UD 8

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
Geen programma beschikbaar
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 MVV '29 7 22 17 1 4 52 100 26 74 0
2 SDC '12 4 22 15 3 4 48 70 39 31 0
3 Oldenzaal 3 21 15 1 5 46 84 52 32 0
4 RSC 8 22 12 5 5 41 69 49 20 0
5 Fleringen 3 21 12 1 8 37 61 48 13 0
6 KOSC 7 22 10 1 11 31 47 51 -4 0
7 DTC '07 4 22 8 2 12 26 43 62 -19 0
8 SDC '12 5 22 8 2 12 26 50 73 -23 0
9 UD W. 8 22 7 2 13 23 44 61 -17 0
10 Saasveldia 6 22 5 4 13 19 26 63 -37 0
11 DSVD 4 22 5 1 16 16 52 88 -36 0
12 UD W. 6 22 4 3 15 15 46 80 -34 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 8 3 2 1 0 7 10 3 7 0
2 RKSV Bornerbroek 3 3 2 1 0 7 7 5 2 0
3 MVV '29 6 3 1 0 2 3 8 8 0 0
4 Luctor Et Emergo 5 3 0 0 3 0 2 11 -9 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 De Gazelle 2 1 1 0 0 3 12 0 12 0
2 Rigtersbleek 2 1 1 0 0 3 9 1 8 0
3 Etten 4 1 1 0 0 3 8 1 7 0
4 La Première 4 1 1 0 0 3 7 1 6 0
5 Bon Boys 4 1 1 0 0 3 6 1 5 0
6 DVV 7 1 1 0 0 3 6 1 5 0
7 sv Loil 3 1 1 0 0 3 6 1 5 0
8 UD W. 8 1 1 0 0 3 5 0 5 0
9 SVHA 4 1 1 0 0 3 5 1 4 0
10 DIO '30 7 1 1 0 0 3 4 0 4 0
11 Gendringen 4 1 1 0 0 3 7 4 3 0
12 Loo 3 1 1 0 0 3 6 3 3 0
13 Hector 4 1 1 0 0 3 4 1 3 0
14 DIOSA 5 1 1 0 0 3 3 0 3 0
15 Heino 35+1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
16 MASV 4 1 1 0 0 3 3 0 3 0
17 v.v. Twenthe 8 1 1 0 0 3 3 0 3 0
18 UDI 3 1 1 0 0 3 3 0 3 0
19 Trekvogels 7 1 1 0 0 3 5 3 2 0
20 Drienerlo 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
21 EFC PW 1885 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
22 Dierense Boys 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
23 Ruurlo 6 1 1 0 0 3 3 1 2 0
24 Saasveldia 6 1 1 0 0 3 3 1 2 0
25 Woezik 9 1 1 0 0 3 3 1 2 0
26 Heeten 5 1 1 0 0 3 6 5 1 0
27 Langeveen 4 1 1 0 0 3 5 4 1 0
28 Eendracht Arnhem 4 1 1 0 0 3 3 2 1 0
29 Heumen 3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
30 Lochuizen 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
31 Trekvogels 9 1 1 0 0 3 3 2 1 0
32 SC Doesburg 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
33 MVV '29 7 1 1 0 0 3 2 1 1 0
34 Langeveen 3 1 1 0 0 3 1 0 1 0
35 ZAC 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
36 Holten 8 1 1 0 0 3 5 5 0 0
37 WVW 5 1 1 0 0 3 4 4 0 0
38 KCVO 5 1 1 0 0 3 3 3 0 0
39 Reunie 4 1 1 0 0 3 3 3 0 0
40 Doetinchem 3 1 1 0 0 3 3 3 0 0
41 FC Dinxperlo 4 1 1 0 0 3 2 2 0 0
42 ABS 7 1 1 0 0 3 2 2 0 0
43 DTC '07 5 1 1 0 0 3 2 2 0 0
44 VDZ 5 1 1 0 0 3 1 1 0 0
45 Eendracht Arnhem 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 v.v. Hellendoorn 3 1 0 0 1 0 5 5 0 0
47 AWC 5 1 0 0 1 0 4 4 0 0
48 SSA Wisch 5 1 0 0 1 0 3 3 0 0
49 Terwolde 2 1 0 0 1 0 3 3 0 0
50 Pax 9 1 0 0 1 0 3 3 0 0
51 FC Trias 6 1 0 0 1 0 2 2 0 0
52 Sallandia 4 1 0 0 1 0 2 2 0 0
53 De Tukkers 5 1 0 0 1 0 2 2 0 0
54 SC Rijnland 3 1 0 0 1 0 1 1 0 0
55 Heino 11 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
56 Sportlust Vroomshoop 2 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
57 SC Meddo 3 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
58 SC Millingen 5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
59 VDZ 4 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
60 Woezik 8 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
61 Luctor Et Emergo 35+1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
62 VIOD 8 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
63 Dalfsen 6 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
64 SDOL 5 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
65 OSC 6 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
66 S.V. Losser 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
67 S.V. Losser 4 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
68 DVC '26 6 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
69 Noord Veluwe Boys 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
