UD 5

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
Geen programma beschikbaar
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
9 dec. UD W. 5 TVC '28 8 0 - 7
2 dec. PH 3 UD W. 5 3 - 4
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Epse 3 1 1 0 0 3 14 1 13 0
2 Markelo 6 1 1 0 0 3 6 0 6 0
3 VIOD 6 1 1 0 0 3 6 0 6 0
4 Varsseveld 7 1 1 0 0 3 7 2 5 0
5 La Première 3 1 1 0 0 3 6 2 4 0
6 TVC '28 7 1 1 0 0 3 6 2 4 0
7 TVV 4 1 1 0 0 3 4 0 4 0
8 Grol 8 1 1 0 0 3 5 2 3 0
9 Ruurlo 3 1 1 0 0 3 4 1 3 0
10 TVO 4 1 1 0 0 3 4 1 3 0
11 Concordia-W 7 1 1 0 0 3 3 0 3 0
12 VVG '25 4 1 1 0 0 3 6 4 2 0
13 Achilles '12 5 1 1 0 0 3 4 2 2 0
14 ST: Losser/AJC '96 7 1 1 0 0 3 4 2 2 0
15 v.v. Twenthe 3 1 1 0 0 3 4 2 2 0
16 Markelo 8 1 1 0 0 3 3 1 2 0
17 TVC '28 8 1 1 0 0 3 3 1 2 0
18 DSVD 4 1 1 0 0 3 2 0 2 0
19 Lochuizen 2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
20 NEO 8 1 1 0 0 3 5 4 1 0
21 EFC PW 1885 6 1 1 0 0 3 4 3 1 0
22 Bon Boys 6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
23 KOSC 4 1 1 0 0 3 3 2 1 0
24 SVV '91 4 1 1 0 0 3 3 2 1 0
25 Varsseveld 8 1 1 0 0 3 3 2 1 0
26 Pax 6 1 1 0 0 3 2 1 1 0
27 Ruurlo 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
28 Sprinkhanen 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
29 Ulftse Boys 3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
30 MVV '29 7 1 1 0 0 3 1 0 1 0
31 Pax 5 1 1 0 0 3 4 4 0 0
32 Zelhem 4 1 1 0 0 3 2 2 0 0
33 HSC'21 5 1 1 0 0 3 0 0 0 0
34 Zelhem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Sp. Neede 4 1 0 0 1 0 4 4 0 0
36 AD '69 3 1 0 0 1 0 2 2 0 0
37 UD W. 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0
38 SP Rekken 5 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
39 Markelo 4 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
40 BSC Unisson 3 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
41 RSC 6 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
42 De Tukkers 5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
43 FC Winterswijk 8 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
44 Concordia-W 8 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
45 Longa '30 9 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
46 Reunie 4 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
47 VVL 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
48 UD W. 6 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
49 FC Winterswijk 9 1 0 0 1 0 4 6 -2 0
50 RKSV Bornerbroek 4 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
51 EFC PW 1885 5 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
52 RSC 5 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
53 Langeveen 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
54 EFC PW 1885 4 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
55 Rood Zwart 6 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
56 Zenderen Vooruit 3 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
57 GFC 3 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
58 Tubantia 5 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
59 VIOD 7 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
60 Concordia-W 6 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
61 Almelo 4 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
62 Luctor Et Emergo 4 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
63 Rigtersbleek 5 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
64 Pax 9 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
65 Hoeve Vooruit 3 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
66 Silvolde 4 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
67 SP Lochem 5 1 0 0 1 0 1 14 -13 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Zenderen Vooruit 3 9 8 0 1 24 30 10 20 0
2 MVV '29 5 8 6 1 1 19 25 10 15 0
3 TVC '28 8 10 6 0 4 18 34 23 11 0
4 La Première 3 9 5 2 2 17 30 21 9 0
5 De Tukkers 5 10 5 1 4 16 25 24 1 0
6 KOSC 5 10 4 1 5 13 21 21 0 0
7 TVC '28 7 9 3 2 4 11 13 17 -4 0
8 PH 3 9 3 2 4 11 23 28 -5 0
9 UD W. 5 10 3 1 6 10 24 38 -14 0
10 Almelo 4 10 3 1 6 10 17 32 -15 0
11 Saasveldia 6 10 2 2 6 8 18 21 -3 0
12 Quick '20 4 8 1 1 6 4 12 27 -15 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 5 3 2 1 0 7 28 3 25 0
2 KOSC 6 3 1 2 0 5 10 7 3 0
3 Reutum 3 3 1 1 1 4 7 6 1 0
4 SDC '12 5 3 0 0 3 0 1 30 -29 0

Teamindeling

Spelers
Niels Asveld
Julian Baalhuis
Stef Wesselink
Cristian Zum Grotenhof
Job Voost
Rick Ter Brake
Tom Hofste
Roy Kamphuis
Thijmen Kemna
Edwin Koertshuis
Dennis Kamphuis
Coen Kamphuis
Tom Veldhuis
Ton Oude Booyink
Marijn Kemna
Ivan Olde Wolcherink
Tim Krabbe
Rens Braak
Marijn Spanjer
Thijs Kok
Begeleiding
Thijs Kok Leider
Tom Veldhuis Leider
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-