MO15-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
11 feb. 11:30 UD W. MO15-1 (9-tal) Oranje Nassau MO15-2 Te spelen
4 mrt. 10:30 Bruchterveld MO15-1 (9-tal) UD W. MO15-1 (9-tal) Te spelen
18 mrt. 11:30 UD W. MO15-1 (9-tal) ST: Juventa'12/SVZW MO15-3 Te spelen
25 mrt. 11:30 UD W. MO15-1 (9-tal) De Tukkers MO15-1 Te spelen
1 apr. 11:00 TVC '28 MO15-1 UD W. MO15-1 (9-tal) Te spelen
15 apr. 11:30 UD W. MO15-1 (9-tal) Bruchterveld MO15-1 (9-tal) Te spelen
22 apr. 10:00 Oranje Nassau MO15-2 UD W. MO15-1 (9-tal) Te spelen
20 mei 13:00 De Tukkers MO15-1 UD W. MO15-1 (9-tal) Te spelen
27 mei 11:30 UD W. MO15-1 (9-tal) Reutum MO15-1 (9-tal) Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
4 feb. ST: Juventa'12/SVZW MO15-3 UD W. MO15-1 (9-tal) 2 - 2
28 jan. UD W. MO15-1 (9-tal) TVC '28 MO15-1 2 - 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 ST: Juventa'12/SVZW MO15-3 3 2 1 0 7 6 3 3 0
2 Oranje Nassau MO15-2 3 2 0 1 6 10 3 7 0
3 UD W. MO15-1 (9-tal) 3 1 2 0 5 5 3 2 0
4 Reutum MO15-1 (9-tal) 2 1 1 0 4 4 1 3 0
5 De Tukkers MO15-1 2 1 0 1 3 9 3 6 0
6 TVC '28 MO15-1 2 0 0 2 0 2 6 -4 0
7 Bruchterveld MO15-1 (9-tal) 3 0 0 3 0 1 18 -17 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 F.C. Ommen MO15-1 6 5 1 0 16 61 10 51 0
2 DETO MO15-1 6 5 0 1 15 35 10 25 0
3 Bergentheim MO15-1 6 4 2 0 14 40 1 39 0
4 UD W. MO15-1 (9-tal) 6 3 1 2 10 25 7 18 0
5 ST: Juventa'12/SVZW MO15-2 6 2 0 4 6 11 42 -31 0
6 Hardenberg '85 MO15-1 6 2 0 4 6 12 47 -35 0
7 Vroomshoopse Boys MO15-1 6 1 0 5 3 3 51 -48 0
8 Bruchterveld MO15-1 (9-tal) 6 0 0 6 0 1 20 -19 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. MO15-1 (9-tal) 7 7 0 0 21 39 3 36 0
2 Sparta E. MO15-2 7 4 1 2 13 16 15 1 0
3 Bon Boys MO15-1 7 3 2 2 11 13 10 3 0
4 Quick '20 MO15-2 7 2 3 2 9 11 11 0 0
5 S.V. Losser MO15-2 7 2 1 4 7 6 13 -7 0
6 EMOS MO15-1 7 1 3 3 6 13 17 -4 0
7 S.V. Losser MO15-1 7 2 0 5 6 13 19 -6 0
8 BSC Unisson MO15-1 7 1 2 4 5 6 29 -23 0

Teamindeling

Spelers
Kokhob Fesehation Kiflay
Anne Jansink
Nanieke Koehorst
Nienke Wiggers
Linne Loohuis
Isa Rouwen
Milou Klerks
Flore Vreeswijk
Jette Peddemors
Wies Asbreuk
Isabel Ros
Elin van der Kooi
Begeleiding
UD 6 Trainer maandag/vlagger
Ron Asbreuk Trainer woensdag
Rian Koehorst Leider
Remon Koehorst Leider
Training Veld Kleedkamer
Woensdag 18:15 - 19:30
Vrijdag 18:15 - 19:30
Opmerkingen
Eerste training 24 augustus