UD VR 1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
12 feb. 11:00 v.v. Twenthe VR1 UD W. VR1 D. (Daan) Hartgerink Te spelen
26 feb. 11:00 UD W. VR1 De Tukkers VR3 H.M. (Henk) Campmans Te spelen
5 mrt. 11:00 UD W. VR1 RSC VR1 GH (Gerard) Kemna Te spelen
12 mrt. 11:30 DTC '07 VR1 UD W. VR1 A.G. (Louis) Brunninkhuis Te spelen
19 mrt. 11:00 UD W. VR1 Reutum VR1 H.M. (Henk) Campmans Te spelen
2 apr. 11:00 UD W. VR1 Saasveldia VR1 GH (Gerard) Kemna Te spelen
16 apr. 12:30 SDC '12 VR1 UD W. VR1 Te spelen
23 apr. 11:45 Manderveen VR1 UD W. VR1 Te spelen
14 mei 13:00 De Tukkers VR3 UD W. VR1 Te spelen
21 mei 11:00 UD W. VR1 S.V. Vasse VR1 M. (Mark) Bijen Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
5 feb. UD W. VR1 TVC '28 VR2 4 - 1
29 jan. UD W. VR1 SDC '12 VR1 0 - 4
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Saasveldia VR1 10 9 0 1 27 65 13 52 0
2 DTC '07 VR1 10 7 1 2 22 36 12 24 0
3 RSC VR1 10 7 0 3 21 31 18 13 0
4 SDC '12 VR1 10 6 2 2 20 49 14 35 0
5 Manderveen VR1 11 6 1 4 19 44 18 26 0
6 Reutum VR1 9 5 1 3 16 23 19 4 0
7 v.v. Twenthe VR1 11 5 1 5 16 20 34 -14 0
8 UD W. VR1 10 5 0 5 15 23 24 -1 0
9 De Tukkers VR3 11 2 0 9 6 11 47 -36 0
10 TVC '28 VR2 11 2 0 9 6 16 53 -37 0
11 S.V. Vasse VR1 11 0 0 11 0 4 70 -66 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. VR1 2 2 0 0 6 9 0 9 0
2 ST Borne/Zenderen Vooruit VR 1 2 0 1 1 1 1 5 -4 0
3 S.V. Vasse VR1 2 0 1 1 1 1 6 -5 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 AZC VR1 1 1 0 0 3 12 0 12 0
2 SJO UNO'21 VR1 1 1 0 0 3 12 1 11 0
3 De Bataven VR1 1 1 0 0 3 7 2 5 0
4 SVO FC Maas en Waal VR1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
5 Broekland VR1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
6 Vorden VR1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
7 Orion VR2 1 1 0 0 3 7 3 4 0
8 Eldenia VR2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
9 Sp. Neede VR1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
10 TVC '28 VR1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
11 Beuningse Boys VR2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
12 RKPSC VR1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
13 ST: Gendringen/SVGG VR1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
14 SDC '12 VR2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
15 Terwolde VR1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
16 ST: NVC/Den Dam/SDOUC VR1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
17 Lochuizen VR1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
18 Activia VR1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
19 Orion VR3 1 0 0 1 0 2 2 0 0
20 LSV VR1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
21 ST: Erix/KSV VR1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
22 Markelo VR1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
23 Juliana '31 VR1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
24 SJO MEC/Bredevoort VR1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
25 ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
26 Enter VR1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
27 Pax VR2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
28 Leones VR1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
29 DVV VR1 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
30 ST: Gendringen/SVGG VR2 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
31 Diepenveen VR1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
32 UD W. VR1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
33 RSC VR1 1 0 0 1 0 1 12 -11 0
34 SVO DCS/OBW VR2 1 0 0 1 0 0 12 -12 0

Teamindeling

Spelers
Begeleiding
Geen begeleiding gevonden.
Training Veld Kleedkamer
Woensdag 19.30 - 21.00 uur
Vrijdag 19.00 - 20.30 uur
Opmerkingen
-