Wout Lubben per 1 september j.l. Hoofd Opleidingen binnen UD Weerselo

We zijn verheugd om jullie te informeren over een belangrijke ontwikkeling binnen UD Weerselo die vanaf 1 september van kracht is gegaan. We hebben de functie van Hoofd Opleidingen in het leven geroepen, en we willen graag Wout Lubben verwelkomen in deze nieuwe rol.

Als Hoofd Opleidingen zal Wout verantwoordelijk zijn voor het ontwikkelen en coördineren van opleidingsprogramma’s voor onze jeugdtrainers. Hij zal voornamelijk op doordeweekse avonden op het veld te vinden zijn om nieuwe en onervaren trainers te begeleiden bij het geven van trainingen aan onze jeugdspelers.

We kijken uit naar de positieve impact die deze functie zal hebben op de ontwikkeling van onze jeugdtrainers en wensen Wout heel veel succes bij het invullen van deze functie.

Bestuur UD