JO13-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
29 jan. 11:15 UD W. JO13-1JM Achilles '12 JO13-2JM H. (Herman) Kok Te spelen
5 feb. 11:15 UD W. JO13-1JM Avanti W. JO13-2 P. (Peter) Vreeswijk Te spelen
12 feb. 11:00 Wilhelminaschool JO13-2 UD W. JO13-1JM Te spelen
5 mrt. 11:15 UD W. JO13-1JM SDC '12 JO13-2 H. (Hilco) Melis Te spelen
12 mrt. 11:15 DSVD JO13-1 UD W. JO13-1JM Te spelen
19 mrt. 11:15 UD W. JO13-1JM RSC JO13-1JM H. (Herman) Kok Te spelen
2 apr. 08:30 Sparta E. JO13-4 UD W. JO13-1JM Te spelen
9 apr. 11:15 UD W. JO13-1JM FC Berghuizen JO13-1 H. (Hilco) Melis Te spelen
23 apr. 09:30 Victoria '28 JO13-2 UD W. JO13-1JM Te spelen
14 mei 11:15 UD W. JO13-1JM EMOS JO13-1 P. (Peter) Vreeswijk Te spelen
21 mei 11:00 GVV Eilermark JO13-1 UD W. JO13-1JM Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Achilles '12 JO13-2JM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti W. JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Berghuizen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSVD JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GVV Eilermark JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EMOS JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RSC JO13-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SDC '12 JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sparta E. JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UD W. JO13-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Victoria '28 JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelminaschool JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 ATC '65 JO13-3 9 7 2 0 23 27 11 16 0
2 NEO JO13-3 8 7 0 1 21 48 19 29 0
3 VMC JO13-1JM 8 6 1 1 19 45 15 30 0
4 FC Berghuizen JO13-1 11 6 0 5 18 51 37 14 0
5 Sparta E. JO13-4 8 5 1 2 16 32 19 13 0
6 Achilles '12 JO13-2JM 9 5 1 3 16 32 26 6 0
7 Den Ham JO13-2JM 9 4 2 3 14 25 16 9 0
8 SDC '12 JO13-2 10 3 2 5 11 22 31 -9 0
9 DSVD JO13-1 10 3 2 5 11 24 47 -23 0
10 UD W. JO13-1JM 8 2 2 4 8 23 42 -19 0
11 Tubantia JO13-3 11 1 1 9 4 21 48 -27 0
12 HHC Hardenberg JO13-2JM 11 0 0 11 0 9 48 -39 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Bentelo JO13-1 3 3 0 0 9 25 4 21 0
2 PH JO13-2JM 3 2 0 1 6 16 6 10 0
3 UD W. JO13-1JM 3 1 0 2 3 10 11 -1 0
4 ABS JO13-2JM 3 0 0 3 0 1 31 -30 0

Teamindeling

Spelers
Jack Wesselink
Rinze Huisstede
Job Moleman
Luc Nijland
Tim Leideman
Loek Hermeling
Tim Mulders
Guus van Olffen
Omar Al Farrouk Madrati
Job in het Veld
Derk Russchenkamp
Max Bekhuis
Begeleiding
Ewald Meenderink Trainer/coach
Jelle Ensink Trainer
Vacature Leider
Vacature Vlagger
Vacature Leider
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
Eerste training 23-08-2021