UD 1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
19 sep. 14:00 UD W. 1 v.v. Twenthe 1 D.J. (Dave) Hoffmann Te spelen
26 sep. 14:00 UD W. 1 KOSC 1 A. (Alfons) Kamphuis Te spelen
3 okt. 14:00 Almelo 1 UD W. 1 Te spelen
10 okt. 14:00 UD W. 1 Fleringen 1 Te spelen
17 okt. 14:00 Sportclub Overdinkel 1 UD W. 1 Te spelen
24 okt. 14:00 UD W. 1 S.V. Vasse 1 Te spelen
31 okt. 14:00 UD W. 1 Victoria '28 1 Te spelen
7 nov. 14:00 BSC Unisson 1 UD W. 1 Te spelen
21 nov. 14:00 Zenderen Vooruit 1 UD W. 1 Te spelen
28 nov. 14:00 UD W. 1 EMOS 1 Te spelen
5 dec. 14:00 La Première 1 UD W. 1 Te spelen
12 dec. 14:00 UD W. 1 SV De Lutte 1 Te spelen
23 jan. 14:00 De Tubanters 1897 1 UD W. 1 Te spelen
30 jan. 14:00 UD W. 1 Oldenzaal 1 Te spelen
6 feb. 14:00 KOSC 1 UD W. 1 Te spelen
13 feb. 14:00 UD W. 1 Almelo 1 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
12 sep. Enter 1 UD W. 1 2 - 3
5 sep. UD W. 1 De Tukkers 1 0 - 6
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Almelo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BSC Unisson 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EMOS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Fleringen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 KOSC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 La Première 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV De Lutte 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oldenzaal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sportclub Overdinkel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 De Tubanters 1897 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UD W. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 S.V. Vasse 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Victoria '28 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zenderen Vooruit 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 De Tukkers 1 2 2 0 0 6 9 0 9 0
2 Enter 1 2 1 0 1 3 4 4 0 0
3 UD W. 1 2 1 0 1 3 3 8 -5 0
4 v.v. Twenthe 1 2 0 0 2 0 1 5 -4 0

Teamindeling

Spelers
Rick Zwiers
Wouter Tijdhof
Tom Spitshuis
Wouter Plegt
Tijmen Nijland
Nick Meijerink
Florian Mecklenkamp
Rens Lubben
Robin Leijdekkers
Colin Lansink
Daan Knikhuis
Bas Knikhuis
Dries Hofhuis
Douwe Hofhuis
Thomas Harperink
Jurgen Harperink
Jelle Ensink
Stijn Brouwers
Bas Bekhuis
Bart Banierink
Begeleiding
Arno Knapen Trainer
Jos Vreeswijk Hersteltrainer
Coen Kamphuis Verzorger
Gerard Lubben Leider
Hans Beernink Leider
Robert Spijker Leider
Marten Beernink Vlagger
Leo Bekhuis Keeperstrainer
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
Selectie 1 en 2. Zodra de indeling bekend is worden deze ook hier gescheiden.