JO17-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
11 feb. 13:15 BWO JO17-3 UD W. JO17-1d Te spelen
4 mrt. 14:30 UD W. JO17-1d De Esch JO17-1 GH (Gerard) Kemna Te spelen
11 mrt. 14:30 TVC '28 JO17-1 UD W. JO17-1d Te spelen
18 mrt. 14:30 UD W. JO17-1d EMOS JO17-1d H. (Herman) Kok Te spelen
25 mrt. 14:30 KOSC JO17-1 UD W. JO17-1d W.G.B. (Willem) Brons Te spelen
1 apr. 14:30 UD W. JO17-1d Vogido JO17-2 P. (Peter) Vreeswijk Te spelen
15 apr. 15:00 SV De Lutte JO17-1 UD W. JO17-1d Te spelen
6 mei 15:00 BSC Unisson JO17-1 UD W. JO17-1d Te spelen
13 mei 14:30 UD W. JO17-1d Almelo JO17-1 GH (Gerard) Kemna Te spelen
20 mei 14:30 UD W. JO17-1d De Tukkers JO17-1 H. (Herman) Kok Te spelen
27 mei 13:15 Tubantia JO17-1 UD W. JO17-1d Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
4 feb. UD W. JO17-1d Quick '20 JO17-4 3 - 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Almelo JO17-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
2 BSC Unisson JO17-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
3 UD W. JO17-1d 1 1 0 0 3 3 0 3 0
4 De Esch JO17-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
5 SV De Lutte JO17-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
6 Tubantia JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
7 KOSC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vogido JO17-2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
9 BWO JO17-3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
10 De Tukkers JO17-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
11 EMOS JO17-1d 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
12 Quick '20 JO17-4 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
13 TVC '28 JO17-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 SDC '12 JO17-1 7 7 0 0 21 32 8 24 0
2 Oranje Nassau JO17-1 7 5 1 1 16 24 10 14 0
3 GFC JO17-1d 7 4 2 1 14 31 17 14 0
4 Rood Zwart JO17-1 7 4 1 2 13 18 9 9 0
5 UD W. JO17-1d 7 2 0 5 6 12 30 -18 0
6 Achilles '12 JO17-1 7 1 1 5 4 13 22 -9 0
7 Luctor Et Emergo JO17-1 7 1 1 5 4 8 22 -14 0
8 DETO JO17-1JM 7 1 0 6 3 9 29 -20 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Luctor Et Emergo JO17-1 5 4 1 0 13 19 7 12 0
2 UD W. JO17-1d 5 4 0 1 12 19 10 9 0
3 Almelo JO17-1 5 2 1 2 7 11 9 2 0
4 KOSC JO17-1 5 2 0 3 6 12 11 1 0
5 Stevo JO17-1 5 1 0 4 3 4 14 -10 0
6 MVV '29 JO17-1 5 1 0 4 3 4 18 -14 0

Teamindeling

Spelers
Bram Analbers
Gijs Jogems
Cas Mulders
Milan Lokotte
Quinten Oude Luttikhuis
Thijmen Nadorp
Lena Oude Lashof
Dirk De Haan
Douwe Kuipers
Thom Zwiers
Ruben Zwiers
Niels Huisstede
Colin Lokotte
Lucas Borghuis
Maikel Lucas
Begeleiding
Wouter Tijdhof Trainer/coach
Rens Plegt Leider
Wessel Kok Vlagger
Ronald Lokotte Leider
Training Veld Kleedkamer
Maandag 20:00 - 21:00
Donderdag 17:30 - 18:45
Opmerkingen
Eerste training 15 augustus