UD 8

Datum Aanvang Vertrek Thuisteam Uitteam Scheidsrechter Status
3 mrt. 11:00 UD W. 8 MVV '29 7 H.M. (Henk) Campmans Te spelen
10 mrt. 10:15 SDC '12 5 UD W. 8 Te spelen
17 mrt. 11:00 UD W. 8 SDC '12 4 H.M. (Henk) Campmans Te spelen
24 mrt. 09:30 DTC '07 4 UD W. 8 J. (Jos) Kienhuis Te spelen
1 apr. 19:30 UD W. 6 UD W. 8 GH (Gerard) Kemna Te spelen
7 apr. 11:00 UD W. 8 DSVD 4 Afgeschermd Te spelen
14 apr. 11:30 RSC 8 UD W. 8 Te spelen
21 apr. 11:00 UD W. 8 Oldenzaal 3 H.M. (Henk) Campmans Te spelen
28 apr. 09:00 UD W. 8 Fleringen 3 Afgeschermd Te spelen
5 mei 11:00 UD W. 8 Saasveldia 6 GH (Gerard) Kemna Te spelen
12 mei 11:00 Saasveldia 6 UD W. 8 F (Frans) Munsterhuis Te spelen
20 mei 11:00 UD W. 8 UD W. 6 Afgeschermd Te spelen
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
25 feb. KOSC 7 UD W. 8 4 - 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 MVV '29 7 11 10 1 0 31 61 12 49 0
2 Fleringen 3 11 8 0 3 24 34 15 19 0
3 SDC '12 4 10 7 1 2 22 35 19 16 0
4 RSC 8 11 6 2 3 20 35 27 8 0
5 Oldenzaal 3 10 6 0 4 18 39 36 3 0
6 KOSC 7 11 6 0 5 18 27 25 2 0
7 SDC '12 5 9 5 0 4 15 27 29 -2 0
8 DTC '07 4 11 4 0 7 12 23 32 -9 0
9 DSVD 4 10 3 0 7 9 22 34 -12 0
10 UD W. 6 12 2 2 8 8 25 47 -22 0
11 Saasveldia 6 12 2 2 8 8 13 37 -24 0
12 UD W. 8 10 1 0 9 3 12 40 -28 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 UD W. 8 3 2 1 0 7 10 3 7 0
2 RKSV Bornerbroek 3 3 2 1 0 7 7 5 2 0
3 MVV '29 6 3 1 0 2 3 8 8 0 0
4 Luctor Et Emergo 5 3 0 0 3 0 2 11 -9 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 De Gazelle 2 1 1 0 0 3 12 0 12 0
2 Rigtersbleek 2 1 1 0 0 3 9 1 8 0
3 Etten 4 1 1 0 0 3 8 1 7 0
4 La Première 4 1 1 0 0 3 7 1 6 0
5 Bon Boys 4 1 1 0 0 3 6 1 5 0
6 DVV 7 1 1 0 0 3 6 1 5 0
7 sv Loil 3 1 1 0 0 3 6 1 5 0
8 UD W. 8 1 1 0 0 3 5 0 5 0
9 SVHA 4 1 1 0 0 3 5 1 4 0
10 DIO '30 7 1 1 0 0 3 4 0 4 0
11 Gendringen 4 1 1 0 0 3 7 4 3 0
12 Loo 3 1 1 0 0 3 6 3 3 0
13 Hector 4 1 1 0 0 3 4 1 3 0
14 DIOSA 5 1 1 0 0 3 3 0 3 0
15 Heino 35+1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
16 MASV 4 1 1 0 0 3 3 0 3 0
17 v.v. Twenthe 8 1 1 0 0 3 3 0 3 0
18 UDI 3 1 1 0 0 3 3 0 3 0
19 Trekvogels 7 1 1 0 0 3 5 3 2 0
20 Drienerlo 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
21 EFC PW 1885 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
22 Dierense Boys 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
23 Ruurlo 6 1 1 0 0 3 3 1 2 0
24 Saasveldia 6 1 1 0 0 3 3 1 2 0
25 Woezik 9 1 1 0 0 3 3 1 2 0
26 Heeten 5 1 1 0 0 3 6 5 1 0
27 Langeveen 4 1 1 0 0 3 5 4 1 0
28 Eendracht Arnhem 4 1 1 0 0 3 3 2 1 0
29 Heumen 3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
30 Lochuizen 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
31 Trekvogels 9 1 1 0 0 3 3 2 1 0
32 SC Doesburg 4 1 1 0 0 3 2 1 1 0
33 MVV '29 7 1 1 0 0 3 2 1 1 0
34 Langeveen 3 1 1 0 0 3 1 0 1 0
35 ZAC 2 1 1 0 0 3 1 0 1 0
36 Holten 8 1 1 0 0 3 5 5 0 0
37 WVW 5 1 1 0 0 3 4 4 0 0
38 KCVO 5 1 1 0 0 3 3 3 0 0
39 Reunie 4 1 1 0 0 3 3 3 0 0
40 Doetinchem 3 1 1 0 0 3 3 3 0 0
41 FC Dinxperlo 4 1 1 0 0 3 2 2 0 0
42 ABS 7 1 1 0 0 3 2 2 0 0
43 DTC '07 5 1 1 0 0 3 2 2 0 0
44 VDZ 5 1 1 0 0 3 1 1 0 0
45 Eendracht Arnhem 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 v.v. Hellendoorn 3 1 0 0 1 0 5 5 0 0
47 AWC 5 1 0 0 1 0 4 4 0 0
48 SSA Wisch 5 1 0 0 1 0 3 3 0 0
49 Terwolde 2 1 0 0 1 0 3 3 0 0
50 Pax 9 1 0 0 1 0 3 3 0 0
51 FC Trias 6 1 0 0 1 0 2 2 0 0
52 Sallandia 4 1 0 0 1 0 2 2 0 0
53 De Tukkers 5 1 0 0 1 0 2 2 0 0
54 SC Rijnland 3 1 0 0 1 0 1 1 0 0
55 Heino 11 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
56 Sportlust Vroomshoop 2 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
57 SC Meddo 3 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
58 SC Millingen 5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
59 VDZ 4 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
60 Woezik 8 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
61 Luctor Et Emergo 35+1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
62 VIOD 8 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
63 Dalfsen 6 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
64 SDOL 5 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
