UD 3

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
Geen programma beschikbaar
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 De Tukkers 3 4 4 0 0 12 13 2 11 0
2 Almelo 2 3 3 0 0 9 11 2 9 0
3 Stevo 4 3 3 0 0 9 10 3 7 0
4 De Zweef 3 3 2 1 0 7 13 5 8 0
5 Holten 3 4 1 2 1 5 7 9 -2 0
6 TVC '28 4 3 1 1 1 4 7 3 4 0
7 Luctor Et Emergo 2 2 1 0 1 3 9 6 3 0
8 Zenderen Vooruit 2 3 1 0 2 3 1 5 -4 0
9 NEO 2 4 1 0 3 3 5 14 -9 0
10 UD W. 3 3 0 0 3 0 3 7 -4 0
11 Saasveldia 3 3 0 0 3 0 1 12 -11 0
12 Juventa '12 2 3 0 0 3 0 0 12 -12 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 3 3 2 0 1 6 11 5 6 0
2 DTC '07 2 3 2 0 1 6 5 6 -1 0
3 RSC 3 3 1 1 1 4 7 7 0 0
4 Losser 3 3 0 1 2 1 6 11 -5 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Achilles '12 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Alexandria 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Almelo 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ATC '65 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 AWC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bentelo 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Bergh 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Bergh 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Blauw Wit 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Brakkenstein 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Broekland 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 BWO 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SV CCW '16 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Colmschate '33 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Columbia 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Concordia-W 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Dalfsen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Dedemsvaart 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Diepenheim 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Doetinchem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 RKSV Driel 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 DSZ 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 DVV 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Eendracht '30 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Elsweide 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 SC Enschede 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Fleringen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Groen Wit '62 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Grol 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 HC '03 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Heino 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Heino 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Holten 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 FC Jeugd 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Jonge Kracht 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Juliana '31 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Juliana '31 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 SP Lochem 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Longa '30 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Longa '30 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Loo 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Luctor Et Emergo 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 SV De Lutte 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 MASV 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 SC Millingen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 SV Nieuw Heeten 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 ONA '53 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Orion 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Raalte 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 FC RDC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Reunie 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 RODA '28 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Rohda Raalte 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Rohda Raalte 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Rood Zwart 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 SCE 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 SCP 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 SJO/SSA HMC '17 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Trekvogels 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 FC Trias 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 De Tukkers 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Turkse Kracht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 UD W. 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 UHC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Varsseveld 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 S.V. Vasse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Victoria '28 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Victoria '28 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
69 VIOS B. 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Vosta 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 VVOG 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Warnsveldse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
73 Sc Westervoort 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Woezik 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Teamindeling

Spelers
Teun Westerveld
Evert Welman
Kay Veldhuis
Martijn Scholten
Remco van Ollfen
Nick Nieuwe Weme
Art Meulenbroek
Jander Lansink
Sam Kotte
Bram Kamphuis
Rick Hovels
Joris Harperink
Tom Essink
Philip Borggreve
Erik Bekhuis
Thijs Banierink
Stefan Banierink
Chris Arninkhof
Max Analbers
Begeleiding
Jos Vreeswijk Trainer
Ruud Haarman Leider
Rutger Meijer Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-