70 Pax 8 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
71 Union 6 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
72 Westendorp 2 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
73 VDZ 7 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
74 Reunie 5 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
75 Aquila 3 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
76 Hector 6 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
77 UD W. 5 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
78 VDZ 6 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
79 Wijhe '92 7 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
80 Angeren 4 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
81 DSZ 3 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
82 EFC PW 1885 3 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
83 VDZ 9 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
84 Sc Westervoort 5 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
85 Hengelo 2 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
86 DTC '07 4 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
87 Halle 3 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
88 FC Berghuizen 4 1 0 0 1 0 1 9 -8 0
89 Sc. Overwetering 35+1 1 0 0 1 0 0 12 -12 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 FC Dinxperlo 4 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 Trekvogels 7 1 1 0 0 3 5 0 5 0
3 ABS 7 1 1 0 0 3 6 2 4 0
4 Reunie 4 1 1 0 0 3 6 3 3 0
5 DIO '30 7 1 1 0 0 3 5 2 3 0
6 Rigtersbleek 2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
7 Etten 4 1 1 0 0 3 4 1 3 0
8 sv Loil 3 1 1 0 0 3 4 1 3 0
9 MVV '29 7 1 1 0 0 3 3 0 3 0
10 Saasveldia 6 1 1 0 0 3 3 0 3 0
11 La Première 4 1 1 0 0 3 6 5 1 0
12 EFC PW 1885 2 1 1 0 0 3 4 3 1 0
13 Eendracht Arnhem 4 1 1 0 0 3 3 2 1 0
14 Ruurlo 6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
15 Heino 35+1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
16 Loo 3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
17 Trekvogels 9 1 1 0 0 3 1 0 1 0
18 Hector 4 1 1 0 0 3 3 3 0 0
19 KCVO 5 1 1 0 0 3 3 3 0 0
20 VDZ 5 1 1 0 0 3 3 3 0 0
21 MASV 4 1 1 0 0 3 1 1 0 0
22 DTC '07 5 1 1 0 0 3 1 1 0 0
23 Dierense Boys 2 1 0 0 1 0 3 3 0 0
24 Drienerlo 2 1 0 0 1 0 3 3 0 0
25 Heeten 5 1 0 0 1 0 3 3 0 0
26 Heumen 3 1 0 0 1 0 1 1 0 0
27 Langeveen 4 1 0 0 1 0 1 1 0 0
28 Holten 8 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
29 UD W. 8 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
30 DVV 7 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
31 Lochuizen 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
32 Eendracht Arnhem 6 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
33 ZAC 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
34 SVHA 4 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
35 Bon Boys 4 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
36 v.v. Twenthe 8 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
37 Woezik 9 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
38 SC Doesburg 4 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
39 Doetinchem 3 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
40 Langeveen 3 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
41 UDI 3 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
42 De Gazelle 2 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
43 DIOSA 5 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
44 Gendringen 4 1 0 0 1 0 0 6 -6 0

Teamindeling

Spelers
Bart Boswerger
Tom Reinders
Guus oude Booyink
Marcel Weiden
Martijn Veldhuis
Martijn Lobker
Joost Nijmeyer
Bjorn Loohuis
Marten Beernink
Tim Knikhuis
Luuk Berends
Mark Bekhuis
Bram Kamphuis
Levi Morsink
Marijn Spanjer
Ton Oude Booyink
Rens Plegt
Gijs Stevelink
Thijs Vreeswijk
Begeleiding
Rick Bekhuis Leider
Robin Campmans Leider
Marcel Weiden Trainer
Stijn Banierink Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-