MO17-1

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
11 feb. 14:30 UD W. MO17-1 Excelsior '31 MO17-1 WG (Björn) Kok Te spelen
21 feb. 19:00 v.v. Hellendoorn MO17-1 UD W. MO17-1 Te spelen
6 mrt. 19:30 ST Rietmolen/Lochuizen MO17-1 UD W. MO17-1 Te spelen
11 mrt. 14:30 UD W. MO17-1 ATC '65 MO17-1 P. (Peter) Vreeswijk Te spelen
18 mrt. 12:55 UD W. MO17-1 v.v. Hellendoorn MO17-1 H. (Hilco) Melis Te spelen
25 mrt. 10:30 HHC Hardenberg MO17-1 UD W. MO17-1 Te spelen
1 apr. 15:00 Avanti W. MO17-1 UD W. MO17-1 Te spelen
15 apr. 12:55 UD W. MO17-1 ST Rietmolen/Lochuizen MO17-1 H. (Herman) Kok Te spelen
22 apr. 11:00 Excelsior '31 MO17-1 UD W. MO17-1 Te spelen
13 mei 10:15 ATC '65 MO17-1 UD W. MO17-1 Te spelen
20 mei 12:55 UD W. MO17-1 HHC Hardenberg MO17-1 GH (Gerard) Kemna Te spelen
27 mei 12:30 S.V. Losser MO17-1 UD W. MO17-1 Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
28 jan. UD W. MO17-1 Avanti W. MO17-1 1 - 3
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 HHC Hardenberg MO17-1 3 2 0 1 6 9 4 5 0
2 ATC '65 MO17-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
3 Avanti W. MO17-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 UD W. MO17-1 2 1 0 1 3 3 4 -1 0
5 v.v. Hellendoorn MO17-1 2 1 0 1 3 3 7 -4 0
6 S.V. Losser MO17-1 3 1 0 2 3 8 6 2 0
7 Excelsior '31 MO17-1 3 1 0 2 3 4 7 -3 0
8 ST Rietmolen/Lochuizen MO17-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 ATC '65 MO17-1 6 6 0 0 18 47 4 43 0
2 Rigtersbleek MO17-1 6 5 0 1 15 39 11 28 0
3 UD W. MO17-1 5 3 0 2 9 28 11 17 0
4 Achilles '12 MO17-1 (9-tal) 6 3 0 3 9 21 18 3 0
5 ST Bonboys/Hoeve Vooruit MO17-1 5 2 1 2 7 14 18 -4 0
6 Hengelo MO17-1 (9-tal) 5 1 1 3 4 10 33 -23 0
7 Wilhelminaschool MO17-1 5 1 0 4 3 6 35 -29 0
8 BWO MO17-2 6 0 0 6 0 8 43 -35 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. MO17-1 7 7 0 0 21 36 8 28 0
2 Rigtersbleek MO17-1 6 5 0 1 15 40 12 28 0
3 Achilles '12 MO17-1 (9-tal) 5 4 0 1 12 35 7 28 0
4 ST Bonboys/Hoeve Vooruit MO17-1 6 3 0 3 9 22 26 -4 0
5 NEO MO17-1 6 2 0 4 6 14 23 -9 0
6 Hengelo MO17-1 (9-tal) 6 2 0 4 6 13 41 -28 0
7 Wilhelminaschool MO17-1 7 2 0 5 6 10 30 -20 0
8 BWO MO17-2 7 0 0 7 0 6 29 -23 0

Teamindeling

Spelers
Lynn Kok
Anne Kroeze
Indy Haarman
Fiep Russchenkamp
Brit Essink
Romée Olde Meule
Pien Jogems
Evi Nijhuis
Loes Vennegoor
Lieke Jogems
Tess van Olffen
Lynn van Olffen
Madée ter Keurs
Begeleiding
Amber Broenink Trainer
Vacature Leider
Vacature Leider
Vacature Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Woensdag 18:15 - 19:30
Vrijdag 18:15 - 19:30
Opmerkingen
Eerste training 24 augustus