
19 PH 3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
20 Rietmolen 6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
21 Concordia-W 6 1 1 0 0 3 2 1 1 0
22 De Tukkers 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
23 NEO 5 1 1 0 0 3 2 1 1 0
24 TVC '28 7 1 1 0 0 3 2 1 1 0
25 Zelhem 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
26 HSC'21 5 1 1 0 0 3 1 0 1 0
27 EFC PW 1885 5 1 1 0 0 3 2 2 0 0
28 Longa '30 11 1 1 0 0 3 2 2 0 0
29 Manderveen 2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
30 Markelo 6 1 1 0 0 3 2 2 0 0
31 MVV '29 5 1 1 0 0 3 2 2 0 0
32 La Première 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 TVC '28 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Dinxperlo 3 1 0 0 1 0 2 2 0 0
35 Enter 5 1 0 0 1 0 2 2 0 0
36 RKSV VE1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
37 v.v. Twenthe 3 1 0 0 1 0 2 2 0 0
38 Zenderen Vooruit 3 1 0 0 1 0 2 2 0 0
39 Sportclub Overdinkel 4 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
40 VIOS B. 4 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
41 Grol 8 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
42 TVV 3 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
43 HSC '21 7 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
44 La Première 5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
45 Concordia-W 9 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
46 KSV 3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
47 Langeveen 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
48 Luctor Et Emergo 3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
49 RSC 7 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
50 Almelo 3 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
51 VVL 3 1 0 0 1 0 7 9 -2 0
52 ST: Losser/AJC '96 7 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
53 Gendringen 4 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
54 Bon Boys 9 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
55 GWVV 4 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
56 Silvolde 4 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
57 BWO 5 1 0 0 1 0 4 8 -4 0
58 Bon Boys 6 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
59 TVO 4 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
60 Zelhem 4 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
61 Rood Zwart 6 1 0 0 1 0 3 10 -7 0
62 Zuid Eschmarke 2 1 0 0 1 0 2 9 -7 0
63 BSC Unisson 5 1 0 0 1 0 0 9 -9 0
64 Noordijk 2 1 0 0 1 0 0 9 -9 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 5 3 3 0 0 9 14 5 9 0
2 Saasveldia 5 3 2 0 1 6 10 10 0 0
3 DSVD 5 3 1 0 2 3 8 10 -2 0
4 BWO 7 3 0 0 3 0 6 13 -7 0

Teamindeling

Spelers
Niels Asveld
Stef Wesselink
Cristian Zum Grotenhof
Job Voost
Rick Ter Brake
Tom Hofste
Roy Kamphuis
Thijmen Kemna
Edwin Koertshuis
Dennis Kamphuis
Coen Kamphuis
Tom Veldhuis
Bob Van Tebberen
Marijn Kemna
Ivan Olde Wolcherink
Tim Krabbe
Rens Braak
Begeleiding
Thijs Kok Leider
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-