JO19-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
11 feb. 14:30 UD W. JO19-1 Barbaros JO19-1 GH (Gerard) Kemna Afgelast
4 mrt. 14:30 UD W. JO19-1 Juventa '12 JO19-1 H. (Herman) Kok Te spelen
11 mrt. 15:00 Zenderen Vooruit JO19-1 UD W. JO19-1 Te spelen
25 mrt. 14:45 Quick '20 JO19-5 UD W. JO19-1 Te spelen
1 apr. 14:30 UD W. JO19-1 Oranje Nassau JO19-3 GH (Gerard) Kemna Te spelen
15 apr. 14:30 Borne JO19-1 UD W. JO19-1 Te spelen
22 apr. 14:30 UD W. JO19-1 TVC '28 JO19-2 P. (Peter) Vreeswijk Te spelen
13 mei 14:30 UD W. JO19-1 BWO JO19-2 H. (Hilco) Melis Te spelen
20 mei 14:30 Enter JO19-1 UD W. JO19-1 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
4 feb. VMC JO19-1 UD W. JO19-1 3 - 3
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Quick '20 JO19-2 5 4 0 1 12 20 7 13 0
2 RSC JO19-1 5 4 0 1 12 10 8 2 0
3 LSV JO19-1 5 3 0 2 9 12 7 5 0
4 EMOS JO19-1 5 2 1 2 7 13 11 2 0
5 Sportclub Overdinkel JO19-1 5 0 2 3 2 7 16 -9 0
6 UD W. JO19-1 5 0 1 4 1 5 18 -13 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 SV De Lutte JO19-1 7 6 1 0 19 29 3 26 0
2 UD W. JO19-1 7 5 1 1 16 30 12 18 0
3 Sportclub Overdinkel JO19-1 7 5 0 2 15 26 5 21 0
4 TVC '28 JO19-2 7 3 1 3 10 15 22 -7 0
5 Quick '20 JO19-5 7 2 2 3 8 10 16 -6 0
6 Fleringen JO19-1 7 1 2 4 5 14 27 -13 0
7 Quick '20 JO19-3 7 1 1 5 4 8 25 -17 0
8 Reutum JO19-1 7 0 2 5 2 9 31 -22 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Borne JO19-1 1 1 0 0 3 8 2 6 0
2 Barbaros JO19-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
3 Enter JO19-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
4 UD W. JO19-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
5 VMC JO19-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
6 BWO JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Juventa '12 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TVC '28 JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oranje Nassau JO19-3 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
10 Zenderen Vooruit JO19-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
11 Quick '20 JO19-5 1 0 0 1 0 2 8 -6 0

Teamindeling

Spelers
Rick Weusthof
Bram Bijen
Thijs Vreeswijk
Gijs Stevelink
Guus Blokhuis
Timon Scheper
Mika Arninkhof
Rein Dierking
Julian Koopmans
Merijn Olde Meule
Stan Huisstede
Djim Krabbe
Robin van de Belt
Begeleiding
Marijn Löbker Trainer/coach
Stijn Brouwers Leider
Joris Harperink Leider
Emiel Krabbe Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Maandag 20:00 - 21:00
Woensdag 19:30 - 21:00
Opmerkingen
Eerste training: 15 augustus