JO13-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
29 feb. 11:00 UD W. JO13-1G MVV '29 JO13-1 WG (Björn) Kok Te spelen
4 mrt. 18:45 Rood Zwart JO13-1 UD W. JO13-1G Te spelen
7 mrt. 10:15 De Esch JO13-1 UD W. JO13-1G Te spelen
14 mrt. 11:00 UD W. JO13-1G KOSC JO13-1 P. (Peter) Vreeswijk Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
8 feb. Quick '20 JO13-3 UD W. JO13-1G 2 - 4
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. JO13-1G 3 3 0 0 9 16 2 14 0
2 KOSC JO13-1 3 2 0 1 6 8 5 3 0
3 Reutum JO13-1G 3 1 0 2 3 10 8 2 0
4 Saasveldia JO13-1 3 0 0 3 0 2 21 -19 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Stevo JO13-1 11 10 0 1 30 76 12 64 0
2 PH JO13-1G 11 9 0 2 27 55 22 33 0
3 De Tukkers JO13-1 11 8 1 2 25 35 24 11 0
4 NEO JO13-2 11 7 0 4 21 35 39 -4 0
5 Reutum JO13-1G 11 5 3 3 18 22 29 -7 0
6 MVV '29 JO13-1 11 5 2 4 17 18 24 -6 0
7 UD W. JO13-1G 11 4 3 4 15 20 19 1 0
8 DOS '37 JO13-1G 11 3 2 6 11 25 31 -6 0
9 TVC '28 JO13-1 11 3 2 6 11 23 37 -14 0
10 Luctor Et Emergo JO13-1G 11 2 1 8 7 16 37 -21 0
11 KOSC JO13-1 11 1 2 8 5 12 28 -16 0
12 SVZW JO13-1 11 1 0 10 3 15 50 -35 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 ST: Reunie/GSV '63 JO13-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 W.V.V.'34 JO13-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
3 FC Zutphen JO13-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
4 Sparta E. JO13-2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
5 Excelsior '31 JO13-2 1 1 0 0 3 5 3 2 0
6 Stevo JO13-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
7 SDOUC JO13-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
8 FC Trias JO13-1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
9 UD W. JO13-1G 1 1 0 0 3 1 1 0 0
10 Rood Zwart JO13-1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
11 PH JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 AZSV JO13-1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
13 Quick '20 JO13-2 1 0 0 1 0 1 1 0 0
14 Rigtersbleek JO13-1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
15 Wilhelminaschool JO13-1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
16 Heracles avc JO13-1G 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
17 ST:VVG '25/Etten JO13-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
18 SJO ZZC JO13-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
19 Warnsveldse Boys JO13-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
20 Witkampers JO13-1G 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
21 Avanti W. JO13-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 W.V.V.'34 JO13-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 Stevo JO13-1 1 1 0 0 3 5 4 1 0
3 Excelsior '31 JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST: Reunie/GSV '63 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rood Zwart JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SDOUC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Trias JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 UD W. JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Zutphen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 PH JO13-1G 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
11 Sparta E. JO13-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 NEO JO13-2 2 2 0 0 6 10 3 7 0
2 KOSC JO13-1 2 2 0 0 6 8 1 7 0
3 De Tukkers JO13-1 2 2 0 0 6 9 3 6 0
4 UD W. JO13-1G 2 2 0 0 6 8 3 5 0
5 ATC '65 JO13-2 2 2 0 0 6 7 3 4 0
6 MVV '29 JO13-1 2 1 0 1 3 8 4 4 0
7 De Esch JO13-1 2 1 0 1 3 5 3 2 0
8 TVC '28 JO13-1 3 1 0 2 3 4 10 -6 0
9 Luctor Et Emergo JO13-1G 2 0 0 2 0 3 8 -5 0
10 SV De Lutte JO13-1 2 0 0 2 0 4 11 -7 0
11 Quick '20 JO13-3 2 0 0 2 0 3 11 -8 0
12 Reutum JO13-1G 3 0 0 3 0 3 12 -9 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Excelsior '31 JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rood Zwart JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SDOUC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Stevo JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Trias JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 UD W. JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 W.V.V.'34 JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Teamindeling

Spelers
Anne Kroeze
Job Bijen
Diete Groot Koerkamp
Niels Huisstede
Maikel Lucas
Ruben Zwiers
Thom Zwiers
Colin Lokotte
Thijs Jogems
Cas Mulders
Julian Oude Luttikhuis
Jorn Mensink
Tom Vreeswijk
Begeleiding
Ruud van Tebberen Trainer (maandag)/leider
Stijn Brouwers Trainer (donderdag)
Marcel Bijen Leider
Teun Westerveld Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Maandag 17.30 - 19.00
Donderdag 17.30 - 19.00
Opmerkingen
Eerste training: 19-8-2019