UD 4

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
12 feb. 09:00 UD W. 4 Saasveldia 5 WG (Björn) Kok Te spelen
5 mrt. 11:00 NEO 5 UD W. 4 Te spelen
19 mrt. 11:15 Reutum 3 UD W. 4 Te spelen
26 mrt. 09:00 UD W. 4 De Tukkers 4 G (Gerard) Oosterik Te spelen
2 apr. 10:45 SDC '12 4 UD W. 4 Te spelen
16 apr. 09:00 UD W. 4 Stevo 6 GH (Gerard) Kemna Te spelen
23 apr. 09:00 KOSC 6 UD W. 4 Te spelen
14 mei 09:00 UD W. 4 KOSC 4 G (Gerard) Oosterik Te spelen
21 mei 11:00 TVV 2 UD W. 4 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
29 jan. Stevo 6 UD W. 4 3 - 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 4 9 6 2 1 20 31 12 19 0
2 KOSC 4 9 6 2 1 20 34 17 17 0
3 KOSC 6 9 6 2 1 20 32 17 15 0
4 Stevo 6 9 5 0 4 15 26 24 2 0
5 Reutum 3 9 4 1 4 13 29 24 5 0
6 De Tukkers 4 10 4 0 6 12 22 35 -13 0
7 NEO 5 9 3 2 4 11 29 24 5 0
8 Saasveldia 5 9 2 2 5 8 14 20 -6 0
9 SDC '12 4 7 2 1 4 7 31 22 9 0
10 TVV 2 10 0 2 8 2 18 71 -53 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 4 2 2 0 0 6 6 3 3 0
2 v.v. Twenthe 4 2 1 0 1 3 5 5 0 0
3 Saasveldia 4 2 0 0 2 0 4 7 -3 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Be Quick Z. 2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 Etten 2 1 1 0 0 3 6 0 6 0
3 ONA '53 3 1 1 0 0 3 7 2 5 0
4 FC Winterswijk 9 1 1 0 0 3 6 1 5 0
5 ABS 4 1 1 0 0 3 5 0 5 0
6 Buurse 2 1 1 0 0 3 5 0 5 0
7 De Kieviten 2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
8 Enter 4 1 1 0 0 3 6 3 3 0
9 BWO 4 1 1 0 0 3 5 2 3 0
10 Markelo 6 1 1 0 0 3 4 1 3 0
11 Varsseveld 5 1 1 0 0 3 3 0 3 0
12 Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 1 1 0 0 3 5 3 2 0
13 KOSC 6 1 1 0 0 3 4 2 2 0
14 NEC 3 1 1 0 0 3 4 2 2 0
15 SDC '12 4 1 1 0 0 3 4 2 2 0
16 Dalfsen 4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
17 Varsseveld 4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
18 Vorden 4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
19 UD W. 4 1 1 0 0 3 5 4 1 0
20 SP Lochem 4 1 1 0 0 3 4 3 1 0
21 Blauw Wit 6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
22 Wesepe 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
23 Saasveldia 5 1 1 0 0 3 3 3 0 0
24 Juliana '31 4 1 1 0 0 3 2 2 0 0
25 Woezik 6 1 1 0 0 3 1 1 0 0
26 FC Jeugd 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 NEO 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Borne 4 1 0 0 1 0 3 3 0 0
29 Orion 12 1 0 0 1 0 2 2 0 0
30 GVA 5 1 0 0 1 0 1 1 0 0
31 v.v. Twenthe 5 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
32 Concordia-W 8 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
33 SCP 4 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
34 Warnsveldse Boys 5 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
35 Woezik 4 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
36 Longa '30 11 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
37 SV Nieuw Heeten 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
38 Spero 8 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
39 Angerlo Vooruit 3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
40 Helios 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
41 Varsseveld 6 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
42 BSC Unisson 3 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
43 Ruurlo 3 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
44 UD W. 5 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
45 SV Babberich 2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
46 Batavia '90 5 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
47 Union 3 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
48 DVV 5 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
49 F.C. Ommen 2 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
50 Stevo 5 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
51 Eldenia 4 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
52 WSV 6 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 FC Jeugd 4 1 1 0 0 3 8 2 6 0
2 ONA '53 3 1 1 0 0 3 6 2 4 0
3 Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 1 1 0 0 3 3 0 3 0
4 Vorden 4 1 1 0 0 3 3 0 3 0
5 SP Lochem 4 1 1 0 0 3 5 3 2 0
6 Woezik 6 1 1 0 0 3 4 2 2 0
7 Markelo 6 1 1 0 0 3 3 1 2 0
8 UD W. 4 1 1 0 0 3 3 1 2 0
9 BWO 4 1 1 0 0 3 5 4 1 0
10 Be Quick Z. 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
11 Buurse 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
12 FC Winterswijk 9 1 1 0 0 3 1 0 1 0
13 Angerlo Vooruit 5 1 1 0 0 3 2 2 0 0
14 KOSC 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 NEO 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Juliana '31 4 1 0 0 1 0 2 2 0 0
17 SDC '12 4 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
18 ABS 4 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
19 Saasveldia 5 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
20 Varsseveld 4 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
21 Enter 4 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
22 Blauw Wit 6 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
23 Dalfsen 4 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
24 Wesepe 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
25 Etten 2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
26 Varsseveld 5 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
27 NEC 3 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
28 De Kieviten 2 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Angerlo Vooruit 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Be Quick Z. 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Buurse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BWO 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Jeugd 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SP Lochem 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Markelo 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ONA '53 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UD W. 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vorden 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Winterswijk 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Woezik 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Teamindeling

Spelers
Thijmen Kemna
Bas oude Nijhuis
Rick ter Brake
Julian Baalhuis
Thijs Kok
Stefan Banierink
Thijs Banierink
Erik Bekhuis
Rik Hovels
Tom Veldhuis
Chris Arninkhof
Coen Kamphuis
Niels Asveld
Niek Haarman
Stefan Nijland
Tim Krabbe
Lars Banierink
Renzo Bolk
Jan Willem Ensink
Begeleiding
Andre Jogems Leider
Theo Carbaat Leider
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-