UD 2

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
6 feb. 11:15 UD W. 2 FC Suryoye-Mediterraneo 2 Te spelen
13 feb. 09:30 Reutum 2 UD W. 2 Te spelen
6 mrt. 11:15 UD W. 2 Vogido 2 Te spelen
13 mrt. 10:30 EMOS 2 UD W. 2 Te spelen
20 mrt. 11:15 UD W. 2 Avanti W. 3 Te spelen
27 mrt. 10:45 SDC '12 3 UD W. 2 Te spelen
3 apr. 11:15 UD W. 2 Rood Zwart 2 Te spelen
10 apr. 11:00 KOSC 3 UD W. 2 Te spelen
24 apr. 11:15 UD W. 2 Victoria '28 2 Te spelen
15 mei 11:15 UD W. 2 RSC 2 Te spelen
22 mei 10:45 Losser 2 UD W. 2 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 SDC '12 3 8 6 1 1 19 22 14 8 0
2 Reutum 2 8 5 1 2 16 17 9 8 0
3 Losser 2 7 5 0 2 15 16 15 1 0
4 RSC 2 8 4 1 3 13 16 10 6 0
5 Vogido 2 8 4 1 3 13 17 13 4 0
6 UD W. 2 8 4 0 4 12 23 21 2 0
7 KOSC 3 8 3 1 4 10 23 23 0 0
8 Victoria '28 2 8 2 2 4 8 20 26 -6 0
9 EMOS 2 8 2 2 4 8 10 20 -10 0
10 Avanti W. 3 8 2 1 5 7 19 17 2 0
11 Rood Zwart 2 8 2 1 5 7 6 13 -7 0
12 FC Suryoye-Mediterraneo 2 7 1 3 3 6 12 20 -8 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 2 3 1 2 0 5 7 4 3 0
2 Saasveldia 2 3 1 2 0 5 5 3 2 0
3 TVO 2 3 1 1 1 4 6 8 -2 0
4 Holten 2 3 0 1 2 1 4 7 -3 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 DZC '68 4 1 1 0 0 3 8 1 7 0
2 Stevo 3 1 1 0 0 3 4 0 4 0
3 Varsseveld 2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
4 Avanti W. 3 1 1 0 0 3 5 2 3 0
5 MVV '29 2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
6 Warnsveldse Boys 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
7 Vorden 2 1 1 0 0 3 5 4 1 0
8 DVC '26 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
9 Longa '30 3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
10 Oranje Nassau 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
11 PH 3 1 1 0 0 3 1 0 1 0
12 TVC '28 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
13 Markelo 2 1 1 0 0 3 1 1 0 0
14 Pax 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Sportclub Silvolde 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 DSVD 2 1 0 0 1 0 1 1 0 0
17 W.V.V.'34 2 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
18 Sparta E. 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
19 TVC '28 3 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
20 DVC '26 3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
21 AZSV 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
22 Quick '20 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
23 UD W. 2 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
24 FC Zutphen 2 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
25 FC Trias 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
26 FC Bergh 2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
27 Ruurlo 2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
28 De Esch 3 1 0 0 1 0 1 8 -7 0

Teamindeling

Spelers
Nick Wolt
Jasper Snijders
Niels Uit het Broek
Mart Paus
Gijs Muller
Jaimy Oosterik
Sebastiaan Mecklenkamp
Luuk Lohuis
Bart Essink
Etienne Borggreve
Joren Bijen
Bouke Bijen
Peter Banierink
Stef Assen
Indy Assen
Begeleiding
Wout Lubben Trainer/Coach
Jesper Hazekamp Vlagger
Erik Assen Leider
Martijn Scholte Lubberink Leider
Nicky Bijen Leider
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-