65 OSC 6 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
66 S.V. Losser 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
67 S.V. Losser 4 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
68 DVC '26 6 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
69 Noord Veluwe Boys 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
70 Pax 8 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
71 Union 6 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
72 Westendorp 2 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
73 VDZ 7 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
74 Reunie 5 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
75 Aquila 3 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
76 Hector 6 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
77 UD W. 5 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
78 VDZ 6 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
79 Wijhe '92 7 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
80 Angeren 4 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
81 DSZ 3 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
82 EFC PW 1885 3 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
83 VDZ 9 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
84 Sc Westervoort 5 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
85 Hengelo 2 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
86 DTC '07 4 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
87 Halle 3 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
88 FC Berghuizen 4 1 0 0 1 0 1 9 -8 0
89 Sc. Overwetering 35+1 1 0 0 1 0 0 12 -12 0
# Team G W GL V P DPV DPT DS PM
1 FC Dinxperlo 4 1 1 0 0 3 6 0 6 0
2 Trekvogels 7 1 1 0 0 3 5 0 5 0
3 ABS 7 1 1 0 0 3 6 2 4 0
4 Reunie 4 1 1 0 0 3 6 3 3 0
5 DIO '30 7 1 1 0 0 3 5 2 3 0
6 Rigtersbleek 2 1 1 0 0 3 5 2 3 0
7 Etten 4 1 1 0 0 3 4 1 3 0
8 sv Loil 3 1 1 0 0 3 4 1 3 0
9 MVV '29 7 1 1 0 0 3 3 0 3 0
10 Saasveldia 6 1 1 0 0 3 3 0 3 0
11 La Première 4 1 1 0 0 3 6 5 1 0
12 EFC PW 1885 2 1 1 0 0 3 4 3 1 0
13 Eendracht Arnhem 4 1 1 0 0 3 3 2 1 0
14 Ruurlo 6 1 1 0 0 3 3 2 1 0
15 Heino 35+1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
16 Loo 3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
17 Trekvogels 9 1 1 0 0 3 1 0 1 0
18 Hector 4 1 1 0 0 3 3 3 0 0
19 KCVO 5 1 1 0 0 3 3 3 0 0
20 VDZ 5 1 1 0 0 3 3 3 0 0
21 MASV 4 1 1 0 0 3 1 1 0 0
22 DTC '07 5 1 1 0 0 3 1 1 0 0
23 Dierense Boys 2 1 0 0 1 0 3 3 0 0
24 Drienerlo 2 1 0 0 1 0 3 3 0 0
25 Heeten 5 1 0 0 1 0 3 3 0 0
26 Heumen 3 1 0 0 1 0 1 1 0 0
27 Langeveen 4 1 0 0 1 0 1 1 0 0
28 Holten 8 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
29 UD W. 8 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
30 DVV 7 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
31 Lochuizen 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
32 Eendracht Arnhem 6 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
33 ZAC 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
34 SVHA 4 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
35 Bon Boys 4 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
36 v.v. Twenthe 8 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
37 Woezik 9 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
38 SC Doesburg 4 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
39 Doetinchem 3 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
40 Langeveen 3 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
41 UDI 3 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
42 De Gazelle 2 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
43 DIOSA 5 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
44 Gendringen 4 1 0 0 1 0 0 6 -6 0

Teamindeling

Spelers
Bart Boswerger
Tom Reinders
Guus oude Booyink
Marcel Weiden
Martijn Veldhuis
Martijn Lobker
Joost Nijmeyer
Bjorn Loohuis
Marten Beernink
Tim Knikhuis
Luuk Berends
Mark Bekhuis
Bram Kamphuis
Levi Morsink
Marijn Spanjer
Ton Oude Booyink
Rens Plegt
Gijs Stevelink
Thijs Vreeswijk
Begeleiding
Rick Bekhuis Leider
Robin Campmans Leider
Marcel Weiden Trainer
Stijn Banierink Vlagger
Training Veld Kleedkamer
Geen trainingen gevonden.
Opmerkingen
-