UD VR 1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
3 mrt. 09:00 UD W. VR1 RSC VR1 WG (Björn) Kok Te spelen
10 mrt. 11:30 Manderveen VR1 UD W. VR1 Te spelen
17 mrt. 11:00 UD W. VR1 DTC '07 VR1 GH (Gerard) Kemna Te spelen
24 mrt. 11:30 Reutum VR1 UD W. VR1 Te spelen
26 mrt. 19:30 UD W. VR1 S.V. Vasse VR1 H. (Hilco) Melis Te spelen
1 apr. 11:00 UD W. VR1 Saasveldia VR2 H. (Hilco) Melis Te spelen
7 apr. 11:00 UD W. VR1 SDC '12 VR2 GH (Gerard) Kemna Te spelen
14 apr. 13:00 De Tukkers VR3 UD W. VR1 Te spelen
21 apr. 11:00 Saasveldia VR2 UD W. VR1 H. (Hans) Oude Hesselink Te spelen
12 mei 11:30 S.V. Vasse VR1 UD W. VR1 Te spelen
26 mei 11:00 UD W. VR1 De Tukkers VR3 G. (Gerben) Oude Oosterik Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
25 feb. TVC '28 VR2 UD W. VR1 0 - 1
18 feb. UD W. VR1 Saasveldia VR2
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Reutum VR1 11 7 1 3 22 25 15 10 0
2 Manderveen VR1 9 7 0 2 21 35 13 22 0
3 RSC VR1 8 6 2 0 20 32 12 20 0
4 Sportclub Overdinkel VR1 9 5 1 3 16 25 23 2 0
5 Saasveldia VR2 8 5 0 3 15 34 25 9 0
6 UD W. VR1 9 4 1 4 13 11 19 -8 0
7 De Tukkers VR3 9 3 2 4 11 13 16 -3 0
8 SDC '12 VR2 10 3 0 7 9 24 29 -5 0
9 DTC '07 VR1 9 2 1 6 7 13 26 -13 0
10 S.V. Vasse VR1 8 2 0 6 6 11 29 -18 0
11 TVC '28 VR2 10 1 2 7 5 8 24 -16 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. VR1 2 1 1 0 4 7 6 1 0
2 Saasveldia VR2 2 1 1 0 4 6 5 1 0
3 De Tukkers VR3 2 0 0 2 0 3 5 -2 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Vorden VR1 1 1 0 0 3 15 1 14 0
2 AZC VR1 1 1 0 0 3 14 1 13 0
3 Leones VR1 1 1 0 0 3 9 1 8 0
4 SC Rheden VR1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
5 Enter VR1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
6 SVO FC Maas en Waal VR1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
7 Eldenia VR3 1 1 0 0 3 3 0 3 0
8 SVO Twickel VR1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
9 SVO DCS/OBW VR1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
10 Quick 1888 VR3 1 1 0 0 3 2 0 2 0
11 Saasveldia VR1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
12 De Bataven VR1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
13 Pax VR1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
14 SJO UNO'21 VR1 1 1 0 0 3 4 4 0 0
15 TVC '28 VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SJO MEC/Bredevoort VR1 1 0 0 1 0 4 4 0 0
17 NSVV FC Kunde VR2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
18 V en L VR1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
19 sv Loil VR1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
20 Trekvogels VR4 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
21 S.V. Vasse VR1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
22 Juliana '31 VR1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
23 RSC VR1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
24 ST Dio'30/SCP VR2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
25 UD W. VR1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
26 FC Bergh VR2 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
27 GVA VR3 1 0 0 1 0 1 9 -8 0
28 Vorden VR2 1 0 0 1 0 1 14 -13 0
29 Diepenveen VR1 1 0 0 1 0 1 15 -14 0

Teamindeling

Spelers
Amber Broenink
Anne Lansink
Annelot Hazekamp
Bente Blokhuis
Dana Snijders
Kira Kok
Silke Lansink
Sohie oude Weernink
Veronique Bijen
Elke Broenink
Kirsten Letteboer
Sophie Kosters
Tess Bijen
Laure Bijkerk
Maddy Kok
Sterre Van der Kooi
Marlon Nijhuis
Begeleiding
Ronald Blokhuis Leider
Levi Morsink Trainer
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-