JO17-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
29 jan. 14:30 UD W. JO17-1 Voorwaarts V. JO17-1 WG (Björn) Kok Te spelen
5 feb. 14:30 UD W. JO17-1 SV De Lutte JO17-1 G (Gerard) Oosterik Te spelen
12 feb. 14:30 KOSC JO17-1 UD W. JO17-1 K.A.G. (Koen) Rekers Te spelen
5 mrt. 14:30 UD W. JO17-1 Juventa '12 JO17-1 H. (Herman) Kok Te spelen
12 mrt. 14:30 Stevo JO17-1 UD W. JO17-1 Te spelen
19 mrt. 14:30 UD W. JO17-1 Enter JO17-1 G (Gerard) Oosterik Te spelen
2 apr. 14:30 LSV JO17-1 UD W. JO17-1 Te spelen
9 apr. 14:30 UD W. JO17-1 Excelsior '31 JO17-2 P. (Peter) Vreeswijk Te spelen
23 apr. 12:30 DOS '37 JO17-1 UD W. JO17-1 Te spelen
14 mei 14:30 UD W. JO17-1 De Tukkers JO17-1 H. (Herman) Kok Te spelen
21 mei 14:20 SVZW JO17-1 UD W. JO17-1 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 DOS '37 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Enter JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Excelsior '31 JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Juventa '12 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 KOSC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LSV JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV De Lutte JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Stevo JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SVZW JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 De Tukkers JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UD W. JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Voorwaarts V. JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. JO17-1 10 7 2 1 23 34 9 25 0
2 v.v. Twenthe JO17-1 9 7 0 2 21 30 15 15 0
3 Borne JO17-1 9 5 2 2 17 34 22 12 0
4 DSVD JO17-1 10 5 2 3 17 19 15 4 0
5 Enter JO17-1 9 5 1 3 16 35 15 20 0
6 Delden JO17-1 9 5 1 3 16 29 20 9 0
7 Oranje Nassau JO17-2 10 4 1 5 13 21 24 -3 0
8 GFC JO17-1 8 3 1 4 10 28 19 9 0
9 BWO JO17-2 8 3 0 5 9 19 28 -9 0
10 SDC '12 JO17-2 10 1 0 9 3 22 66 -44 0
11 Saasveldia JO17-1 8 0 0 8 0 10 48 -38 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 TVC '28 JO17-1 3 3 0 0 9 10 1 9 0
2 Sportclub Overdinkel JO17-1 3 2 0 1 6 4 6 -2 0
3 UD W. JO17-1 3 1 0 2 3 6 7 -1 0
4 Marienberg JO17-1 3 0 0 3 0 4 10 -6 0

Teamindeling

Spelers
Bram Analbers
Thijmen Nadorp
Quinten Oude Luttikhuis
Wessel Kok
Milan Lokotte
Gijs Jogems
Djim Krabbe
Robin van de Belt
Stan Huisstede
Merijn Olde Meule
Rick Weusthof
Julian Koopmans
Dirk De Haan
Douwe Kuipers
Begeleiding
Wouter Tijdhof Trainer/coach
Ronald Lokotte Leider
Rens Plegt Leider
Emiel Krabbe Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Donderdag 17:30 - 18:45
Maandag 19:30 - 21:00
Opmerkingen
Eerste training 16-08-2021