JO19-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
30 okt. 11:45 De Esch JO19-1 UD W. JO19-1 Te spelen
6 nov. 14:30 UD W. JO19-1 Borne JO19-1 G (Gerard) Oosterik Te spelen
20 nov. 14:30 LSV JO19-1 UD W. JO19-1 Te spelen
27 nov. 14:30 UD W. JO19-1 Sparta E. JO19-2 H. (Herman) Kok Te spelen
4 dec. 14:00 Sportclub Overdinkel JO19-1 UD W. JO19-1 Te spelen
11 dec. 14:30 UD W. JO19-1 RSC JO19-1 G (Gerard) Oosterik Te spelen
18 dec. 14:30 FC Suryoye-Mediterraneo JO19-1 UD W. JO19-1 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
23 okt. UD W. JO19-1 W.V.V.'34 JO19-1 4 - 0
16 okt. Saasveldia JO19-1 UD W. JO19-1 0 - 2
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 RSC JO19-1 4 4 0 0 12 16 6 10 0
2 UD W. JO19-1 3 2 1 0 7 8 2 6 0
3 LSV JO19-1 3 2 0 1 6 6 4 2 0
4 W.V.V.'34 JO19-1 4 2 0 2 6 9 9 0 0
5 De Tukkers JO19-1 4 2 0 2 6 9 10 -1 0
6 Bentelo JO19-1 2 2 0 0 5 17 2 15 1
7 Sparta E. JO19-2 4 1 2 1 5 8 10 -2 0
8 Borne JO19-1 4 1 1 2 4 13 10 3 0
9 Saasveldia JO19-1 4 1 1 2 4 9 6 3 0
10 Sportclub Overdinkel JO19-1 4 1 1 2 4 8 12 -4 0
11 De Esch JO19-1 4 1 0 3 3 9 12 -3 0
12 FC Suryoye-Mediterraneo JO19-1 4 0 0 4 0 5 34 -29 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. JO19-1 3 2 0 1 6 7 3 4 0
2 Luctor Et Emergo JO19-1 3 1 1 1 4 5 4 1 0
3 EMOS JO19-1 3 1 1 1 4 5 8 -3 0
4 Fleringen JO19-1 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 SP Lochem JO19-1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 Witkampers JO19-1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
3 AVW '66 JO19-1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
4 Juliana '31 JO19-2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
5 Hatto Heim JO19-1 1 1 0 0 3 8 4 4 0
6 EFC '58 JO19-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
7 Warnsveldse Boys JO19-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
8 Elistha JO19-1 1 1 0 0 3 8 5 3 0
9 RSC JO19-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
10 Swift '64 JO19-1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
11 VMC JO19-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
12 Sportclub Deventer JO19-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
13 ONA '53 JO19-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
14 Pax JO19-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
15 UD W. JO19-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
16 Markelo JO19-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
17 SC Klarenbeek JO19-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
18 Gramsbergen JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
19 Grol JO19-2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
20 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d 1 1 0 0 3 2 1 1 0
21 VIOD JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
22 WHC JO19-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
23 LSV JO19-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
24 SP Teuge JO19-1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
25 Albatross JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 KCVO JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Kesteren JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Leones JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 SV Twello JO19-1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
30 Heeten JO19-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
31 SML JO19-2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
32 FC Dinxperlo JO19-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
33 Hardenberg '85 JO19-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
34 Lemelerveld JO19-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
35 De Treffers JO19-2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
36 v.v. Twenthe JO19-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
37 Sportclub Overdinkel JO19-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
38 Unicum JO19-1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
39 Oranje Nassau JO19-2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
40 Blauw Geel '55 JO19-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
41 SJO JCHW JO19-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
42 Vorden JO19-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
43 Saasveldia JO19-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
44 SCE JO19-1 1 0 0 1 0 5 8 -3 0
45 De Esch JO19-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
46 VSCO '61 JO19-1 1 0 0 1 0 4 8 -4 0
47 Nunspeet JO19-2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
48 Colmschate '33 JO19-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
49 Brakkenstein JO19-1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
50 RKHVV JO19-1 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
51 DEO JO19-1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
52 Holten JO19-1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Teamindeling

Spelers
Timon Scheper
Gijs Stevelink
Thijs Vreeswijk
Mika Arninkhof
Daan Oude Lashof
Jim Oude Lashof
Rein Dierking
Guus Blokhuis
Pim Broenink
Rick oude Egberink
Bram Bijen
Sem Bijen
Jord Arninkhof
Mart Bijen
Daan Hermeling
Begeleiding
Robert Morsink Trainer/coach
Martijn Veldhuis Leider
Vacature Vlagger
Nick Meijerink Leider
Training Veld Kleedkamer
Woensdag 19:30 - 21:00
Maandag 19:30 - 21:00
Opmerkingen
Eerste training 16-08-2021