JO15-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
11 feb. 13:00 UD W. JO15-1 Den Ham JO15-2JM H. (Herman) Kok Te spelen
4 mrt. 10:30 v.v. Hellendoorn JO15-1 UD W. JO15-1 Te spelen
11 mrt. 13:00 UD W. JO15-1 SVVN JO15-1 WG (Björn) Kok Te spelen
18 mrt. 13:00 UD W. JO15-1 DKB JO15-1 GH (Gerard) Kemna Te spelen
25 mrt. 12:45 Almelo JO15-1 UD W. JO15-1 Te spelen
1 apr. 13:00 UD W. JO15-1 avc Heracles JO15-2 H. (Herman) Kok Te spelen
15 apr. 10:00 ST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 UD W. JO15-1 Te spelen
22 apr. 13:00 UD W. JO15-1 DOS '37 JO15-1 H. (Hilco) Melis Te spelen
13 mei 13:00 UD W. JO15-1 UDI JO15-1 P. (Peter) Vreeswijk Te spelen
20 mei 10:15 Hulzense Boys JO15-1 UD W. JO15-1 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
4 feb. DVC Dedemsvaart JO15-2 UD W. JO15-1 1 - 4
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 De Esch JO15-1JM 5 4 1 0 13 20 6 14 0
2 Achilles '12 JO15-1 5 3 2 0 11 23 4 19 0
3 S.V. Losser JO15-2 5 3 1 1 10 14 7 7 0
4 UD W. JO15-1 5 2 0 3 6 11 21 -10 0
5 LSV JO15-1 5 1 0 4 3 9 17 -8 0
6 Rigtersbleek JO15-2 5 0 0 5 0 4 26 -22 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 De Esch JO15-1JM 6 6 0 0 18 37 6 31 0
2 SV De Lutte JO15-1 7 4 1 2 13 20 11 9 0
3 Achilles '12 JO15-1 5 4 0 1 12 17 5 12 0
4 KOSC JO15-1 7 4 0 3 12 25 21 4 0
5 S.V. Losser JO15-2 6 3 1 2 10 18 16 2 0
6 LSV JO15-1 7 1 1 5 4 12 29 -17 0
7 UD W. JO15-1 6 0 2 4 2 8 18 -10 0
8 Vogido JO15-2JM 6 0 1 5 1 5 36 -31 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 v.v. Hellendoorn JO15-1 1 1 0 0 3 11 1 10 0
2 DOS '37 JO15-1 1 1 0 0 3 9 0 9 0
3 UD W. JO15-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
4 DKB JO15-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
5 Hulzense Boys JO15-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
6 SVVN JO15-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
7 Almelo JO15-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 UDI JO15-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
9 ST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
10 DVC Dedemsvaart JO15-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
11 avc Heracles JO15-2 1 0 0 1 0 0 9 -9 0
12 Den Ham JO15-2JM 1 0 0 1 0 1 11 -10 0

Teamindeling

Spelers
Luuk Bolk
Daan Analbers
Thijs Jogems
Julian Oude Luttikhuis
Diete Groot Koerkamp
Job Bijen
Sebas Nadorp
Tom Vreeswijk
Niek Leeuw
Jorn Mensink
Danny Paus
Tijs Essink
Jack Wesselink
Rinze Huisstede
Begeleiding
Philip Borggreve Trainer/coach
Hidde Schotman Trainer (maandag)/Leider
Joost Leeuw Trainer (maandag)
Luuk Jogems Vlagger
Tom van Schoot Vlagger
Indy Assen Leider
Training Veld Kleedkamer
Maandag 18:30 - 19:45
Woensdag 18:45 - 20:00
Opmerkingen
Eerste training 15 augustus