Volledig programma

Zaterdag 18 sep.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
18 sep. 17:00 Fleringen JO19-1 UD W. JO19-1 Te spelen
18 sep. 14:30 UD W. JO19-2JM Cafe de Troll Quick '20 JO19-4 Plegt Marketing H. (Hilco) Melis Te spelen
18 sep. 10:45 Marienberg JO17-1 5 UD W. JO17-1 2 M. (Michiel) van der Veen Te spelen
18 sep. 12:45 UD W. JO15-1 Bolink Milieutechniek PH JO15-1 Bolk Assurantien GH (Gerard) Kemna Te spelen
18 sep. 11:15 UD W. JO15-2JM Plus Tijhuis Quick '20 JO15-7 SKO Te spelen
18 sep. 10:30 Bentelo JO13-1 UD W. JO13-1JM M. (Mart) ter Braak Te spelen
18 sep. 08:30 De Esch JO12-3 7 UD W. JO12-1 4 W. (Wouter) Birkenhager Te spelen
18 sep. 09:45 UD W. JO11-1 Cafe de Troll Tubantia JO11-3 Plegt Marketing Te spelen
18 sep. 09:25 DSVD JO9-1 UD W. JO9-1 Te spelen
18 sep. 11:00 Saasveldia MO15-1 Dames UD W. MO15-1 6 M. (Maykel) Silderhuis Te spelen
18 sep. 08:30 Sparta E. JO12-2 Vo5 UD W. MO12-1 Vo6 Te spelen
18 sep. 08:00 Meisjes kleedkamers Vennegoor Installatie van 8:00 uur t/m 14:00 uur. Les is More Te spelen
18 sep. 09:00 Mini's 4 tegen 4 Bolink Milieutechniek bij UD Weerselo Bolk Assurantien Te spelen

Zondag 19 sep.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
19 sep. 14:00 UD W. 1 Bolink Milieutechniek v.v. Twenthe 1 Bolk Assurantien D.J. (Dave) Hoffmann Te spelen
19 sep. 11:00 TVO 2 UD W. 2 S. (Seref) Bilgili Te spelen
19 sep. 10:45 UD W. 3 Cafe de Troll FC Berghuizen 3 Plegt Marketing H. (Hans) Oude Hesselink Te spelen
19 sep. 09:00 UD W. 4 Bolink Milieutechniek DTC '07 3 Bolk Assurantien G (Gerard) Oosterik Te spelen
19 sep. 10:15 SDC '12 8 UD W. 5 Te spelen
19 sep. 10:15 SDC '12 6 UD W. 6 Te spelen
19 sep. 09:00 KOSC 6 1 UD W. 7 3 R. (Ruud) Bossink Te spelen
19 sep. 11:00 UD W. 8 Plus Tijhuis De Tukkers 7 SKO GH (Gerard) Kemna Te spelen
19 sep. 10:30 Lochuizen VR1 Klk 1 UD W. VR1 Klk 2 W.J. (Wim) Wennink Te spelen
19 sep. 10:00 UD trainingsgroep Vennegoor Installatie UD trainingsgroep Vennegoor Installatie Te spelen

Maandag 20 sep.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
20 sep. 18:30 UD W. JO9-2JM Plus Tijhuis Reutum JO9-2 Cafe de Troll Te spelen

Dinsdag 21 sep.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
21 sep. 18:15 Oranje Nassau MO15-1 UD W. MO15-1 Te spelen

Vrijdag 24 sep.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
24 sep. 20:00 UD W. VR30+1 Plus Tijhuis KOSC VR30+1 SKO Te spelen
24 sep. 20:30 Bergentheim VR30+1 UD W. VR30+1 Te spelen

Zaterdag 25 sep.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
25 sep. 09:00 Mini's 4 tegen 4 bij RSC Te spelen
25 sep. 15:00 De Tukkers JO19-1 UD W. JO19-1 Te spelen
25 sep. 14:45 Quick '20 JO19-7 UD W. JO19-2JM Te spelen
25 sep. 14:30 UD W. JO17-1 Enter JO17-1 Te spelen
25 sep. 14:30 UD W. JO17-2JM Wilhelminaschool JO17-2 Te spelen
25 sep. 11:30 Sparta E. JO15-2 UD W. JO15-1 Te spelen
25 sep. 11:15 UD W. JO15-2JM TVC '28 JO15-3 Te spelen
25 sep. 11:15 UD W. JO13-1JM FC Berghuizen JO13-1 Te spelen
25 sep. 09:45 UD W. JO12-1 SDC '12 JO12-2 Te spelen
25 sep. 09:45 Losser JO11-3 UD W. JO11-1 Te spelen
25 sep. 08:45 UD W. JO9-1 KOSC JO9-2 Te spelen
25 sep. 08:30 Losser JO9-5 UD W. JO9-2JM Te spelen
25 sep. 11:15 Quick '20 MO15-2 UD W. MO15-1 Te spelen
25 sep. 09:45 UD W. MO12-1 Quick '20 JO12-5 Te spelen

