UD 5

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
12 feb. 11:15 Almelo 3 UD W. 5 Te spelen
5 mrt. 10:00 UD W. 5 Langeveen 2 G (Gerard) Oosterik Te spelen
12 mrt. 09:00 Stevo 5 UD W. 5 Te spelen
19 mrt. 09:00 UD W. 5 Saasveldia 4 G (Gerard) Oosterik Te spelen
26 mrt. 10:00 Borne 4 UD W. 5 Te spelen
2 apr. 10:00 UD W. 5 avc Heracles 2 H.M. (Henk) Campmans Te spelen
10 apr. 09:00 UD W. 5 KOSC 5 Te spelen
16 apr. 10:45 TVC '28 8 UD W. 5 Te spelen
23 apr. 10:00 UD W. 5 De Tukkers 5 WG (Björn) Kok Te spelen
14 mei 11:00 KOSC 5 UD W. 5 Te spelen
21 mei 10:00 UD W. 5 Manderveen 2 GH (Gerard) Kemna Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
5 feb. UD W. 5 NEO 4 0 - 1
29 jan. UD W. 5 TVC '28 8 1 - 5
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Almelo 3 10 8 1 1 25 51 26 25 0
2 Langeveen 2 11 8 1 2 25 27 12 15 0
3 KOSC 5 10 8 0 2 24 23 14 9 0
4 Saasveldia 4 12 7 1 4 22 36 26 10 0
5 NEO 4 12 6 3 3 21 35 18 17 0
6 avc Heracles 2 12 7 0 5 21 26 27 -1 0
7 Stevo 5 12 4 1 7 13 31 37 -6 0
8 Manderveen 2 11 4 0 7 12 24 30 -6 0
9 TVC '28 8 12 3 2 7 11 22 29 -7 0
10 UD W. 5 11 3 0 8 9 17 23 -6 0
11 Borne 4 11 3 0 8 9 14 29 -15 0
12 De Tukkers 5 12 2 1 9 7 13 48 -35 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 5 2 2 0 0 6 15 1 14 0
2 TVO 3 2 1 0 1 3 11 3 8 0
3 Phenix 3 2 0 0 2 0 1 23 -22 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Be Quick Z. 2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 Etten 2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
3 ONA '53 3 1 1 0 0 3 7 2 5 0
4 FC Winterswijk 9 1 1 0 0 3 6 1 5 0
5 ABS 4 1 1 0 0 3 5 0 5 0
6 Buurse 2 1 1 0 0 3 5 0 5 0
7 De Kieviten 2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
8 Enter 4 1 1 0 0 3 6 3 3 0
9 BWO 4 1 1 0 0 3 5 2 3 0
10 Markelo 6 1 1 0 0 3 4 1 3 0
11 Varsseveld 5 1 1 0 0 3 3 0 3 0
12 Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 1 1 0 0 3 5 3 2 0
13 KOSC 6 1 1 0 0 3 4 2 2 0
14 NEC 3 1 1 0 0 3 4 2 2 0
15 SDC '12 4 1 1 0 0 3 4 2 2 0
16 Dalfsen 4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
17 Varsseveld 4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
18 Vorden 4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
19 UD W. 4 1 1 0 0 3 5 4 1 0
20 SP Lochem 4 1 1 0 0 3 4 3 1 0
21 Blauw Wit 6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
22 Wesepe 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
23 Saasveldia 5 1 1 0 0 3 3 3 0 0
24 Juliana '31 4 1 1 0 0 3 2 2 0 0
25 Woezik 6 1 1 0 0 3 1 1 0 0
26 FC Jeugd 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 NEO 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Borne 4 1 0 0 1 0 3 3 0 0
29 Orion 12 1 0 0 1 0 2 2 0 0
30 GVA 5 1 0 0 1 0 1 1 0 0
31 v.v. Twenthe 5 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
32 Concordia-W 8 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
33 SCP 4 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
34 Warnsveldse Boys 5 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
35 Woezik 4 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
36 Longa '30 11 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
37 SV Nieuw Heeten 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
38 Spero 8 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
39 Angerlo Vooruit 3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
40 Helios 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
41 Varsseveld 6 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
42 BSC Unisson 3 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
43 Ruurlo 3 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
44 UD W. 5 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
45 SV Babberich 2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
46 Batavia '90 5 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
47 Union 3 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
48 DVV 5 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
49 F.C. Ommen 2 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
50 Stevo 5 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
51 Eldenia 4 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
52 WSV 6 1 0 0 1 0 0 6 -6 0

Teamindeling

Spelers
Roy Carbaat
Mart de Vos
Jordy Snijders
Mark Roesthuis
Jules Borggreve
Robin Scholten
Luc Snijders
Ron Asbreuk
Frans Bekke
Ruud Braakhuis
Stefan Broenink
Pascal Vennegoor
Roy Dood
Jan Hein Droste
Michel Hofste
Ruben Knikhuis
Patrick Kok
Stef Wesselink
Daan oude Luttikhuis
Begeleiding
Wim Essink Leider
Peter Roelofs Leider
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-