MO15-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
2 mrt. 11:00 Reutum MO15-1 (9-tal) UD W. MO15-1 Te spelen
9 mrt. 11:00 S.V. Losser MO15-1 UD W. MO15-1 Te spelen
16 mrt. 11:30 UD W. MO15-1 ATC '65 MO15-2 Te spelen
23 mrt. 11:30 UD W. MO15-1 Reutum MO15-1 (9-tal) Te spelen
30 mrt. 10:30 UD W. MO15-1 Achilles '12 MO15-1 Te spelen
6 apr. 11:00 BWO MO15-2 UD W. MO15-1 Te spelen
10 apr. 19:00 TVC '28 MO15-1 UD W. MO15-1 Te spelen
13 apr. 10:15 ATC '65 MO15-2 UD W. MO15-1 Te spelen
20 apr. 11:30 UD W. MO15-1 S.V. Losser MO15-1 Te spelen
24 apr. 19:00 UD W. MO15-1 BWO MO15-2 Te spelen
11 mei 11:30 UD W. MO15-1 TVC '28 MO15-1 Te spelen
18 mei 12:00 Achilles '12 MO15-1 UD W. MO15-1 Te spelen
25 mei 11:30 UD W. MO15-1 NEO MO15-1 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Reutum MO15-1 (9-tal) 2 2 0 0 6 13 1 12 0
2 TVC '28 MO15-1 2 2 0 0 6 12 4 8 0
3 Achilles '12 MO15-1 2 1 1 0 4 4 2 2 0
4 S.V. Losser MO15-1 3 1 1 1 4 9 9 0 0
5 UD W. MO15-1 1 1 0 0 3 7 2 5 0
6 BWO MO15-2 3 1 0 2 3 4 8 -4 0
7 ATC '65 MO15-2 2 0 0 2 0 0 14 -14 0
8 NEO MO15-1 3 0 0 3 0 4 13 -9 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Achilles '12 MO15-1 6 6 0 0 18 46 4 42 0
2 S.V. Losser MO15-1 7 6 0 1 18 38 8 30 0
3 Vogido MO15-2 6 4 1 1 13 25 10 15 0
4 Quick '20 MO15-2 7 4 1 2 13 30 19 11 0
5 UD W. MO15-1 7 3 0 4 9 20 35 -15 0
6 FC Berghuizen MO15-2 7 2 0 5 6 13 46 -33 0
7 BWO MO15-2 7 1 0 6 3 14 34 -20 0
8 ATC '65 MO15-2 7 0 0 7 0 14 44 -30 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 Vogido MO15-2 6 5 1 0 16 25 11 14 0
2 Achilles '12 MO15-1 6 4 1 1 13 24 8 16 0
3 Quick '20 MO15-2 4 3 0 1 9 13 12 1 0
4 S.V. Losser MO15-1 5 3 0 2 9 23 10 13 0
5 UD W. MO15-1 4 2 0 2 6 11 13 -2 0
6 BWO MO15-2 5 1 0 4 3 11 20 -9 0
7 ATC '65 MO15-2 5 1 0 4 3 13 26 -13 0
8 FC Berghuizen MO15-2 5 0 0 5 0 6 26 -20 0

Teamindeling

Spelers
Lynn Kotte
Lily Hasselerharm
Olivia Vreeswijk
Mirte Essink
Wiep Buil
Cato Asbreuk
Dycke Peddemors
Manon Paus
Maud van Olffen
Sophie Broeck
Fleur Broeck
Stephanie Ros
Flore Vreeswijk
Begeleiding
Lena Oude Lashof Trainer/coach
Roy Hasselerharm Leider
Hanneke Klein Wiecherink Leider
Training Veld Kleedkamer
Maandag 18:45 - 19:45
Woensdag 18:30 - 19:45
Opmerkingen
Eerste training 28 augustus