JO11-3

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
Geen programma beschikbaar
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Oldenzaal JO11-1G 11 11 0 0 33 62 11 51 0
2 BWO JO11-7 11 10 0 1 30 55 13 42 0
3 Sparta E. JO11-7 11 8 1 2 25 67 30 37 0
4 Quick '20 JO11-9 11 7 2 2 23 61 33 28 0
5 BSC Unisson JO11-2 11 6 1 4 19 51 41 10 0
6 ATC '65 JO11-7 11 5 1 5 16 31 43 -12 0
7 De Esch JO11-4 11 4 2 5 14 40 48 -8 0
8 SDC '12 JO11-6 11 4 0 7 12 46 64 -18 0
9 Juliana '32 JO11-1 11 2 2 7 8 28 54 -26 0
10 UD W. JO11-3 11 2 0 9 6 31 75 -44 0
11 Avanti W. JO11-4 11 1 1 9 4 33 45 -12 0
12 RSC JO11-2 11 1 0 10 3 21 69 -48 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. JO11-3 3 3 0 0 9 33 9 24 0
2 SDC '12 JO11-9 3 1 0 2 3 10 12 -2 0
3 DTC '07 JO11-2G 3 1 0 2 3 10 20 -10 0
4 De Esch JO11-6 3 1 0 2 3 8 20 -12 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 FC Berghuizen JO11-3 1 1 0 0 3 11 0 11 0
2 Tubantia JO11-3 1 1 0 0 3 6 0 6 0
3 MVV '29 JO11-4 1 1 0 0 3 8 3 5 0
4 Saasveldia JO11-2M 1 1 0 0 3 8 4 4 0
5 BWO JO11-8 1 1 0 0 3 7 4 3 0
6 Almelo JO11-3 1 1 0 0 3 6 4 2 0
7 Sparta E. JO11-9 1 1 0 0 3 2 0 2 0
8 Sportclub Rijssen JO11-1G 1 0 0 1 0 4 6 -2 0
9 Avanti W. JO11-4 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
10 Achilles '12 JO11-6 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
11 UD W. JO11-3 1 0 0 1 0 4 8 -4 0
12 Excelsior '31 JO11-9 1 0 0 1 0 3 8 -5 0
13 Rood Zwart JO11-5 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
14 AJC '96 JO11-2 1 0 0 1 0 0 11 -11 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 BWO JO11-7 10 10 0 0 30 110 2 108 0
2 De Esch JO11-5 10 9 0 1 27 85 21 64 0
3 UD W. JO11-3 10 8 0 2 24 90 25 65 0
4 FC Berghuizen JO11-3 10 8 0 2 24 47 19 28 0
5 De Lutte JO11-2G 10 5 2 3 17 47 21 26 0
6 BWO JO11-6 9 3 2 4 11 37 30 7 0
7 DTC '07 JO11-2G 9 3 1 5 10 18 63 -45 0
8 De Esch JO11-7 9 2 2 5 8 15 52 -37 0
9 SDC '12 JO11-9 8 2 1 5 7 17 43 -26 0
10 Quick '20 JO11-17 9 1 1 7 4 22 56 -34 0
11 Quick '20 JO11-16 10 1 1 8 4 14 90 -76 0
12 RSC JO11-3 10 0 0 10 0 8 88 -80 0

Teamindeling

Spelers
Daan Analbers
Niels Bijen
Thijs Jogems
Niek Leeuw
Cas Mulders
Sebas Nadorp
Julian Oude Luttikhuis
Danny Paus
Timo Snoek
Begeleiding
Martin Analbers Trainer
Teun Westerveld Trainer/leider
Rens Plegt Trainer/leider
Joost Leeuw Leider
Nick Roelofs Leider
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-