Programma

Vrijdag 26 apr.

Datum Thuisteam Uitteam
26 apr. AJC '96 VR30+1 UD W. VR30+1
26 apr. UD W. VR30+1 Tubantia VR30+1
26 apr. UD W. VR30+1 Losser VR30+1

Donderdag 2 mei

Datum Thuisteam Uitteam
2 mei KOSC 4 UD W. 4
2 mei UD W. 7 SDC '12 7

Vrijdag 3 mei

Datum Thuisteam Uitteam
3 mei UD W. VR25+1 SVO Twickel VR25+2

Zaterdag 4 mei

Datum Thuisteam Uitteam
4 mei mini's 4 tegen 4 bij RSC
4 mei avc Heracles JO19-1 UD W. JO19-1
4 mei Sportlust Glanerbrug JO17-1 UD W. JO17-1
4 mei UD W. JO17-2G MVV '29 JO17-2
4 mei UD W. JO15-1 NEO JO15-2
4 mei Quick '20 JO15-6 UD W. JO15-2G
4 mei UD W. JO15-3G KOSC JO15-3
4 mei ST: Achilles E/EMOS JO13-1 UD W. JO13-1G
4 mei UD W. JO13-2G BZSV de Blauwwitters JO13-1G
4 mei UD W. JO11-1 Rigtersbleek JO11-1
4 mei BWO JO10-6 UD W. JO10-1G
4 mei Quick '20 JO9-5 UD W. JO9-1
4 mei UD W. JO9-2 SDC '12 JO9-5
4 mei UD W. JO9-3M KOSC JO9-3M
4 mei VMC JO8-2 UD W. JO8-1
4 mei Sp. Neede MO11-1 UD W. MO11-1

Zondag 5 mei

Datum Thuisteam Uitteam
5 mei Hengelo 1 UD W. 1
5 mei UD W. 2 Oldenzaal 3
5 mei PH 2 UD W. 3
5 mei UD W. 4 Manderveen 2
5 mei De Tukkers 5 UD W. 5
5 mei UD W. 6 DTC '07 3
5 mei UD W. 7 S.V. Vasse 3
5 mei UD W. 8 KOSC 8
5 mei UD W. 45+1 SDC '12 45+2
5 mei Saasveldia VR1 UD W. VR1

Vrijdag 10 mei

Datum Thuisteam Uitteam
10 mei UD W. 35+1 Quick '20 35+2
10 mei UD W. 35+1 KOSC 35+1
10 mei SDC '12 35+1 UD W. 35+1
10 mei UD W. VR30+1 Losser VR30+1
10 mei UD W. VR30+1 Tubantia VR30+1
10 mei AJC '96 VR30+1 UD W. VR30+1

Zaterdag 11 mei

Datum Thuisteam Uitteam
11 mei mini's 4 tegen 4 bij DSVD
11 mei UD W. JO19-1 KOSC JO19-1
11 mei UD W. JO17-1 Avanti W. JO17-1
11 mei De Tukkers JO17-2 UD W. JO17-2G
11 mei UD W. JO15-1 Juventa '12 JO15-1
11 mei UD W. JO15-2G Sparta E. JO15-7
11 mei SDC '12 JO15-4 UD W. JO15-3G
11 mei UD W. JO13-1G SV De Lutte JO13-1
11 mei Stevo JO13-3 UD W. JO13-2G
11 mei Wilhelminaschool JO11-1 UD W. JO11-1
11 mei RSC JO11-2 UD W. JO11-2G
11 mei avc Heracles JO10-6 UD W. JO10-1G
11 mei UD W. JO9-1 Rigtersbleek JO9-5
11 mei VMC JO9-2G UD W. JO9-2
11 mei UD W. JO9-3M ATC '65 JO9-8M
11 mei UD W. JO8-1 Zenderen Vooruit JO8-1
11 mei UD W. MO11-1 Avanti W. MO11-1

Zondag 12 mei

Datum Thuisteam Uitteam
12 mei UD W. 1 Oldenzaal 1
12 mei Sportclub Overdinkel 2 UD W. 2
12 mei UD W. 3 TVC '28 4
12 mei De Tukkers 4 UD W. 4
12 mei UD W. 5 La Première 3
12 mei Stevo 7 UD W. 6
12 mei De Tukkers 6 UD W. 7
12 mei DSVD 4 UD W. 8
12 mei Losser 45+1 UD W. 45+1

Dinsdag 14 mei

Datum Thuisteam Uitteam
14 mei Fleringen JO17-2 UD W. JO17-2G

Vrijdag 17 mei

Datum Thuisteam Uitteam
17 mei GVV Eilermark VR25+1 UD W. VR25+1

Zaterdag 18 mei

Datum Thuisteam Uitteam
18 mei mini's 4 tegen 4 bij Reutum
18 mei De Tubanters 1897 JO19-1 UD W. JO19-1
18 mei SV De Lutte JO17-1 UD W. JO17-1
18 mei Rigtersbleek JO17-3 UD W. JO17-2G
18 mei Langeveen JO15-1 UD W. JO15-1
18 mei ST: HSC'21/Buurse JO15-4G UD W. JO15-2G
18 mei UD W. JO15-3G Losser JO15-4
18 mei UD W. JO13-1G Sparta E. JO13-2
18 mei Saasveldia JO13-2G UD W. JO13-2G
18 mei UD W. JO11-1 Victoria '28 JO11-1
18 mei UD W. JO11-2G Quick '20 JO11-6
18 mei UD W. JO10-1G Achilles '12 JO10-3
18 mei Sparta E. JO9-3 UD W. JO9-1
18 mei UD W. JO9-2 KOSC JO9-2
18 mei ATC'65 JO9-7M UD W. JO9-3M
18 mei NEO JO8-6 UD W. JO8-1
18 mei ST: Emos/Achilles E. MO11-1 UD W. MO11-1

Zondag 19 mei

Datum Thuisteam Uitteam
19 mei UD W. 1 RSC 1
19 mei KOSC 3 UD W. 2
19 mei UD W. 3 Almelo 2
19 mei UD W. 4 Saasveldia 5
19 mei Almelo 4 UD W. 5
19 mei RSC 4 UD W. 6
19 mei RSC 6 UD W. 7
19 mei UD W. 8 Saasveldia 7
19 mei RSC 45+1 UD W. 45+1
19 mei Manderveen VR1 UD W. VR1

Vrijdag 24 mei

Datum Thuisteam Uitteam
24 mei EBZV '85 8 (Zaal) UD W. 1 (Zaal)
24 mei Reutum 3 UD W. 7
24 mei UD W. 35+1 SDC '12 35+1
24 mei UD W. 35+1 Quick '20 35+2
24 mei KOSC 35+1 UD W. 35+1
24 mei UD W. VR30+1 AJC '96 VR30+1
24 mei UD W. VR30+1 Losser VR30+1