Zondag 26 sep.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
26 sep. 14:00 UD W. 1 KOSC 1 A. (Alfons) Kamphuis Te spelen
26 sep. 11:00 Victoria '28 2 10-9 UD W. 2 4-3 J.C.C. (Carll) Sijpkes Te spelen
26 sep. 10:45 UD W. 3 - Saasveldia 3 - H.M. (Henk) Campmans Te spelen
26 sep. 09:00 UD W. 4 - SDC '12 6 - GH (Gerard) Kemna Te spelen
26 sep. 09:00 UD W. 5 - TVV 3 - M. (Mark) Bijen Te spelen
26 sep. 09:00 MVV '29 7 UD W. 6 Te spelen
26 sep. 10:00 Fleringen 3 UD W. 7 Te spelen
26 sep. 10:00 Fleringen 4 UD W. 8 Te spelen
26 sep. 09:30 De Tukkers 45+1 UD W. 45+1 Te spelen
26 sep. 11:00 UD W. VR1 - Manderveen VR1 - G (Gerard) Oosterik Te spelen

Maandag 27 sep.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
27 sep. 21:00 UD W. 1 (Zaal) PH 2 (Zaal) Te spelen

Woensdag 29 sep.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
29 sep. 20:00 UD W. VR25+1 MVV '29 VR25+1 Te spelen

Zaterdag 2 okt.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
2 okt. 09:00 Mini's 4 tegen 4 bij Saasveldia Te spelen
2 okt. 14:30 UD W. JO19-1 Bentelo JO19-1 Te spelen
2 okt. 14:30 UD W. JO19-2JM Losser JO19-3 Te spelen
2 okt. 09:45 Oranje Nassau JO17-2 UD W. JO17-1 Te spelen
2 okt. 13:00 KOSC JO17-3 - UD W. JO17-2JM - S.B.W. (Stef) Hakkenes Te spelen
2 okt. 12:45 UD W. JO15-1 Wilhelminaschool JO15-1JM Te spelen
2 okt. 12:15 NEO JO15-6JM UD W. JO15-2JM Te spelen
2 okt. 11:00 Tubantia JO13-3 UD W. JO13-1JM Te spelen
2 okt. 10:00 FC Berghuizen JO12-2 5A UD W. JO12-1 6L Te spelen
2 okt. 09:45 UD W. JO11-1 ATC '65 JO11-3 Te spelen
2 okt. 08:30 Tubantia JO9-2 UD W. JO9-1 Te spelen
2 okt. 08:45 UD W. JO9-2JM RSC JO9-1JM Te spelen
2 okt. 12:45 UD W. MO15-1 Losser MO15-1 Te spelen
2 okt. 11:30 EMOS JO12-3 UD W. MO12-1 Te spelen

Zondag 3 okt.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
3 okt. 14:00 Almelo 1 3 UD W. 1 5 Te spelen
3 okt. 11:15 UD W. 2 SDC '12 3 Te spelen
3 okt. 09:30 ATC '65 2 UD W. 3 Te spelen
3 okt. 11:00 KOSC 5 6 UD W. 4 8 Te spelen
3 okt. 12:00 Oldenzaal 3 UD W. 5 Te spelen
3 okt. 10:00 UD W. 6 Bentelo 8 Te spelen
3 okt. 09:00 UD W. 7 Reutum 3 Te spelen
3 okt. 11:00 UD W. 8 MVV '29 9 Te spelen
3 okt. 09:30 UD W. 45+1 De Zweef 45+1 Te spelen
3 okt. 12:00 Reutum VR1 UD W. VR1 Te spelen

Woensdag 6 okt.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
6 okt. 20:00 Heracles Almelo Futsal 11 (Zaal) UD W. 1 (Zaal) H.J. (Henkjan) Pastink Te spelen

Vrijdag 8 okt.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
8 okt. 20:00 Luctor Et Emergo VR25+1 UD W. VR25+1 Te spelen

Zaterdag 9 okt.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
9 okt. 09:00 Mini's 4 tegen 4 bij Reutum (knakworsttoernooi) Te spelen
9 okt. 16:00 Saasveldia JO19-1 UD W. JO19-1 Te spelen
9 okt. 16:45 ATC '65 JO19-8 UD W. JO19-2JM Te spelen
9 okt. 14:30 UD W. JO17-1 Borne JO17-1 Te spelen
9 okt. 14:30 UD W. JO17-2JM Borne JO17-3 Te spelen
9 okt. 12:45 UD W. JO15-1 De Esch JO15-1 Te spelen
9 okt. 11:15 UD W. JO15-2JM Stevo JO15-2JM Te spelen
9 okt. 11:15 UD W. JO13-1JM Quick '20 JO13-5 Te spelen
9 okt. 09:45 UD W. JO12-1 Quick '20 JO12-6 Te spelen
9 okt. 08:30 Quick '20 JO11-5 UD W. JO11-1 Te spelen
9 okt. 08:45 UD W. JO9-1 BWO JO9-2 Te spelen
9 okt. 08:30 De Esch JO9-3 UD W. JO9-2JM Te spelen
9 okt. 10:00 LSV MO15-1 UD W. MO15-1 Te spelen
9 okt. 09:45 UD W. MO12-1 De Tubanters 1897 JO12-3 Te spelen

Zondag 10 okt.

Datum Aanvang Thuisteam Kk. Uitteam Kk. Scheidsrechter Status
10 okt. 14:00 UD W. 1 Fleringen 1 Te spelen
10 okt. 10:45 FC Suryoye-Mediterraneo 2 UD W. 2 Te spelen
10 okt. 10:45 UD W. 3 RSC 3 Te spelen
10 okt. 09:00 UD W. 4 Achilles '12 4 Te spelen
10 okt. 11:15 BWO 4 UD W. 5 Te spelen
10 okt. 09:00 SV De Lutte 5 UD W. 6 Te spelen
10 okt. 11:00 S.V. Vasse 3 UD W. 7 Te spelen