UD 4

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
Geen programma beschikbaar
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 avc Heracles 2 22 16 0 6 48 89 55 34 0
2 NEO 4 22 14 5 3 47 61 27 34 0
3 UD W. 4 22 12 4 6 40 84 59 25 0
4 SV De Lutte 4 21 12 2 7 38 74 40 34 0
5 KOSC 3 22 11 4 7 37 75 46 29 0
6 RSC 5 22 11 3 8 36 61 61 0 0
7 Borne 2 22 8 6 8 30 55 55 0 0
8 RSC 6 22 7 4 11 25 63 71 -8 0
9 BWO 3 22 7 1 14 22 61 81 -20 0
10 Saasveldia 5 22 6 4 12 22 43 65 -22 0
11 TVV 3 21 6 2 13 19 35 70 -35 1
12 Achilles '12 2 22 3 1 18 10 22 93 -71 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 4 3 3 0 0 9 16 9 7 0
2 KOSC 4 3 1 1 1 4 13 9 4 0
3 TVV 2 3 1 0 2 3 6 12 -6 0
4 Saasveldia 4 3 0 1 2 1 9 14 -5 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 HAVO 2 1 1 0 0 3 10 3 7 0
2 Vorden 3 1 1 0 0 3 6 1 5 0
3 KOSC 3 1 1 0 0 3 5 0 5 0
4 Nijmegen 3 1 1 0 0 3 7 4 3 0
5 Eendracht Arnhem 3 1 1 0 0 3 6 3 3 0
6 Gendringen 3 1 1 0 0 3 5 2 3 0
7 v.v. Hellendoorn 2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
8 Quick 1888 2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
9 FC Ulu Spor 4 1 1 0 0 3 5 3 2 0
10 SV De Lutte 4 1 1 0 0 3 4 2 2 0
11 SCP 4 1 1 0 0 3 4 2 2 0
12 UD W. 4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
13 Varsseveld 6 1 1 0 0 3 3 1 2 0
14 Brakkenstein 5 1 1 0 0 3 4 3 1 0
15 DAVO 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
16 NEO 4 1 1 0 0 3 3 2 1 0
17 Heeten 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
18 Orion 10 1 1 0 0 3 2 1 1 0
19 FC Winterswijk 9 1 1 0 0 3 3 3 0 0
20 avc Heracles 2 1 1 0 0 3 3 3 0 0
21 ABS 4 1 1 0 0 3 1 1 0 0
22 SDOUC 3 1 1 0 0 3 1 1 0 0
23 Angeren 3 1 0 1 0 1 3 3 0 0
24 Eldenia 3 1 0 1 0 1 3 3 0 0
25 Sp. Neede 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Varsseveld 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 HSC '21 3 1 0 0 1 0 3 3 0 0
28 KOSC 5 1 0 0 1 0 3 3 0 0
29 Rood Zwart 4 1 0 0 1 0 1 1 0 0
30 SP Lochem 4 1 0 0 1 0 1 1 0 0
31 Trekvogels 6 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
32 Heino 8 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
33 Rood Zwart 5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
34 Blauw Wit 5 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
35 Go Ahead Deventer 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
36 VVOG Harderwijk 3 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
37 Spero 7 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
38 FC Suryoye-Mediterraneo 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
39 Ruurlo 4 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
40 WVV'34 4 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
41 Woezik 6 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
42 OBW 5 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
43 Colmschate '33 3 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
44 Warnsveldse Boys 4 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
45 Niftrik 3 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
46 Alexandria 2 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
47 DTC '07 3 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
48 vv Ewijk 4 1 0 0 1 0 3 10 -7 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 ABS 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eendracht Arnhem 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gendringen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heeten 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 KOSC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV De Lutte 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 UD W. 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Varsseveld 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 avc Heracles 2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 KOSC 3 1 1 0 0 3 4 1 3 0
3 Gendringen 3 1 1 0 0 3 2 0 2 0
4 Brakkenstein 5 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 Heeten 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 Varsseveld 6 1 1 0 0 3 1 0 1 0
7 ABS 4 1 1 0 0 3 1 1 0 0
8 Nijmegen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Quick 1888 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UD W. 4 1 0 0 1 0 1 1 0 0
11 Angeren 3 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
12 SV De Lutte 4 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
13 NEO 4 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
14 Eendracht Arnhem 3 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
15 Vorden 3 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
16 FC Ulu Spor 4 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Teamindeling

Spelers
Thijmen Kemna
Bas oude Nijhuis
Rick ter Brake
Julian Baalhuis
Thijs Kok
Stefan Banierink
Thijs Banierink
Erik Bekhuis
Rick Hövels
Tom Veldhuis
Chris Arninkhof
Coen Kamphuis
Niels Asveld
Niek Haarman
Stefan Nijland
Tim Krabbe
Renzo Bolk
Begeleiding
Andre Jogems Leider
Lars Banierink Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-