JO13-2

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
1 feb. 11:15 Avanti W. JO13-5 UD W. JO13-2G Te spelen
8 feb. 11:00 UD W. JO13-2G Sportlust Glanerbrug JO13-1 GH (Gerard) Kemna Te spelen
15 feb. 10:15 Sparta E. JO13-5 UD W. JO13-2G Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 De Esch JO13-3 3 2 1 0 7 17 5 12 0
2 SDC '12 JO13-5 3 2 0 1 6 6 8 -2 0
3 UD W. JO13-2G 3 1 1 1 4 6 3 3 0
4 SV De Lutte JO13-2G 3 0 0 3 0 2 15 -13 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Losser JO13-2 11 10 1 0 31 85 5 80 0
2 AJC '96 JO13-1 11 9 1 1 28 69 9 60 0
3 LSV JO13-2 11 9 0 2 27 53 24 29 0
4 De Tubanters 1897 JO13-4 11 6 2 3 20 42 41 1 0
5 Sparta E. JO13-5 11 6 0 5 18 43 33 10 0
6 UD W. JO13-2G 11 6 0 5 18 30 25 5 0
7 Avanti W. JO13-5 11 4 2 5 14 22 43 -21 0
8 De Esch JO13-3 11 3 4 4 13 38 36 2 0
9 SDC '12 JO13-5 11 3 1 7 10 24 58 -34 0
10 SDC '12 JO13-4 11 2 1 8 7 12 47 -35 0
11 Avanti W. JO13-6 11 2 0 9 6 18 47 -29 0
12 SV De Lutte JO13-2G 11 0 0 11 0 4 72 -68 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Avanti W. JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BSC Unisson JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BWO JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Esch JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 KOSC JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LSV JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SDC '12 JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sparta E. JO13-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sportlust Glanerbrug JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 De Tubanters 1897 JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tubantia JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 UD W. JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Teamindeling

Spelers
Ruud Wesselink
Gijs Analbers
Lucas Borghuis
Brit Essink
Indy Haarman
Daan Analbers
Niels Bijen
Niek Leeuw
Sebas Nadorp
Danny Paus
Romée Olde Meule
Fiep Russchenkamp
Lynn van Olffen
Begeleiding
Wim Essink Trainer (maandag)
Joost Leeuw Trainer (maandag)
Jeroen Russchenkamp Leider
Jos Analbers Leider
Melvin oude Munninck Vlagger
Martin Analbers Trainer (woensdag)
Jan Haarman Trainer (woensdag)
Training Veld Kleedkamer
Maandag 19.00 - 20.00
Woensdag 19.00 - 20.00
Opmerkingen
Eerste training: 26-8-2019