UD 3

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
31 okt. 10:45 UD W. 3 MVV '29 4 WG (Björn) Kok Te spelen
7 nov. 10:00 Oldenzaal 2 UD W. 3 Te spelen
21 nov. 10:00 Quick '20 2 UD W. 3 Te spelen
28 nov. 10:45 UD W. 3 NEO 2 G (Gerard) Oosterik Te spelen
5 dec. 10:45 TVC '28 5 UD W. 3 Te spelen
12 dec. 10:45 UD W. 3 BWO 2 WG (Björn) Kok Te spelen
30 jan. 10:45 UD W. 3 DTC '07 2 G (Gerard) Oosterik Te spelen
6 feb. 11:00 RSC 3 UD W. 3 Te spelen
13 feb. 10:45 UD W. 3 ATC '65 2 GH (Gerard) Kemna Te spelen
6 mrt. 11:00 NEO 2 UD W. 3 Te spelen
13 mrt. 10:45 UD W. 3 Oldenzaal 2 WG (Björn) Kok Te spelen
20 mrt. 09:30 DTC '07 2 UD W. 3 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
22 okt. Tubantia 2 UD W. 3 1 - 4
17 okt. TVC '28 5 UD W. 3 2 - 4
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 3 4 4 0 0 12 17 4 13 0
2 Oldenzaal 2 4 3 0 1 9 11 11 0 0
3 TVC '28 5 3 2 1 0 7 6 3 3 0
4 Quick '20 2 4 2 0 2 6 14 7 7 0
5 RSC 3 4 2 0 2 6 10 8 2 0
6 ATC '65 2 4 2 0 2 6 14 13 1 0
7 Tubantia 2 4 2 0 2 6 10 9 1 0
8 NEO 2 4 1 1 2 4 5 14 -9 0
9 BWO 2 2 1 0 1 3 6 6 0 0
10 MVV '29 4 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
11 Saasveldia 3 4 1 0 3 3 4 13 -9 0
12 DTC '07 2 4 0 0 4 0 0 8 -8 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 3 3 2 0 1 6 14 8 6 0
2 Fleringen 2 3 2 0 1 6 9 5 4 0
3 TVC '28 4 3 1 1 1 4 7 9 -2 0
4 FC Berghuizen 3 3 0 1 2 1 4 12 -8 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 De Zweef 2 1 1 0 0 3 10 1 9 0
2 Columbia 3 1 1 0 0 3 8 0 8 0
3 Losser 4 1 1 0 0 3 7 0 7 0
4 SC Meddo 2 1 1 0 0 3 7 1 6 0
5 Voorst 2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
6 DVV 4 1 1 0 0 3 6 1 5 0
7 Longa '30 5 1 1 0 0 3 6 1 5 0
8 GVA 3 1 1 0 0 3 4 0 4 0
9 AZC 3 1 1 0 0 3 6 3 3 0
10 MVV '29 4 1 1 0 0 3 5 2 3 0
11 Bentelo 3 1 1 0 0 3 4 1 3 0
12 Columbia 4 1 1 0 0 3 4 1 3 0
13 SC Enschede 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
14 SC Millingen 3 1 1 0 0 3 4 1 3 0
15 Rohda Raalte 4 1 1 0 0 3 4 1 3 0
16 Dalfsen 2 1 1 0 0 3 3 0 3 0
17 Heino 5 1 1 0 0 3 3 0 3 0
18 SP Lochem 3 1 1 0 0 3 6 4 2 0
19 Turkse Kracht 2 1 1 0 0 3 6 4 2 0
20 Sprinkhanen 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
21 UD W. 3 1 1 0 0 3 4 2 2 0
22 VIOS B. 3 1 1 0 0 3 4 2 2 0
23 Grol 7 1 1 0 0 3 3 1 2 0
24 MASV 3 1 1 0 0 3 3 1 2 0
25 MASV 6 1 1 0 0 3 3 1 2 0
26 Eldenia 5 1 1 0 0 3 2 0 2 0
27 Rood Zwart 3 1 1 0 0 3 2 0 2 0
28 SV Waalstad 3 1 1 0 0 3 2 0 2 0
29 Veluwezoom 2 1 1 0 0 3 5 4 1 0
30 Grol 4 1 1 0 0 3 4 3 1 0
31 UHC 2 1 1 0 0 3 4 3 1 0
32 Sc Westervoort 3 1 1 0 0 3 4 3 1 0
33 Brakkenstein 5 1 1 0 0 3 3 2 1 0
34 Wijhe '92 3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
35 Achilles '12 3 1 1 0 0 3 1 0 1 0
36 Barbaros 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
37 V en L 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
38 Juliana '31 4 1 1 0 0 3 3 3 0 0
39 SVHA 2 1 1 0 0 3 3 3 0 0
40 Holten 4 1 1 0 0 3 3 3 0 0
41 BVC '12 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Longa '30 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 SV De Lutte 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Orion 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 FC Winterswijk 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 OSC 2 1 0 0 1 0 3 3 0 0
47 OSC 3 1 0 0 1 0 3 3 0 0
48 LSV 2 1 0 0 1 0 3 3 0 0
49 SC Bemmel 4 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
50 Bentelo 4 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
51 Doetinchem 2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
52 SCE 2 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
53 DIOSA 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
54 SV Vaassen 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
55 DTC '07 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
56 Markelo 3 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
57 SV Zwolle 2 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
58 MEC 2 1 0 0 1 0 4 6 -2 0
59 Sc. Overwetering 4 1 0 0 1 0 4 6 -2 0
60 TVC '28 5 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
61 VDZ 4 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
62 Victoria '28 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
63 FC Bergh 4 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
64 GWVV 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
65 Keijenburgse Boys 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
66 DSZ 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
67 Juliana '31 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
68 SV Nieuw Heeten 2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
69 Alexandria 2 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
70 ATC '65 2 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
71 Juventa '12 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
72 Rietmolen 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
73 SVBV 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
74 FC Ulu Spor 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
75 WVW 2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
76 Epe 3 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
77 Schalkhaar 6 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
78 ONA '53 2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
79 Concordia-W 4 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
80 Vosseveld 2 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
81 Doetinchem 4 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
82 VVOG 2 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
83 Enter 3 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
84 Sportclub Deventer 3 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
85 Almelo 2 1 0 0 1 0 1 10 -9 0

Teamindeling

Spelers
Hans Imming
Evert Welman
Kay Veldhuis
Martijn Scholten
Remco van Ollfen
Nick Nieuwe Weme
Art Meulenbroek
Jander Lansink
Sam Kotte
Rick Hovels
Joris Harperink
Tom Essink
Philip Borggreve
Erik Bekhuis
Thijs Banierink
Stefan Banierink
Max Analbers
Begeleiding
Jos Vreeswijk Trainer
Ruud Haarman Leider
Rutger Meijer Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-